Ana Menü

Transfer Haberleri ! | Başka Konu Açmayın

Başlatan carlito1903, Mayıs 09, 2008, 10:25:22

0 Üyeler ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

saldır beşiktaş

Seç beğen al
Yabancı transferini büyük ölçüde bitiren Beşiktaş; Uğur İnceman, Ekrem Dağ ya da Cem Atan'dan birini renklerine bağlamayı planlıyor.
1.6.2008

Oyuncularla anlaşmaya varıldı
Seriç, Tomas Sivok ve Zapotocny'i transfer edip kadrosuna üç yabancı futbolcuyu dahil eden Beşiktaş, gözünü yerli yıldızlara çevirmişti. Bu çerçevede Manisaspor'dan Uğur İnceman, Gaziantepspor'dan Ekrem Dağ ve Mattersburg'dan Cem Atan'ı listesine alan Siyah-Beyazlılar, üç futbolcuyla da her konuda anlaştı. Kara Kartallar, üç oyuncunun kulüpleriyle de bonservis konusunda temaslarını tüm hızıyla sürdürüyor.

Güngör, Kartal'a önerildi
Üç futbolcunun kulüpleri de kapıyı 1 milyon Euro'dan açarken, Beşiktaş kilidi takas yöntemiyle çözmeyi planlıyor. Bu arada Kickers Offenbach takımında oynayan Güngör Bayrak, menacerler tarafından Beşiktaş'a önerildi. Orta sahanın her yerinde oynayabilen gurbetçi futbolcu için araştırmalara başlandı. Öte yandan Sivasspor'un gurbetçi oyuncusu Sezer'in ismi de Siyah-Beyazlılar'ın gündeminde yer alıyor
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

saldır beşiktaş

'Beşiktaş Rodriguez'i istiyor'
Portekiz spor gazeteleri, Benfica takımında oynayan Uruguaylı orta saha oyuncusu Cristian Rodriguez'e Beşiktaş'ın talip olduğunu iddia etti.
1.6.2008

Beşiktaş'tan sezon başına 3 milyon Avro gibi yüksek bir teklif aldığı belirtilen 23 yaşındaki Rodriguez'in henüz kararını vermese de "Geleceğinin daha da belirsizleştiği" yorumu yapıldı. Benfica ve başka kulüplerle de görüştüğü kaydedilen Rodriguez'in, Uruguay'da tatilde olduğu belirtildi.

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

onaT

rodriguez gelse kanatlar coşar.

etoo gelse... ulann...=)

carlito1903

Siyah-beyazlı takımın, Bursaspor'un altyapısından yetişen ve bu sezon Samet Aybaba tarafından zaman zaman maçlarda şans verilen İsmail Özgür Göktaş'ın transferi konusunda ısrarcı olduğu bildirildi.

Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam'ın, sezon başından bu yana genç futbolcunun transfer edilmesini istediği, siyah-beyazlı yöneticilerin de aracılar vasıtasıyla İsmail Özgür Göktaş'ı Bursaspor Kulübü'nden istediği öğrenildi.
Bu arada, genç futbolcunun Bursaspor ile 2.5 yıllık daha sözleşmesi bulunuyor.

Cem Goren

kulüpten transferi kapattık deniyor fakat hergün yeni bi isim çıkıyor nereye bakacağımızı anlamadık
altın kapılarımız kan oldu tayfun

akbaba71

"1 yerli daha alacağız"
Samsun'a gelen Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Tomas Sivok, Anthony Seric ve Tomas Zapatocny transferleri için yönetime teşekkür etti. Sağlam, "Gaziantepspor'dan Ekrem ve Gençlerbirliği'nden de Tuna'yı transfer eti. 1 yerli oyuncu daha alıp transferi kapacağız" dedi.

Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Samsun İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok'u makamında ziyaret etti. Sağlam, Başkan Tok'a Beşiktaş forması hediye etti. Belediyenin sportif çalışmaları ile ilgili bilgi alan genç teknik adam daha sonra gazetecilerin transferlerle ilgili sorularını yanıtladı. Beşiktaş'ın 3 yabancı ve 2 yerli oyuncu transfer ettiğini söyleyen Ertuğrul Sağlam, "Tomas Sivok, Anthony Seric ve Tomas Zapatocny transferi tamamlandı. Tuna ve Ekrem Dağ'ı da kadromuza kattık. Bu transferler için başkanımıza ve Sinan Engin'e teşekkür ediyorum. 1 yerli futbolcu daha alıp transferi noktalayacağız" dedi.

Geçen sezon tespit ettikleri eksikleri gidermek, gelecek sezon daha iyi bir ekip oluşturmak için çalıştıklarını dile getiren Ertuğrul Sağlam, "Taraftarlarımızın beklentilerine karşılık verebilmek için transferde tespit ettiğimiz oyuncuları kadromuza katmaya çalıştık. Yabancı transferini tamamladık. Ancak önümüzdeki günlerde yabancı oyuncularımıza kulübümüzün menfaatleri doğrultusunda bir teklif gelirse bunu da değerlendirebiliriz. Şu an için Bobo'ya ciddi bir teklif gelmedi" diye konuştu.

