Ana Menü

Vodafone Arena.. [Ana Konu]

Başlatan BEŞİKTAŞ, Şubat 20, 2008, 11:34:19

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

saldır beşiktaş

stadı yapmıyacaksalar artık kombine satışını başlatmaları lazım fenerliler şimdiye kadar 25000 kombine satmış
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

ist.hatirasi/3-4

yıkamazlar kendinizi hazır tutun kombinelere seçimden önce stadın arkasına bir kepçe vururlar.seçim bitince durdururlar.yıkamazlar resimlerde bile oraya sığmayan bir stad gerçeğie nasl sığacak!
YÖNETİM İSTİFA !!!

gözzde_bjk

Stat projesi bir harika,oraya sığamaz falan diye birşey yok.Gerçekleştirebilirler mi o ayrı bir konu ama projeye söz söylemeyelim.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

ist.hatirasi/3-4

projede bile bulunduğu alana sığmayan bir stad için ne denebilir ki!
YÖNETİM İSTİFA !!!

gözzde_bjk

Nasıl bulunduğu alana sığmıyor ya?
Neye dayanarak bunu söylüyorsun?Ölçüp biçtin mi?
Stadın arkasındaki İett arazisiyle birlikte yeni stat yapılacak yere sığıyor.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

alayına gider

ALEMİN KRALI GELİYOOO BİRAZ SABIR GÖSRERELİM 2 SENE BEKLEYELİM SONRA PİYASANIN.............

Kralkartal21

Demirören: İlk kazma için onay bekliyoruz

Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, stat projeleri ile ilgili tüm prosedürleri yerine getirdiklerini ve artık son onayı beklediklerini söyledi.

Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, kendileri için şu an en önemli şeyin, BJK İnönü Stadı'nın yenilenmesi çalışmalarına bu ay içinde başlamak olduğunu söyledi. Demirören, kulüp olarak projenin her kademesinde yapılması gerekenleri tamamladıklarını ve ilgili kurumlara gönderdiklerini belirterek, ''Tüm prosedürü yerine getirdik ve artık son onayı bekliyoruz'' dedi.     

Bu projeye bazı Beşiktaşlılar'ın karşı çıktığına dikkati çeken Demirören, ''Üzülerek belirtmeden geçemeyeceğim bir şey var ki; o da son Divan Kurulu toplantısında söylediğim gibi, bu projeye bazı Beşiktaşlılar'ın karşı çıktığını duymak gerçekten içimi çok acıttı. İnanıyorum ki, bu acıyı benimle birlikte hepiniz hissettiniz. Çünkü her zaman altını kalın çizgilerle çizerek ifade ettiğim gibi; bu proje ne Yıldırım Demirören'in, ne yönetim kurulunun, ne de bir başkasının projesi. Bu sadece ve sadece Beşiktaş'ın, Beşiktaşımız'ın, Beşiktaşlıyım diyen herkesin, hepimizin projesi'' diye konuştu.

Başkan Demirören, bu projenin Beşiktaş'ın geleceği, onu geleceğe güvenle taşıyacak en sağlam köprü olduğunu kaydederek, ''Tamamlandığı zaman sadece Beşiktaş Kulübü'nün, İstanbul'un, hatta Türkiye'nin değil, Avrupa ve dünyanın önde gelen kültür ve spor komplekslerinden biri olacak. Yalnız spora değil, sosyal ve kültürel hayatımıza da damga vuracak, Beşiktaşımızı gelecek asırlara ve kuşaklara onurla, gururla taşıyacak. Yeni BJK İnönü Stadı en kısa sürede Beşiktaş sevgisi ile dolu yüreklerinizin ve onu kucaklamak için açılmış ellerinizin üzerinde yükselecek. Onuru, gururu ve mutluluğu da hepimizin olacak'' dedi.

Demirören ayrıca Haziran ayının Türk futbolu adına önemli olduğunun altını çizerek, ''Milli takımımız iki yıllık zorlu bir mücadelenin ardından katıldığı Avrupa Şampiyonası finallerinde, ülkemiz adına en iyiyi başarmak için sahaya çıkacak. Şampiyona boyunca yüreklerimiz onlar için çarpacak, dualarımız onların başarıları için olacak'' diye konuştu.

Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

Cem Goren

sen anca onay bekle
inönüde hergün bi aktivite oluyor normalde 19 mayısta kazma vurulacaktı hala tık yok hergün yeni bişey var bence stad işi yalan oldu
altın kapılarımız kan oldu tayfun

saldır beşiktaş

Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, stat projeleri ile ilgili tüm prosedürleri yerine getirdiklerini ve artık son onayı beklediklerini söylerken, "Bu projeye bazı Beşiktaşlılar'ın karşı çıktığını duymak içimi çok acıttı" dedi.
4.6.2008

Başkan Demirören, Beşiktaş Kulübü'nün resmi dergisinin Haziran-Temmuz sayısında yer alan yazısında stat projesine değindi. "Bizler için her şeyden önemli ve öncelikli olan, BJK İnönü Stadı'nın yenilenmesi çalışmalarına bu ay içinde başlayabilmemiz" diyen Demirören, kulüp olarak projenin her kademesinde yapılması gerekenleri tamamladıklarını ve ilgili kurumlara gönderdiklerini belirterek, "Tüm prosedürü yerine getirdik ve artık son onayı bekliyoruz" dedi.

