Ana Menü

çArşı`dan Kamuoyuna Duyuru

Başlatan SercanBjk, Nisan 27, 2008, 16:46:59

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gürol

alen e her yazımda taş atıyorum farkettinizmi neden?
alen i tanıdığımdan dolayı..
bu yazı alenin kaleminden çıktığına kalıbımı basarım
ve alen demirören gibi değil ki eleştrileri okuyor takip ediyor ve savunmasını yapmış kendilerine göre ama bahsettiği şeyler asla şu anda içinde bulundukları durum deği.alen çarşıyı ilk kurdukları zamandaki olmazsa olmaz kurallarını yinelemiş.ama o beşiktaş duruşu geçeli yıllar oldu hatta tarih veriyorum çarşının bozulmaya başlaması tam olarak beşiktaş:3-0:barcelona maçı zamanlarıydı.şimdi ben diyorum ki kapalı tribunde karagümrük,suadiye,çarşı,grup siyah beyaz,asya kartalları var çarşı tek başına başı çekiyor ve çarşı ne diyorsa o oluyor demi?evet..
ama bunun yanı sıra çarşı harici kalan gruplar çarşıyı pek te sevmiyor esasen.şuraya bağlıyorum;madem çarşının sözü geçiyor ve madem diğer gruplar pek sevmiyor çarşıyı o zaman manisa maçında olacaklar çarşıyı ilgilendirir.sokaktaki 10 beşiktaşlıdan 10 u istifa istiyorken ve maçta bu bağırılmazsa sebep kapalının dominant ı çarşı bağırılmasını istemiyor demektir.istememek te ne demektir onu siz biliyorsunuz...
kapalı kutu daki 18 yaş grubu artık birierinden söz dinlemeyi bırakın ve yapmanız gerekeni yapın.
not:bağırılmayacak istifa diye eğer bağırılırsa ve kavga çıkmazsa laflarımı yiyecem.
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

Anarchy*

manisa maçında neLer olacak bekLeyip göreLim.

naanreelburn

zaten asıl amaçlanan demirören önderliğinde kutuplar yaratıp onla ortalığı oyalamak stat tamam dıolar izin falan yok ortada açıkçası türban meselesi gibi gevelediler ardından 1 hafta içinde 3 kez zam geldi .çarşı  protesto etse ne olur etmese ne olur en sonunda açık full bağırır ki hatta evvelden oldu işbirlikçi kapalı susma die birbirine girer 3 ay da öle yeriz sonuç 10 sene olamadığımız şampıonluk ve en kötüsü övünülecek şerefli 2.liklerde yok komedi resmen

Cem Goren

manisa maçında herkesin ne old. ortaya çıkacaktır bakalım göreceğiz
altın kapılarımız kan oldu tayfun

[KralKartal]

Besiktas Taraftarlarinda CARSIYA duyuru !!

Birakin artik yönetimden tarafi olmayi, kimseyi kandirmayalim, kendimize karsi
olmaktan vazgecelim, BESIKTASIn tarafindamisiniz, yada degilmisiniz?
Tarafinizi belirtin... Bu taraftar BESIKTASIN arkasinda, CARSINIn arkasinda
olacak diye bir zorunlulugu yok !!

saygilar !

diye bir karsi atakta benden olsun hadi, kisa ve öz
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

onaT

Alıntı yapılan: metini34 - Nisan 27, 2008, 21:11:01
ben bu duyurudan tatmin olmadim. özelestiri eksik. sansür secenegi dogru bir mantik degil. hicbir vakit da olmamistir. okuldaki tarih dersi bu nedenele önemlidir. tarihden ders cikarmak icin.

aynen aynen ve aynen.

tabeladaki skor dedikleri şey puan, puan dedikleri şey şampiyonluk, şampiyonluk dedikleri şey saygı ve gurur getirir...

ayrıca size tabeladan bir skor söyliyeyim:

Liverpool 8-0 BEŞİKTAŞ JK.

bunu bize bu camiaya yaşatana Beşiktaşlılık duruşu diyip gerçektende durduğu yerde durarak tepkisiz kalıyorsan sana güvenmem arkadaş!!!!

