Ana Menü

Transfer Haberleri ! | Başka Konu Açmayın

Başlatan carlito1903, Mayıs 09, 2008, 10:25:22

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rudy1903

umarım çok para verip almazlar yaaaa.bonservis almak için anlaşma yaptılar neden olucak.2011 e kadar anlaşması olsa ne olur.parayı verdikten sonra alırız da umarım çok para vermezler yazık ya ronaldinho diilki bu adam ya

Simurg

Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören tribünleri ayağa kaldıracak dev bir transfere imza attı

Beşiktaş Yıldırım Demirören geçtiğimiz sezon Feyenoord'da forma giyen Borusia Dortmund'un genç yıldıızı Nuri Şahin için Alman Kulübü ile anlaşma sağladı.

Başkan Yıldırım Demirören önceki gün gittiği Almanya'da Borusia Dortmund'lu yöneticilerle masaya oturdu. Dün İstanbul'a dönen Demirören'in Nuri Şahin için Dortmundlu yöneticilerle 2 milyon 550 bin euroya el sıkıştı.

Ardından Nuri'nin ailesiyle bir bir görüşme yapan Demirören Şahin Ailesini'ni ikna etmeyi başardı. 3+1 yıllık sözleşmeye imza atan Nuri'nin yıllık 2 milyon euro alacağı belirtildi.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

kartalpenchesi

Nuri Şahin kimdir?

Dünyanın ünlü kulüplerinin peşinde koştuğu Nuri Şahin artık Beşiktaşlı... İşte henüz 20 yaşında olan genç futbolcuyla ilgili bilinenler
Nuri Şahin (d. 5 Eylül 1988, Lüdenscheid, Almanya) Türk Milli Takımı ve Hollanda ekiplerinden Feyenoord'ta forma giyen futbolcu.

Borussia Dortmund'ta yıldızı 2005/2006 sezonundan başında çok genç yaşta parlayan Nuri Şahin, orta saha mevkiinde oynuyor. 6 Ağustos 2005 günü daha 17 yaşına gelmeden Bundesliga'da oynayarak bu ligde ilk 11'de maça başlayan en genç oyuncu unvanını kazandı.

2005 yılında Peru'da oynanan 17 Yaş Altı Dünya Kupası'nda turnuvanın en çok dikkat çeken oyuncularından biri oldu.

8 Ekim 2005'te Almanya ile özel milli maç yapan Türk Milli Takımı'na 85. dakikada oyuna girdi ve bu maçta attığı gol ile Türk Millî Futbol Takımı'nın hem en genç oyuncusu hem de en genç gol atan futbolcusu ünvanını aldı.

26 Kasım 2005 günü Nürnberg ile oynanan maçta gol atarak Bundesliga'da da en genç yaşta gol atan futbolcu ünvanını kazandı.

Nuri Şahin, kulübü Borussia Dortmund tarafından, 5 Temmuz 2007 tarihinde Feyenoord'a kiralik verildi.
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

Adriano

Nuri gelirse süper olur. Şaşırt bizi yönetim.
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

erkann

Haber inşallah doğrudur başka sitede gördüm birisi yorum yazmış
kulüpten bi abi söyledi diye Nuri Beşiktaş'ta inşallah doğrudur

onaT

Alıntı yapılan: erkann - Haziran 06, 2008, 09:18:36
Haber inşallah doğrudur başka sitede gördüm birisi yorum yazmış
kulüpten bi abi söyledi diye Nuri Beşiktaş'ta inşallah doğrudur

çok güzel be inşallah olur. olursa tüm hatalarını unutacağım sinan engin ve ertuğrul hocanın.

eRe

tamam harıka bır oyuncu
hemde turk
hemde gelecegın yıldızı
hepsı tamamda
nurı sahını alırsak napıcaz kı ?
nurı sahın on lıbero degıl mı
orada cısse ve sıvok yok mu ?
onun yerıne mehmet topuzu alsalar daha ıyı olurdu
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

onaT

Alıntı yapılan: eRe - Haziran 06, 2008, 10:27:11
tamam harıka bır oyuncu
hemde turk
hemde gelecegın yıldızı
hepsı tamamda
nurı sahını alırsak napıcaz kı ?
nurı sahın on lıbero degıl mı
orada cısse ve sıvok yok mu ?
onun yerıne mehmet topuzu alsalar daha ıyı olurdu

bende mehmet topuzu isterdim eğer ikisi arasında bir seçim olduysa (ikiside gelebilir tabii...=))

ama nuri şahin:

-bir, beni ve taraftarı havaya sokar
-iki, ön libero, orta sahanın ortası, sağ kanat, sol kanat, oyun kurucu olarak oynar, delgadoyu, cisseyi rahatlatır.
-üç, sivok bence stoper olarak kullanılmalı, zapo-sivok ikilis harika olur, ondan cissenin hala net bir yedeği veya yanında oynacak adam yok

IL Capitano

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

kartalpenchesi

arkadaşlar evet nuri geleceğin yıldız adayıdır ama bu kadarda büyütmeye gerek yok zaten çok büyük bir futbolcu olsa almanya bu genç yaştaki bir futbolcuyu bırakmazdı
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

delgado1008

yalan haber de çıkmasa bu transfer inanacam ama insan acaba? diyor. Neyse inşallah doğrudur nuri iyi transfer
Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türk Halkı'na Türk Milleti denir...

delgado1008

Alıntı yapılan: kartalpenchesi - Haziran 06, 2008, 11:08:22
arkadaşlar evet nuri geleceğin yıldız adayıdır ama bu kadarda büyütmeye gerek yok zaten çok büyük bir futbolcu olsa almanya bu genç yaştaki bir futbolcuyu bırakmazdı
ben ibrahim akına benzetiyorum inşallah sonu onun gibi olmaz
Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türk Halkı'na Türk Milleti denir...

besikt-Ask

Bir Demirören Kalsiği....Spo Kanalına Lig Bitmeden Verdiği Demeç'te Gönlüm Fenerin Şampiyonluğundan Yana Diyen Fenerli Kimliği Taşıyan Biri.... İNŞALLAH GELMEZ.....Neden Can-Kan-Kişilik DÜŞMANIMIZIN ! Topçuları Hep Alınıyor ... Yok O Yok Bu Yok Şey.... Hiç Birini Anlamam... Hayattaki Tek ve Kanını Almak İstediğim Düşman Fenerin Topçularını Almayın... Bir Gün Kadıköy Sokakları Kan Gölüne Dönecek İN-ŞAL-LAH !
sAgoPa-mAsKeLi BaLo

carlito1903

Nuri gelirse yılın transferi derim bizim açımızdan...

Çok yetenekli bi oyuncu, ilerisi için umut veriyor insana...

Umarım gerçekleşir...

erkann

Bi haber sitesine yorum yazan arkadaş M.topuz için demirören
iyi bir teklif hazırlamış yorumu yazan Beşiktaşlı arkadaşın daha önceki
haberleride doğru çıkmıştı inşallah doğrudur diyelim Topuz tam bomba olur.