Ana Menü

çArşı`dan Kamuoyuna Duyuru

Başlatan SercanBjk, Nisan 27, 2008, 16:46:59

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

onaT

Alıntı yapılan: Smyrnian Senna - Mayıs 10, 2008, 23:12:35
Peki nasıl yapılmalıdır protesto ?

Anasına avradına söverek mi ? Veya küfürlerle mi ?
Beşiktaş'ın taraftarı Beşiktaş terbiyesiyle hareket etti ve o şekilde isyanını belirtti.
Daha fazlasının bize yakışmayacağını düşünüyorum.

bencede yapmacık değildi.

akbaba71

Şahsım adına konuşursam
Bu sene Sivas ve bugünkü Manisa maçlarında protesto olmasa büyük hayal kırıklığına uğrardım.Bu iki maçtada protesto oldu en azından benim için yeterliydi.
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

gürol

Alıntı yapılan: Smyrnian Senna - Mayıs 10, 2008, 23:05:51
Protestonun yapmacık veya gerçekçi olduğunu nasıl anlayabiliriz.

Özellikle protestonun yapmacık olduğunu söyleyenlere soruyorum ?

yapmacık olmayan protesto siteyi kapatmakla ve eleştrilere artık dayanamayıp bağırmakla yani bugun gördüğümüz gibi oluyor.
bu protesto çok önceden yapılmalıydı.artık çok geç bence.
ama gene de aslına bakarsan ben bunu bile beklemiyordum çarşıdan.sanırım kutudaki 18 yaş grubu akıllandı...
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

carsi52

Şu maçın özetini bi izLeyebiLsem protestoLarı merak ettim.
Bölünür senin için uykular!

astbjk1903

seçime gidilsin deniyor aday nerde peki beyler biraz gerçekçi olmak gerekiyor demirörenden başka da takıma sahip çıkan kimse yookk kimseyi zorla göreve getiremeyiz getirirsek de başarı beklemeyin başkanlık koltuğuna hevesle gelinir zorla değil
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL

onaT

Alıntı yapılan: gurol_1903 - Mayıs 11, 2008, 02:15:20
Alıntı yapılan: Smyrnian Senna - Mayıs 10, 2008, 23:05:51
Protestonun yapmacık veya gerçekçi olduğunu nasıl anlayabiliriz.

Özellikle protestonun yapmacık olduğunu söyleyenlere soruyorum ?

yapmacık olmayan protesto siteyi kapatmakla ve eleştrilere artık dayanamayıp bağırmakla yani bugun gördüğümüz gibi oluyor.
bu protesto çok önceden yapılmalıydı.artık çok geç bence.
ama gene de aslına bakarsan ben bunu bile beklemiyordum çarşıdan.sanırım kutudaki 18 yaş grubu akıllandı...

protesto yetersiz. o başka ama yapmacık değil

ismailcem

nasıl yapmacık degil be kardesim kapalı sag yeter diye bagırıyor kutu o sesleri bastırmaya calısıyordu bu nasıl yapmacık degil normalde protesto yoktu hersey bir anda gelişti bagıranlara tehditleri duymadınız galiba o yüzden kusura bakmayın en büyük baskan bizim baskan..... bu sözüme demirören ne kadar verir acaba fiyatta anlaşırsak kapalıya pankart yaparım yada bizim tayfaya hermac bagırttırırım

NoPasaran

Bi santrafor düşünün

Sene boyunca 33 maça çıkmış ve 1 gol 1 asist yapmış..Çok kötü oynuyor ama eskiden iyi futbolcuydu yedekte bırakamıyorsunuz

Ligin son maçı ezeli rakibinle maç yapıyorsun ve bir gol atıp maçı kazandııryor..

Kazanılan 1 maç, kaybolan koca bir sene..

Süpersin be olm ne gol attın öle Fenere ;)

Bana giden bir senenin hesabını ver eski yıldız 1 senenin...
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

misona34

Yönetimi istifaya davet edecek kurul biz degiliz, bu görev kiminse onlar yapsin diyorlar ama sitede Ertugrul Saglam icin basarilimidir diye Admin tarafindan sayfa acip sabitliyor, sanki icinde bulundugumuz durumun tek sorumlusu oymus gibi.

Ertugrul Saglami istifaya davet etmekmi sizlerin isi. Saglam icin gösterdigini duyarliligi neden yönetim icin gösteremiyorsunuz. Sevgili abiniz Alen yeni restoranda acmis, parasi nerden geliyorsa.

msaribas

Beyler ne diyorsunuz siz ?
Çarşı tek bir protesto yapmadı ! Protesto edenleri yıldırdı. TV den duyduklarınızın hepsi kapalının sağ tarafından. Pankart açıp poz kestiler o kadar. Bir de bağıranları susturmak için sabote etmeyin uefaya gideceğiz diye bağırdılar. Stattaydım, Çarşı protesto etti diye birşey yok. Güneş balçıkla sıvanmaz.

erasca

Herhalde çoğu arkadaş maçı tv den izledi.açık ve alt kapalıdan gelen istifalar kutudan susturuldu ama nedense protesto var deniyor.bakın bakalım kaç saniye ve ne kadar gürültülü sürüyor protesto denilen çatlak sesler.
eğer protesto olsaydı Sen şampiyonda olmasın futbolcular tribüne çağrılıp yapılmazdı...

NoPasaran

Alıntı yapılan: msaribas - Mayıs 12, 2008, 21:21:30
Beyler ne diyorsunuz siz ?
Çarşı tek bir protesto yapmadı ! Protesto edenleri yıldırdı. TV den duyduklarınızın hepsi kapalının sağ tarafından. Pankart açıp poz kestiler o kadar. Bir de bağıranları susturmak için sabote etmeyin uefaya gideceğiz diye bağırdılar. Stattaydım, Çarşı protesto etti diye birşey yok. Güneş balçıkla sıvanmaz.

Protesto olduğunu söyleyenler bi elin parmağını geçmez zaten :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net