Ana Menü

Vodafone Arena.. [Ana Konu]

Başlatan BEŞİKTAŞ, Şubat 20, 2008, 11:34:19

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

onaT

inönüde oynuyoruz demek.
iyi, olimpiyattan çok daha iyi.
yıkamadınız bi...

djinonu

Alıntı yapılan: cem_goren - Temmuz 23, 2008, 12:27:07
takımına sahip çıkın diyorsun ama bu fiyatlarla sahip çıkmak biraz zor

en başından beri inanmıyordum zaten yıkılacağına öylede oldu
arkadas tamam sende haklisinda fiyatlarin pahali olduguna
evet BESIKTAS halkin takimi bunu da biliyoruz
eyvallah sen fenerin kombine fiyatlarini gördünmü?
galatasarayin kombine fiyatlarini gördünüz mü?
fenerin 600 den assagi degil
tmm gs enkazda futbol oynuyor ama yinede pahali
yani napalim sizde yerden göge kadar haklisiniz stad daha belli degil nerde oynanacagi...
bence siz almayin kombine hickimse almasin buda besiktasa bir ceza degil yönetime ceza olsun
yönetim hicbirzaman sözünde durmadi
paf takimi dedi tik yok
stad dedi tik yok
ibrahimlerde affedilecek yine sözünü yiyecek!!!
bu takimin hali cok kötü ya... benim hicbirseyden ümidim yok bu sene ciddiyim ne sampiyonluk nede kupa bekliyorum cünki her sene bekledik bekledik besiktas asar keser diye... asildik kesildik ne yaparsa yapsin ben görevimi yerine getirdim besiktasa katkida bulunup k.yuvasindan bisiler aldim... yeter artik yahu biktim ümitlenip rezil olmaktan artik hicbir ümidim yok takimdan güzel oynarsa oynar
ekmegim suyum dedigim besiktas bundan sonra Cola yerine gecti illede hergün Cola icmeme gerek kalmadi be arkadaslar
hergün ictikte ne oldu???
belki yorumum bu konuyu asti ama anlami$sinizdir bu yönetim biktirdi anlatmak istedigim!

cassa23

noldu bizim stad yahu başkan yine yedi sözünü bunlarda hiç mi utanma yok ya ayıp be kardeşim

NoPasaran

Stad yalan oldu  :ahaha

Resmen beceriksizlik , yakında Özhan Canaydın gibi olur bizizim başkan
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

djinonu

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Temmuz 24, 2008, 14:25:23
Stad yalan oldu  :ahaha

Resmen beceriksizlik , yakında Özhan Canaydın gibi olur bizizim başkan

keske öyle olsada yildirimin yerine adnan polat gibi is bitirici sözünde duran baskan gelse
adam bi 20:45 dedi  heryer sallandi... :@

onaT

adnan polat gibi görgüsüz, kibirli şikecilerin gelmesini istiyorsan denecek bir şey yok valla.

BEŞİKTAŞ

Yönetime ültimatom!
Beşiktaş Kulübü Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz, yönetimi stat projesini bir an önce çözmesi için göreve davet etti.
25.7.2008

Yalçın Karadeniz, yaptığı açıklamada, 2008-2009 futbol sezonunun açılışına sayılı günler kaldığını, fikstürün çekildiğini vurgulayarak, camiada, siyah-beyazlı takımın yeni sezonun bütününde maçlarını nerede oynayacağının henüz tam olarak açıklanmamasından duyulan sıkıntıyı dile getirdi.
Stat konusundaki belirsizliğin camiayı ve takımı, her şeyden önemlisi de vefakar Beşiktaş taraftarını kötü etkilediğini ifade eden Karadeniz, şampiyonluğa oynayacak bir takım için taraftar desteğinin önemine dikkat çekerek, kulüpte son dönemde yaşanan belirsizliklere bir yenisinin daha eklenmesinin önlenmesi açısından, kulüp yönetiminin bir an önce bu konuda karar vermesini istedi.
Beşiktaş Kulübü Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz, şunları kaydetti: "Başkan Demirören'in iyi niyetle ve Beşiktaşımız için son derece önemli olan stat projesi için büyük gayret sarf ettiğini biliyorum. Ancak hukuk devleti olan Türkiye'nin müesseselerinin de dikkate alınması gerekiyor. Titiz çalışmaları ile ünlenen bu müesseselerin kararlarının uzaması karşısında kulüp zora girecektir.
Bu sezon Beşiktaşımız ve Beşiktaşlı herkes için çok önemlidir. Sportif başarı için kimsenin tahammülü ve de toleransı kalmamıştır. Sporcularımız ve taraftarlarımızın mevcut stadı ezberlediğini, başka bir ifade ile bütünleştiğini düşünerek, en azından bu sezonun stadımızda bitirilmesi ve mutlu sona ulaşmamız açısından, gerekli izinler alınmış olsa dahi, konunun ertelenmesi açısından Beşiktaş Yönetim Kurulu'nun bir an önce karar vermesi gerekiyor.

