Ana Menü

çArşı`dan Kamuoyuna Duyuru

Başlatan SercanBjk, Nisan 27, 2008, 16:46:59

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

SercanBjk

Sevgili Kartallar, Beşiktaşlılar!

Benzer kriz dönemlerinde bizlere istinaden yapılan eleştirileri dikkatlice takip etmiştik. Bizler eleştirilmekten muaf tutulmak isteyen, dokunulmazlıkları olan insanlar değiliz. Fakat eleştiri ile hakareti, suç ile mahkûmiyeti birbirinden ayırt edecek insanlarız.

Korumanız gereken bizler değiliz, biz kendimizi koruruz. Korumanız gereken çArşı geleneğidir.

çArşı kimsenin kapıkulu değildir.

O gelenek hepimize, hiç kimsenin tebaası olmamayı, sadece ve sadece Beşiktaş'ımıza tabi olmayı söyler.

Evet, Beşiktaş bugün çok kötü günler geçirmektedir. Her birinizin içinde bir kızgınlık, bir öfke olması doğaldır. Her birinizin içinde bir isyanı barındırıyor olması doğaldır. Bunu dile getirişinizdeki ahlak Beşiktaş'a yakışır olsun. Bu çerçeve içerisinde hareket eden hangi insanımıza ket vurduğumuz görülmüştür!

Evet, Beşiktaş bugün çok kötü günler geçirmektedir. Sebepleri de bellidir, sorumlularda bellidir. Çözümün yolu yordamı da bellidir.

Daha önce de dile getirmiştik;

Taraftarlar olarak işimiz yönetimsel sorunların bir parçası olmak değil, yönetimsel sorunların çözümüne katkı sağlayan, üreten olmaktır. Tavrımız ne yönetime bizim üzerimizden –taraftar yanımızda- diye politika yapma hakkı verir ne de tavrımızın bu oluşundan ötürü çArşı yönetimden yana denilebilir.

Tabeladaki sonuca göre hareket eden insanlar değiliz, olmadık, olmayacağız.

Geçmişten edindiğimiz tecrübeler vardır. Bugün hala geçmişin faturasını üstümüze yıkmak isteyenlerin kendilerine taşeron aradıklarını da biliyoruz.

Çok yakın bir geçmişte, yine yüzünü taraftara dönerek beklenti içine girmiş olan kimlik sahibi insanlar seçim günü ortaya çıkmamışlardır. Çok yakın bir geçmişte yapılan mali kongrenin kürsüsü herkese açık iken o platformu kullanmayı tercih etmeyerek sağda solda havaya konuşmayı yeğleyip, 'çArşı hala neyi bekliyor?' demişlerdir. Birilerinin stepnesi değiliz. Bu tavrımızdır!

Beşiktaş'ımız için bedenlerimizi verdik ama ruhumuzu asla teslim etmedik, etmeyeceğiz!

Sevgi ve saygılarımızla...

çArşı
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
HERKES SAFINI BELLİ ETSİN ARKADAŞ BIRAKIN BU İŞLERİ.!!!

Forzada yönetim istifa seslerini dindirmek için konu bile açılmıyor kapanmış anaforumda,taşeron oluruz diye bahaneler üretenler,daha değişik şeyler oluyorsunuz haberiniz yok. OPTİK BAŞKAN NERDESİN! IŞIKLAR SÖNDÜ KARANLIKTAYIZ!

YOKDA DÜN ADANA`DA İSTANBUL TAYFASI TARAFINDA AÇILAN ''İNADINA DEMİRÖREN PANKARTIDAMI SİZE AİTTİ''

BİR DEVRİ KAPATTINIZ SEBA`YI GÖNDERDİNİZ,SORUMLUSU SİZLERSİNİZ BU HALLERE DÜŞMEMEMİZDEKİ,DEMİRÖREN GİBİ NE YAPTIĞI BELLİ OLMAYAN ADAMA SES ÇIKARMAMANIN ADINI BİLİYORSUNUZ.!!!

FORZA ÜYESİ Bİ ARKADAŞIN SESLENİŞİ ( TOPİC AÇMAK YASAK Bİ KONUYA YAZMIŞ )

Beşiktaş kötü giderken sorumlularına ses çıkarmak taşeronluk değildir,yönetimi getirmedik,ama Beşiktaş kötü yönetiliyuorsa göndeririz. Beşiktaş`lı taraftarların tepkisi sadece çArşı ile alakalı bir şey değildirki,bütün kamuoyu bunu bilmektedir,bu gün açığı numaralısı,kapalısı,dışarıdaki insanı Yıldırım Demirören ve ekibine karşıdır.Bu çArşı`ya kesilemez,yapılacak bi pretesto çArşı ile bağdaştırılamaz.Evet geçmişte hatalar oldu SAeba`ya tüm stad sırt çevirdi,Ahmet dursun Seba gitsin denildi,özürümüzü diledik sonra,yapmış olduğumuz pretesto da Beşiktaş içindi,hata ola bile Beşiktaş için,ama tarihinin rn kötü yönetimini gösteren Beşiktaş ve yönetimine,taşeron olmamak için,ses çıkartmıyorsak bence hakaret ediyoruz.

Manisa maçında eğer gereken tepki verilmezseki şu anda öyle gidiyor,ben fevri bir taraftar olarak,tribüne gelmeyeceğim. Beşiktaş`ın geleceği için ateşten gömlek giymek istemeyenlerin,Beşiktaş`lılık bi tavrı bana göre olamaz. Beşiktaş`ın düştüğü durum ortadayken,susmak herkesin aklına çok değişik,taşeron olmaktan daha kötü şeyler getirir. Evet Seba`ya git diyenler bu gün Y.D ye git derlerse ancak kendilerini bula bilir ve laflarını yememiş olurlar. Sivas maçında bi pretesto başlattık,takım şampiyonluğa gidiyor diye sustuk,ama artık bütün hedeflerden uzaklaşmış bu takımın,Gs yi kanka edinmiş yönetimine ses çıkarmamak çArşı`nın asi ruhu ve Beşiktaş`lılıkla bana göre bağdaşmamaktadır. Manisa maçını bekliyoruz,çArşı eski çArşı ise eğer,çıkar adam gibi pretestosunu yapar,bütün Beşiktaş`lı taraftarlarda buna katılır. Beşiktaş başkanı sözünü yemezse,Beşiktaş`ın taraftarıda sözünü yemez,ve yönetim istifa diye bağırdığı bir yönetimi istifa ettirtir,Beşiktaş`ıda kurtarır.

Bizim skorla,sportif başarıyla ilgili bi sorunumuz olmadı,istifa isteyenlerde bu yönde istemiyorlar zaten.Beşiktaş`ı Beşiktaş yapan özellikler kayboldu,saygısını duruşunu yitirdi,Demirören Beşiktaş`ı benliğinden uzaklaştırmıştır,gelecek karanlıktır,aday yok diye sus pus olmak doğru değildir,aday bu yönetim gittiği fün çıkacaktır. Serdar Bilgili döneminde de aday yoktu,gittiği günden sonra 1 hafta içinde 4 aday çıktı. Beşiktaş sahipsiz kalmaz bunu herkes böyle bilsin,tarihin en kötü başkanı Y.D ise gelecek kesinlikle bundan iyi olacaktır.   

saygılar..

Çarşı`da Öldü yasımız Büyük!

erasca

çArŞı da öldü yasımız büyük!!!

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

erasca

Ne olacak Manisa Maçında Abi?Aldırma Kartalı dinleriz bolbol.Yensende Yenilsendeyi dinleriz.Hakkımızı istemek suç oldu kapalıda.Özgürlüğümüz kısıtlanırken orda 1000 kişiye uyacaz ağzımızdan aldırmayı söylicez.Başka şeyler duyarsak o zman eski çArŞı geri gelmiş demektir.o zman eskisi gibi çArŞılı olacam...hakkımızı ararsak çArŞılı olucaz...

M34

ben bu duyurudan tatmin olmadim. özelestiri eksik. sansür secenegi dogru bir mantik degil. hicbir vakit da olmamistir. okuldaki tarih dersi bu nedenele önemlidir. tarihden ders cikarmak icin.

gözzde_bjk

Şuan itibariyle forza kapanmış bulunmakta.Manisa maçına da ne olur Allah bilir...
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

keskinli

Alıntı yapılan: erascarsi - Nisan 27, 2008, 18:40:52
Ne olacak Manisa Maçında Abi?Aldırma Kartalı dinleriz bolbol.Yensende Yenilsendeyi dinleriz.Hakkımızı istemek suç oldu kapalıda.Özgürlüğümüz kısıtlanırken orda 1000 kişiye uyacaz ağzımızdan aldırmayı söylicez.Başka şeyler duyarsak o zman eski çArŞı geri gelmiş demektir.o zman eskisi gibi çArŞılı olacam...hakkımızı ararsak çArŞılı olucaz...
iste bende tam bunun icin bekliyorum manisa macini
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

astbjk1903

carsi dedigimiz kapalıda malesef menfaatci ler cok fazla var hepsi degil tabiki bizi tenzih ederek soyluyorum sizce bu adamlar başkana karsşı olabilir mi ? adam bedava kombine alıyor beşiktasin uçağinda gidip geliyor mesala bu adam karşı mı sizce yonetime ? gerçek beşiktaşlı kötü günde ortaya çıkar geçekten kralkartal com uyeleri olarak biseyler yapmaya calişiyoruz ama bunlar burda kalmasın tepkimizi bence vermenin zamanı geldi beylerr
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL

kolpafb

Her Zaman Heryerdeyiz.
Seninle ßeraßeriz)

Gopßjk-Tehlikeyiz KAPALIDAYIZ

erasca

Alıntı yapılan: gözzde_bjk - Nisan 27, 2008, 22:52:36
Şuan itibariyle forza kapanmış bulunmakta.Manisa maçına da ne olur Allah bilir...

kapanmış derken???

astbjk1903

Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL

rudy1903

hiç tepki koymayalım herşey kendiliğinden mi düzelicek sanki.her beşiktaşlı gereken tepkiyi mutlaka vericektir.ve her beşiktaşlı kendine yakışır tepkiyi koyar kimse şuursuzca konuşmaz hele hele bu beşiktaş taraftarı ise.

SaYkO**32

Benim anlayamadığım kaç sene oldu şampiyonluğa hasret kaldık tamam sevinmek için sevmedik diyoruz ama başarıya susamış durumdayız görünen köy klavuz istemez artık transferleri geçtim oyuncuları geçtim çarşı dan anlamlı bi açıklama beklerdim Beşiktaşımızın gidişi kötü taraftarın gidişi kötü bu devran böyle dönmez acil demirörenin istifa etmesi lazım bu takım avrupa kupalarına katılamassa zaten kaliteli oyuncu gelmez Türkiye den sıradan takım oyuncuları gelir veya gordon gibi 2 milyon euro verilerek izlenmeden alınan oyuncular ....Kısacası manisa maçına biletimi alıyorum ıspartadan yola çıkıyorum ve yönetimi istifaya davet ediyorum bana tepki gösteren olursa bende tepkinin allahını gösteririm;) YÖNETİM İSTİFA!!!!
SiYaH_bEyAz_öLüM_yAşAm

TurkishTank

aaaah...elimde olsa bende taaaa avustralya'dan gelirdim..... uff bu adami koltuk'dan indirmeki icin.illaki anasina babasina kufurmu ettircek...ki serdar bilgiliye edilmis kufurler buna edilse gene anlamaz bu gerizekali adam... bence Carsi'da ESKI Carsi oldugunu hala gostersin beee
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

gözzde_bjk

Alıntı yapılan: erascarsi - Nisan 28, 2008, 00:04:09
Alıntı yapılan: gözzde_bjk - Nisan 27, 2008, 22:52:36

kapanmış derken???

Forza'nın hızına yetişemediğimden dün kapandı yazmıştım ama 10dk sonra forza tekrar açıldı ve herşey olduğu gibi devam etmekte.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!