Ana Menü

Anthony Seric'in Transferi

Başlatan eRe, Mayıs 23, 2008, 23:20:15

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

Alıntı yapılan: onaT - Mayıs 26, 2008, 20:52:47
olay sericin Gelmesi değil. olay ibonun GİTMESİ beaaa!!! çok şükür.
kaptanimiz kim gelirse gelsin yerimi kaptirmam diyormus
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

beckyZWICKY

Alıntı yapılan: keskinli - Mayıs 27, 2008, 12:08:15
Alıntı yapılan: onaT - Mayıs 26, 2008, 20:52:47
olay sericin Gelmesi değil. olay ibonun GİTMESİ beaaa!!! çok şükür.
kaptanimiz kim gelirse gelsin yerimi kaptirmam diyormus

:ahaha koptum
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

KeePSaKe

Since 1903

saldır beşiktaş

bakalım kaptan görücez kaptırcan mı kaptırmıycan mı
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

l3eşiktAşkIm!

ibrahim üzülmezden daha iyi oldugu kesin :D izlemedim ama tello ile uyum içinde oynucaklar eminim
Yönetim Kendine İyilik Yap İstifa Et Yeter Artık !!!

Kralkartal21

''SERİÇ BÜYÜK TRANSFER''

Milan Rapajic, Beşiktaş'ın trasfer ettiği, Hırvat Milli takımından arkadaşı olan Anthony Seriç ile ilgili olarak ''Seriç'in Beşiktaş'a transfer edilmesi büyük başarı, ona karşı ön yargılı olmamak lazım. İlk önce seyretsinler, kariyerine baksınlar, öyle karar versinler. Bir-iki maç oynasın, nasıl bir futbolcu olduğunu herkes görecek'' ifadelerini kullandı.

Rapaic, ''Sol ayağı müthiç bir oyuncu, Biz Seric ile Hırvat Milli takımında yıllarca arkalı önlü oynadık, ,iyi işler başardık. 'Beşiktaş Seric'i transfer ederek büyük iş yaptı.'' diyerek eski takım arkadaşına adeta övgüler yağdırdı.

Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

Kralkartal21

İbrahim Üzülmez'den Seric'i eleştirenlere tepki;
Beşiktaş'ın tecrübeli kaptanı İbrahim Üzülmez, Beşiktaş'ın yeni transferi Anthony Seric'e yapılan eleştirileri haksız bulduğunu ve ona kefil olduğunu söyledi.

MARATON.COM.TR'ye konuşan Kaptan, Seric'in daha önce birçok maçını izlediğini ve beğendiğini belirtti ve Seric için: "Beşiktaş'a çok faydalı olabilecek çok kaliteli bir oyuncu" dedi.

Seric, Beşiktaş'a Yunanistan'ın Panathinaikos takımından transfer edilmişti. Hırvat Seric 29 yaşında ve 1.81 boyunda.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

NoPasaran

Aman abi İbo kaynak olmasın ama Rapaiç dediyse yine güvenirim biraz

Ben şu adamı arkadaşlara sorayım biz başka türlü aydınlanmacağız
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

Since 1903

Guti ORÇ.

görecez artık nasıl bir oyuncu inşallah rapaiçin dediği olur

saldır beşiktaş

euro 2008 bittkten sonra görücez hepsini iyim kötümü
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

akbaba71

''SERİÇ BÜYÜK TRANSFER''

Milan Rapajic, Beşiktaş'ın trasfer ettiği, Hırvat Milli takımından arkadaşı olan Anthony Seriç ile ilgili olarak ''Seriç'in Beşiktaş'a transfer edilmesi büyük başarı, ona karşı ön yargılı olmamak lazım. İlk önce seyretsinler, kariyerine baksınlar, öyle karar versinler. Bir-iki maç oynasın, nasıl bir futbolcu olduğunu herkes görecek'' ifadelerini kullandı.

Rapaic, ''Sol ayağı müthiç bir oyuncu, Biz Seric ile Hırvat Milli takımında yıllarca arkalı önlü oynadık, ,iyi işler başardık. 'Beşiktaş Seric'i transfer ederek büyük iş yaptı.'' diyerek eski takım arkadaşına adeta övgüler yağdırdı.
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

akbaba71

02.06.2008
BESIKTAS FUTBOL YATIRIMLARI SANAYI VE TICARET A.S.'NDEN GELEN YAZI:

SIRKETIMIZ ILE AVUSTRALYA VATANDAŞI HIRVAT FUTBOLCU ANTHONY SERIC, ASAGIDAKI SARTLARDA 2 YIL +
1 YIL OPSIYONLU OLMAK UZERE ANLASMA SAGLAMISTIR.

FUTBOLCUYA ILK YIL, 2008/2009 SEZONU ICIN 200.000 EURO IMZA PARASI VE
750.000 EURO GARANTI PARA, 10 ESIT TAKSITLE, 2009/2010 SEZONU ICIN 700.000
EURO GARANTI PARA UCRETI, 10 ESIT TAKSITLE VE OPSIYONLU YIL OLAN 2010/2011
SEZONU ICINSE 600.000 EURO GARANTI PARA UCRETI DE 10 ESIT TAKSITLE ODENECEKTIR.

-IMKB-

IMKB BÜLTEN
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

Cem Goren

sericde borsaya bildirilmiş defansif anlamda iyi bi yol izliyoruz gibi ama transfer bitmemeli
altın kapılarımız kan oldu tayfun

carlito1903

Seric hakkında aldığımız referanslar olumsuz olsa da içimden bi ses bize faydası olacağını söylüyor...

Umarım iyi bi transfer olur...