Bu projeye bazı Beşiktaşlılar'ın karşı çıktığına dikkati çeken Demirören, şöyle konuştu: "Üzülerek belirtmeden geçemeyeceğim bir şey var ki; o da son Divan Kurulu toplantısında söylediğim gibi, bu projeye bazı Beşiktaşlılar'ın karşı çıktığını duymak gerçekten içimi çok acıttı. İnanıyorum ki, bu acıyı benimle birlikte hepiniz hissettiniz. Çünkü her zaman altını kalın çizgilerle çizerek ifade ettiğim gibi; bu proje ne Yıldırım Demirören'in, ne yönetim kurulunun, ne de bir başkasının projesi. Bu sadece ve sadece Beşiktaş'ın, Beşiktaşımız'ın, Beşiktaşlıyım diyen herkesin, hepimizin projesi."

Başkan Demirören, bu projenin Beşiktaş'ın geleceği, onu geleceğe güvenle taşıyacak en sağlam köprü olduğunu kaydederek, "Tamamlandığı zaman sadece Beşiktaş Kulübü'nün, İstanbul'un, hatta Türkiye'nin değil, Avrupa ve dünyanın önde gelen kültür ve spor komplekslerinden biri olacak. Yalnız spora değil, sosyal ve kültürel hayatımıza da damga vuracak, Beşiktaşımızı gelecek asırlara ve kuşaklara onurla, gururla taşıyacak. Yeni BJK İnönü Stadı en kısa sürede Beşiktaş sevgisi ile dolu yüreklerinizin ve onu kucaklamak için açılmış ellerinizin üzerinde yükselecek. Onuru, gururu ve mutluluğu da hepimizin olacak" şeklinde konuştu.

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

bahadıR

Beşiktaş Olimpiyat'ı seçti!

Gebze, Zeytinburnu derken Beşiktaş Atatürk Olimpiyat Stadı'nı seçti. Beşiktaş yönetim kurulu yeni stat projesinin konuşulduğu toplantı sonrası maçları Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynamayı kararlaştırdı. Beşiktaş Kulübü resmi internet sitesinden duyurulan haber şöyle:

"Yönetim Kurulumuz; bugün yapılan toplantıda BJK İnönü Stadyumumuz'un yerine yapılacak yeni stad projemiz ile ilgili yasal prosedürlerin ve gerekli izinlerin alınma süreci halen devam ettiğinden ve de taraftarlarımızın ısrarla bir an önce kombine kart talepleri doğrultusunda 2008 – 2009 sezonu maçları kombine kart satışlarına, BJK İnönü Stadyumu üzerinden başlamayı, gerekli izinler tamamlandığı gün itibari ile de maçlarımızı Atatürk Olimpiyat Stadyumu'nda oynamayı kararlaştırmış bulunmaktadır. Buna göre kombine kart satışlarına 12 Haziran 2008 Perşembe günü başlanacaktır. 

Bu sezona mahsus olmak üzere, yukarıda ifade ettiğimiz gibi ev sahibi takım olarak maçlarımızı oynamak üzere Atatürk Olimpiyat Stadyumu'nun kullanılması halinde kombine kart sahiplerine BJK İnönü Stadyumu'nda bilet aldıkları yerlerin emsali konumundaki tribünlerden yer verilecek ayrıca aynı bölgeden bir kombine kart daha tarafımızdan kendilerine bedelsiz olarak sunulacaktır. Böylelikle 2008 –2009 sezonu için  BJK İnönü Stadyumu'ndan 1 adet kombine kart alan taraftarımız maçlarımızı Atatürk Olimpiyat Stadyumu'nda oynamamız halinde 2 adet kombine kart sahibi olacaklardır.

Kombine kart satışlarımız, 12 Haziran 2008 Perşembe günü başlayacak ve 9 Ağustos 2008 Cumartesi günü son bulacaktır.

12 Haziran 2008 ile 21 Haziran 2008 tarihleri arasında eski kombine kart sahiplerine eski yerlerini almak üzere öncelik tanınacaktır"

(Ligtv.com.tr)

sen yaşarsın bu kalpte artık geriye dönmesende...
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí......

erasca

Arkadaşlar bu işte yatmış...İnönü de devam...

carsi52

Bölünür senin için uykular!

ist.hatirasi/3-4

Gerçekten rüya bir stad olacağına inanıyorum.Yapılabilir ama girmek biraz rüya olacak.12 Haziranda çıkacak kombine fiyatlarına bakınca yenisini düşünemiyorum.Yalan olmazsa yeni stada ancak turistik gezi yaparız!

VIP ÜST D 6.500 YTL
VIP ÜST B&E 4.500 YTL
VIP ÜST A&F 2.300 YTL
VIP ALT A&F 1.800 YTL
VIP ALT B&E 2.800 YTL
VIP ALT C&D 3.300 YTL
NUMARLI ORTA 2.100 YTL
NUMARALI KENAR 1.550 YTL
KAPALI ÜST 1.200 YTL
KAPALI ALT 975 YTL
YENİ AÇIK 400 YTL
ESKİ AÇIK 350

YÖNETİM İSTİFA !!!

Kralkartal21

Alıntı yapılan: ist.hatirasi/3-4 - Haziran 05, 2008, 14:24:04
Gerçekten rüya bir stad olacağına inanıyorum.Yapılabilir ama girmek biraz rüya olacak.12 Haziranda çıkacak kombine fiyatlarına bakınca yenisini düşünemiyorum.Yalan olmazsa yeni stada ancak turistik gezi yaparız!

İsterse Dünyanın En Kral Stadı Olsun Ne Farkeder.

Sevmeye Engel Değil Para
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

Cem Goren

engel değil ama bi öğrenciyede 400 ytl vermek koyar bence bu fiyatlar neden böyle anlamıyorum zaten unutulmuş olimpiyatta maç yapılacak bari fiyatları düşürselerdi
altın kapılarımız kan oldu tayfun