Fenerbahçe'nin Emre'yi transferini de değerlendiren Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, bütün takımların kadrolarını güçlendirmeye çalıştığını kaydetti. Bunun da gelecek sezonun daha çetin geçeceğini gösterdiğini belirten Sağlam, "Hem bizi diğer takımların önüne çıkaracak kadroyu oluşturup hem de iyi bir hazırlık dönemi geçirip sezona iyi başlayıp iyi bitirmek istiyoruz" diyerek sözlerini tamamladı.

03.06.2008
Kaynak : DHA
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

saldır beşiktaş

5 tane transfer yanılmıyosam 5 ide defansa yönelik oyuncular forvete takviye yapılmayacak anlaşılan

onaT

Alıntı yapılan: saldır beşiktaş - Haziran 03, 2008, 19:18:19
5 tane transfer yanılmıyosam 5 ide defansa yönelik oyuncular forvete takviye yapılmayacak anlaşılan

bobo gitmediği sürece oraya oyuncu almak şımarıklık olur. veya çok zekiyse bu yönetim nobreyi yollar birini alır ama hayırlısı olsun şu an iyi gidiyor.

saldır beşiktaş

Uğur İnceman ile anlaşan Beşiktaş yönetimi, Manisa'yı iknaya çalışıyor. Antepli Ekrem bu hafta 4 yıllık resmi imzayı atıyor, gurbetçi Cem Atan da gündemdeki yerini koruyor.
4.6.2008

Rota Manisaspor...
Yabancı oyuncu transferinde kadrosunu şu ana kadar üç yeni isimle takviye eden Beşiktaş'ta rota artık yerli futbolculara kaydı... Siyah-Beyazlı ekibin idarecilerinin Uğur İnceman ile her konuda anlaşmaya varıldığı ve artık Manisaspor'un ikna edilmesi için düğmeye basıldığı öğrenildi. Kara Kartal'ın bir diğer rotası da yurt dışındaki gurbetçi futbolcular. Bir süredir adı Beşiktaş ile anılan Cem Atan'da da olumlu gelişmeler yaşandığı belirtildi.

Cem Atan 'Tamam' dedi
Avusturya'nın Mattersburg ekibinde forma giyen sağ kanat oyuncusuyla orta yolun bulunduğu en kısa zamanda kulübünden de onay çıkacağı dile getirildi. Beşiktaş'ın Almanya'nın Offenbach takımında top koşturan Güngör Bayrak'ı da listesine dahil ettiği vurgulandı. Bu arada bir süredir görüşmelerin sürdüğü Gaziantepsporlu Ekrem Dağ'ın bu hafta arasında 4 yıllık (3+1 yıllık) imzayı atarak resmen Beşiktaşlı olacağı bildirildi

Adriano

Uğur İnceman ismi bize yakışmıyor.

Cem Atan'ı tanımıyorum şöyle bir nette araştırdım. Baktığım kadarıyla fena oyuncu değil.

Mattersburg takımında, sağ kanatta hücuma dönük oynuyormuş. 30 Haziran 1985'te doğan Cem Atan şuanki Avusturya Milli Takım kadrosunda da bulunuyor.

2005/2006 sezonunda genç oyuncu olmasına rağmen 13 karşılaşmada forma giyer ve başarılı performans sergiler.

2006/2007 sezonunda 33 maçta forma giyer 7 gol 8 asistlik performans sergiler.

2007/2008 sezonuna dair istatistiklerini bulamadım.

Uzaktan sert şutlar atabilen, kaleyi dikine katedebilen, teknik ve süratli bir oyuncuymuş.
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

akbaba71

2007-2008 de

33 lig 2 hazırlık 1 uefa elemesinde oynamış.

2 gol ve 6 asist yapmış.
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

eRe

2006/2007 sezonunda 33 maçta forma giyer 7 gol 8 asistlik performans sergiler.

soyle bır ıstatıstlık bızde hangı oyuncuda var? ıyı bırıne benzıyor ancak gece hayatı oldurebılır boyle bı yetenegı
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

rudy1903

az evvel star tv ciddi ciddi mehmet topuzla görüşüyor beşiktaş dedi umarım 10 milyon euro falan verip almazlar valla yazık olur cidden çok para vermeseler bu adama yaaaa

carlito1903

M.Topuz seneye de Kayseri'de ayrılmayacak takımından...

Basın konu bulamıyor takımıyla yeni sözleşme imzalayan oyuncuları bile transfer yalanlarına alet ediyor...

RCA

kayseriye 2011 e kadar imza atmadı mı bu adam?? satsalar bu sene satarlardı imza attırmadan önce..
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.