Tecrübem ve inancım odur ki, Beşiktaş yönetimi kararını bu yönde verecektir. Zira yönetim, en iyi idareyi göstermek sanatıdır. Bu sanatı göstermek yönünden geç kalınmamalıdır.
Doğmamış çocuğuna Beşiktaş marşını dinletmek, doğar doğmaz SİYAH BEYAZ forma almak ve şampiyonlar ligi final maçına 6 aylıkken götürme düşüyle yaşamaktır.BEŞİKTAŞLI olmak...BEYAZ gömleğine SİYAH kravat seçebilme ayrıcalığıdır BEŞİKTAŞLI olmak... Sarı- kırmızı aristokrasi ve sarı - lacivert küçük bir

BEŞİKTAŞ

İlk yarı İnönü'de

Beşiktaş'ın, 2008-09 sezonunun ilk yarısındaki maçlarını İnönü Stadı'nda oynaması kesinleşti. Yönetimin; taraftarların kombine biletlere ilgi göstermemesi nedeniyle, en azından sezonun ilk yarısındaki

maçları İnönü'de oynama kararı aldığı öğrenildi.
Doğmamış çocuğuna Beşiktaş marşını dinletmek, doğar doğmaz SİYAH BEYAZ forma almak ve şampiyonlar ligi final maçına 6 aylıkken götürme düşüyle yaşamaktır.BEŞİKTAŞLI olmak...BEYAZ gömleğine SİYAH kravat seçebilme ayrıcalığıdır BEŞİKTAŞLI olmak... Sarı- kırmızı aristokrasi ve sarı - lacivert küçük bir

beckyZWICKY

"Maçlar İnönü Stadı'nda oynanacak"
Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Ertunç Soğancıoğlu, yeni sezonda maçların BJK İnönü Stadı'nda oynanmaya devam edileceğini açıkladı.
Ertunç Soğancıoğlu, Beşiktaş TV'ye yaptığı açıklamada, stat projesiyle ilgili yaptıkları tüm girişimlere rağmen Anıtlar Kurulu'nun konuyu karara bağlamadığını ifade ederek, süreçten takımın ve taraftarların etkilenmemesi için bu sezon da maçlarını BJK İnönü Stadı'nda oynayacaklarını kaydetti.

''Bu sezon maçlarımızı kesin olarak İnönü Stadı'nda oynayacağız. Taraftarımız kombinelerini alsın'' diyen Soğancıoğlu, ''Yeni stat projemizle ilgili tüm çalışmalarımız devam ediyor. Gerekli izinler alındığında proje hayata geçecek. Fakat şu anki durum maçlarımızı İnönü Stadı'nda oynamamızı gerektiriyor'' ifadelerini kullandı.

-''İNŞALLAH ŞAMPİYON OLARAK İNÖNÜ STADI'NDA BİTİRECEĞİZ''-

Soğancıoğlu, Beşiktaş olarak yeni sezonda hedeflerinin şampiyonluk olduğunu vurgularken, İnönü Stadı'nı şampiyon olarak kapatacaklarını kaydetti.

Siyah-beyazlı taraftarların rahat olmasını isteyen Soğancıoğlu, ''Bu sene maçlara İnönü Stadı'nda başlayacağız ve inşallah şampiyon olarak İnönü Stadı'nda bitireceğiz. Bu dönemde izinleri alırsak stadın yıkılması ve inşaatın başlaması konusunda her şeyi hazır hale getireceğiz. Ligi bitirdiğimiz anda da inşaatın kazmasını vurmak istiyoruz. Tabii ki, bütün hedefimiz izinleri bir an önce alabilmek ve bir an önce inşaata hazır hale gelmek'' diye konuştu.

-''1717 KOMBİNE SATILDI''-

Ertunç Soğancıoğlu, yeni sezon öncesi satılan kombine bilet sayısının dün itibariyle 1717 olduğunu açıkladı.

Kombine bilet satışlarının çok düşük olduğunu aktaran Soğancıoğlu, ''1717 kombine satıldı ve 2.9 milyon YTL civarında gelir elde edildi. Rakamsal olarak çok kötü değil. 10 Ağustos tarihine kadar kombine satışlarımız sürecek. Bir kez daha söylüyorum. İnönü Stadı'nda bu sezon maçlarımızı oynamamız kesinleşti. Bu bakımdan kimse tereddüt etmesin ve Beşiktaş için kombinesini alsın. Taraftarımızı kombine bilet almaya davet ediyoruz'' diyerek sözlerini tamamladı.

Kaynak : AA
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

onaT

stad 10 sene sonra başlar heralde :D

Kartalizmatik

19 Mayıs dediler anlaşılan 30 Subat'a sarkacak.
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

M34

bunuda yüzlerine gözlerine bulastirdilar.

BEŞİKTAŞ

Anıtlar Kurulu'yla toplantı yapılacak

Merakla beklenen yeni stat projesinde, Anıtlar Kurulu'ndan Beşiktaş Yönetimi'ne çağrı geldi.
4.8.2008

Merakla beklenen yeni stat projesinde, Anıtlar Kurulu'ndan Beşiktaş Yönetimi'ne çağrı geldi. Daha önce projede bazı değişiklikler yapılmasını isteyen kurulun, Siyah-Beyazlı idarecileri bugün toplantıya davet ettiği kaydedildi. Yapılacak bu görüşmenin ardından, yeni stadın projesinde değişikliklere gidilebileceği bildirildi. Ancak Kara Kartallar, bu sezonki maçlarını da İnönü Stadı'nda oynayacak ve gelecek sezonun bitiminde stat yıkımına başlayacak.

Stadın ismi ne olacak?

Yönetici Şeref Yalçın'ın yönetim kurulu toplantısında, "Yeni stadın ismi Hasan Doğan olsun" teklifine Siyah-Beyazlı camiadan farklı tepkiler geldi. Kimileri, "Merhum Federasyon Başkanı'nın bu projede çok emeği var. Doğru bir fikir" derken, bazıları ise, "Eğer isim değişecekse, efsane başkanımız Süleyman Seba'nın, ya da kurucumuz Şeref Bey'in adı verilmelidir" görüşünü öne sürdü. Son karar önümüzdeki günlerde verilecek.

BEŞİKTAŞ

STAT PROJESİ NİYE HAYATA GEÇMEDİ?
"Bir de saha dışında karşımıza çıkartılanlar var. Beşiktaşımız bugün Avrupa'da bile hiçbir kulübün sahip olmadığı Fulya Tesisleri'ne sahiptir. Bunun engellenmesi için yapılanları herkes gördü. Bu senaryoları yazanlar bunun farkındadır."

"Yeni stat projemize neden başlayamadığımızı açıklamanın zamanı geldi. Hasan Doğan'ın katkıları ve kendi imkanlarımızla çizdirdiğimiz, tarihi doku bozulmadan çizilen bu proje 2010 Kültür Başkenti İstanbulumuza Beşiktaş'ın armağanıdır. Ama UEFA standartlarında zorunluluk olan 2000 araçlık kapalı otoparka Kültür Bakanlığı trafik yoğunluğu gerekçesiyle karşı çıktı ve projeyi bekletiyor. Stamızı taşımamızı istediler. Bizim Dünya'nın en güzel dokusuna sahip stadı olan İnönü Stadı'ndan vazgeçememiz mümkün değildir. Bunlar olurken bir rakibimizin stadı ruhsatsız, diğer rakibimizin stadı içinse her türlü yardım yapılıyor. Biz onlara niye yardımcı olunuyor demiyoruz. Bize niye yardımcı olunmuyor diyoruz."

Yıldırım Demirörenin bugünkü basın toplantısındaki konuşmasının bir bölümü :)

Tolgahan_BJK

stadın bugünkü hali güzel.. eksiği yok fazlası var. fazlası kapalıdaki localar