Ana Menü

Transfer Haberleri ! | Başka Konu Açmayın

Başlatan carlito1903, Mayıs 09, 2008, 10:25:22

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gözzde_bjk

Boş boş gezmedim !.."

Transfer için son bir haftadır Avrupa'yı karış karış dolaşan menajer Sinan Engin, yarın İstanbul'a dönüyor. Sinan Engin, "Boş boş gezmedim. Elimde üç imzayla geliyorum" dedi.

Engin'in, sakladığı isimlerin Udinese'de oynayan Çek oyuncu Tomas Zapatocny, Sparta Prag'da forma giyen bir diğer Çek Tomas Sivok ve Panathinaikos'un Hırvat yıldızı Anthony Seriç olduğu belirtildi.

Zapatocny'ye daha önce ön sözleşme imzalatan Engin'in dün de Avrupa Şampiyonası'ndan önce imza atmaya yanaşmayan Tomas Sivok'un menajerine imza attırdığı öğrenildi.

Bu imzanın ardından Yunanistan'a geçen Engin'in Yunan ekibi Panathinaikos'da oynayan Anthony Seriç'e de imza attırdığı belirtildi.

Engin'in İstanbul'a geldikten sonra da yurtiçi transferle ilgileneceği ve önce Uğur İnceman için Vestel Manispor ile temas kuracağı, ardından da Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'ın ısrarla istediği Gaziantepsporlu Ekrem Dağ için Gaziantepspor'la masaya oturacağı ifade edildi.

Beşiktaş'ın Ekrem Dağ için Gaziantepspor'a Mehmet Yozgatlı'yı önerdiği öğrenildi.

Ligtv.com.tr
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

onaT

Alıntı yapılan: Resulbjk - Mayıs 23, 2008, 18:33:18
Alıntı yapılan: onaT - Mayıs 23, 2008, 00:00:09
çok istediğim oyuncular:
saviola
sylvinho
sivok
kobiashvili

yer açacaklar:
gordon
cisse

kobiashvili ve sylvinho sol bek almazlar aynı anda heralde zaten slyvinhoyu alamyız.. ama saviola kobiashvili sivok ve stendardo gelirse iş süper olur ama tbi zapoylada anlaşmışız..

kobiashvili libero ve sol kanatda oynuyor

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

akbaba71

Transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş'ın, bir dönem Galatasaray'da da forma giyen Florin Bratu'ya talip olduğu iddia edildi!..

İtalyanlar'ın ünlü transfer sitesi Tuttomercatoweb.com'da yer alan habere göre; Dinamo Bükreş'te forma giyen 28 yaşındaki oyuncuya, siyah beyazlıların yanı sıra Avrupa'dan pek çok takım da talip. Bratu, Feyenoord, Olympiakos, Nantes ve PSG'nin de transfer listesinde yer alıyor.

Florin Bratu, Romanya'nın Euro 2008 kadrosunda da yer alıyor.

MARATON.COM.TR ÖZEL
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

carlito1903

Bratu zamanında gs ye değilde bize gelseydi onun için daha iyi olurdu ama olmamıştı o zaman bu transfer...

Şimdi de geleceğini hiç sanmıyorum,  bu adam zaten Delgado'nun mevkisinde oynamıyor mu...

BjKcArsi54

seriç nasıl oynuyor bilmiyorum ama kobiasvili gelirse cok iyi olur..

saldır beşiktaş

kobiasvili diyorlar seriçi almaya kalkıyorlar ben bu işten bi şey anlamadm
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Simurg

Fransızlar istiyor
Beşiktaş´ın ismini borsaya bildirdiği Stendardo için Monaco da devreye girdi

Beşiktaş'ın ismini borsaya bildirdiği Stendardo için Monaco da devreye girdi. Teknik direktör Claudio Ranieri'nin kadrosunda düşünmediği İtalyan savunma oyuncusuna Fransız ekibinin de talip olduğu kaydedildi. Stendardo'yu kiralık olarak renklerine bağlamak isteyen Monaco'nun, Juve'ye teklif götürdüğü bildirildi. Juventus'a resmi teklif yapan Beşiktaş, görüşmelerin başladığını İMKB'ye açıklamıştı.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Bircan*

İtalyan basını Beşiktaşımızın Bratu'yu istediğini iddia etti

Transfer döneminin en hızlı takımlarından biri olan Beşiktaşımız, defansı Zapotocny, Sivok ve Seric ile Sağlam'a aldıktan sonra şimdi de forvet arayışına girdi. Orta sahadaki açığı yerli futbolcularla kapatma kararı alan Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, bir dönem G.Saray'ın da formasını giyen Romen futbolcu Florin Bratu'nun alınmasını istedi. Dinamo Bükreş'te forma giyen 28 yaşındaki futbolcu Euro 2008 'de Romanya Milli Takımı kadrosunda da yer alıyor. Bir yandan da yabancı kontenjanını açmak için de çalışmalarını sürdüren Beşiktaş Yönetimi, devre arasında 2 milyon euro karşılığında transfer edilen Gordon Schildenfeld ile yollarını ayırdı.

SAĞLAM: İKİ YERLİ ALACAĞIZ

Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, üç yabancı futbolcu ile anlaştıklarını doğrularken, arayışlarının sürdüğünü de söyledi. Bobo ve Delgado'nun takımda kalmasını istediğini belirten Sağlam, "Bu iki futbolcu için bize gelen resmi bir teklif yok. Beşiktaş'ın menfaatleri doğrultusunda iyi bir teklif gelirse durum değerlendirmesi yaparız" dedi. Sağlam, iki yerli futbolcu transferi düşündüklerini de belirtti. Sağlam'ın ısrarla alınmasını istediği isimlerin Uğur İnceman ve Ekrem Dağ olduğu öğrenildi.

Bu arada İtalyanlar'ın ünlü transfer sitesi Tuttomercatoweb.com'da Beşiktaş'ın Bratu ve Dinamo Bükreş'e resmi teklifte bulunduğunu bu transferin gerçekleşmesinin an meselesi olduğunu iddia etti.

Bilgehan CAN / Türkiye

Kaynak: Türkiye

yahu ne bratusu...! bu adam eskı ğeseli değil mi.! yeter adam gibi bir transfer yapııınn
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

saldır beşiktaş

kafam karışmaya başladı vallaha kim gelecek kim gidecek bir türlü çözemedim

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

M34

Seric'in gidişi Bayram yarattı

Taraftarların Panathinaikos'un en kötü oyuncuları arasında gösterdiği Seric için, yazılanlar şöyle:

'ONU HAVAALANINDA VURUN'

Futbolcu değil. Onu takımınıza katmanız sol tarafınızda büyük bir boşluğa ya da bir kişi eksik oynamanıza neden olur. lSeric dünyanın en iyi futbolcusu ama karşı takımlar için!

Gerçekten iyi oyuncular vardır, bir de iyi oyuncular. Onlardan sonra izlemeye dayanabildiğiniz oyuncular gelir, ardından da gerçekten kötü oyuncular. Son olarak ise Seric vardır.

Seric dünyanın en iyi oyuncusu onu lütfen vakit kaybetmeden transfer edin.

Onu havaalanında vurun. Böylece iyi bir sezon geçirirsiniz.

Kaynak: http://www.sabah.com.tr/haber,6F1A0294279143E4858DEC8257902A60.html

Cem Goren

seriç hakkında iyi şeyler duymuyoruz ama...
altın kapılarımız kan oldu tayfun

IL Capitano

sinan engin Seric Gordona göre maradona demis
sanki Gordonu ben aldim,
ya cok komik olmaya basladilar artik......
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

saldır beşiktaş

adamlar resmen dalga geçiyorlar bu  kadar kötümü bu adam?

onaT

beyler adam serie a'da oynamış yıllarca ne kadar kötü olabilir ki? panathinaikos berbat bir sezon geçirdi bu sene. siz nasıl 2004-2005, 2005-2006 sezonlarında ki futbolcuları kötü hatırlıyorsanız onalrda  o şekilde davranıyor.