:bjk :bjk

erasca

çArşı bu açıklamayı neden yapar ki?sadece yönetimi istemediğimizden.sen federasyona bile tepki vermiyosun.hakem hatalarından gittiyse şampiyonluk federasyona tepki ver,o da yok.şampiyonluğu yönetim aldı götürdü bizden sizde çıkıp deseniz biz de onları alıp götürcez canımız feda....sen federasyonu yönetimi oyuncuyu suçlamıyosun...Suçluyu nerede arıyacaz bide onun için kamuoyuna duyuru yaparsanız bizde anlarız...

sametx

yaw arkadaslar neyı tartısıyoruzz 132 desıbel rekor bızde dgl mıı butun dunya bızı konusmadımı çarşı kotu olan herseye karsı dgl mıı daha çarşının neyını tartısıyosunuzz yada amacınız nee çarşı bıtmezz çarşı sadece kapalıdamı kapalı bıter acık baslar her sonun bır baslangıcı vardır seneye onumuzdekı sene yanı ınanıyorum kıı bu yonetım duzelecek ıstemıyorum bu yonetımı ama cok buyuk konusuyoruz yaa bız turk mılletıı cok bılıyoruz yaa lafla peynır gemısı yurumez arkadaslar bunu bılın bıraz ıcraat lazım yıldırım demıroren artık azızleşmeye başladı bız fenere laf atıyoruz ama bu yonetımı ıstemıyorum fakat artık futbol oynanarak mac kazanılmıyorr çarşı en ii sini yapıyor yonetımın arkasında duruyorr çarşı aslında yonetımden haberı olan en bılgın taraftardırr bunuda unutmayın yakında tekrar çarşı olursun merak etme
sametx

[KralKartal]

rekor kirmak farkli bu farkli, simdi sampiyon olunca, yonetimin yaptigi yanlislari hatalari unutup
inadina demiroren demek gibi bisey senin dedigin sametx...

rekor kirip macta bagirmak sorun degil.... Besiktasin bu hale gelmesindeki en onemli faktor
maalesef CARSI ve demirorenci kisilerdir... inadina demiroren pankartlarini gormedin sanirsam
macta.... aci ama gercek..
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

hepsiyAh

Alıntı yapılan: sametx - Mayıs 02, 2008, 18:18:43
yaw arkadaslar neyı tartısıyoruzz 132 desıbel rekor bızde dgl mıı butun dunya bızı konusmadımı çarşı kotu olan herseye karsı dgl mıı daha çarşının neyını tartısıyosunuzz yada amacınız nee çarşı bıtmezz çarşı sadece kapalıdamı kapalı bıter acık baslar her sonun bır baslangıcı vardır seneye onumuzdekı sene yanı ınanıyorum kıı bu yonetım duzelecek ıstemıyorum bu yonetımı ama cok buyuk konusuyoruz yaa bız turk mılletıı cok bılıyoruz yaa lafla peynır gemısı yurumez arkadaslar bunu bılın bıraz ıcraat lazım yıldırım demıroren artık azızleşmeye başladı bız fenere laf atıyoruz ama bu yonetımı ıstemıyorum fakat artık futbol oynanarak mac kazanılmıyorr çarşı en ii sini yapıyor yonetımın arkasında duruyorr çarşı aslında yonetımden haberı olan en bılgın taraftardırr bunuda unutmayın yakında tekrar çarşı olursun merak etme

sen varya ........!

sifoo

carsı 16

onaT

Alıntı yapılan: sifoo - Mayıs 05, 2008, 20:04:32

manisa macini bekliyorum merakla

hiç bir şey olacağı yok

kazanda toplanılacak, içkiler  fondip, maça gidilecek KARTAL GOL GOL GOL

falan filan.

M34

Alıntı yapılan: Onat_delgadO - Mayıs 05, 2008, 21:33:08
Alıntı yapılan: sifoo - Mayıs 05, 2008, 20:04:32
manisa macini bekliyorum merakla
hiç bir şey olacağı yok

aynen ... forza da kapanmis durumda zaten ... niyet belli; organize olmayi önlemek.

5 - 10 yil sonra cikilir "biz hata yaptik; hatalar insana mahsustur" denir .. bizde "vaybee, hatayi kabul etmek de bir erdemdir" der unutur gideriz

sametx

yerım demırorenı kım ıstıyo yaw sozlerım yanlıs anlasılmasın sakın bn en basından ıstemıyordum demırorenıı  babası acıklama yapmıs 40 dgl 140 mılyon dolar veırırm dıee verse nolcak kı bı okadar daha borc ama bnım daha yenı anladıgım zaten bnde burda yenıyım kusura b[kufur otomatik editlenmistir]mayın ama çarşının ıcınde hayın yada hayınler var yanı menfaatcıler daha yenı mı anladın dıceksınız ama bn yenı geldım zaten kusura b[kufur otomatik editlenmistir]mayın valla cvb beklıyorum yada bı acıklama suankı durum ıcın bı acıklama yanı bnde anlayım dme

Lutfen kelimelerimizi tam yazalim, Türkce yazalim, kurallara uyalim ! son uyari
sametx

keskinli

bizde  baskandan ve carsidan bi aciklama bekliyoruz
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin