Ana Menü

Vodafone Arena.. [Ana Konu]

Başlatan BEŞİKTAŞ, Şubat 20, 2008, 11:34:19

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

onaT

Alıntı yapılan: kara kalem - Mayıs 21, 2008, 10:06:48
Alıntı yapılan: onaT - Mayıs 20, 2008, 20:48:56
Alıntı yapılan: kara kalem - Mayıs 20, 2008, 17:06:54
fenerbahçe maçında sağlam tayfanın tamamına yakını dışardak kaldı,
alkol ile bi' alakası yok bunun.

20 yıl sonra yine yıkmaya kalksınlar,
yine tepki mi koyarım.

peki nasıl ilerleyeceğiz o zaman.

ilerlemek için yeni stad gerekmiyor illa kardeşim, bunca zamandır yeni stadımız mı vardı?
ilerleyememizin sebebi kötü yönetilmemizdi.
lisanslı ürün, bilet alacağız.
Büyük taraftar projesini hayata geçireceğiz,
altyapının önemini kavrayacağız hepsinden önemlisi
Fulya projesini kullanmasını bileceğiz.

öyle olsa eyvallah volkan abide öyle olmuyor işte..=)

BEŞİKTAŞ

Asbaşkan Levent Erdoğan, stat projesinde herşeyin yolunda gittiğini belirtti. Erdoğan, "Avrupa standartlarında çok lüks bir stat için kolları sıvadık. "
23.5.2008

'Stat projesinde herşey yolunda'
Asbaşkan Levent Erdoğan, stat projesinde herşeyin yolunda gittiğini belirtti. Erdoğan, "Avrupa standartlarında çok lüks bir stat için kolları sıvadık. Ufak tefek pürüzler olmasaydı 19 Mayıs günü yeni projemizin startını verecektik. Fakat bu tür sıkıntıları normal karşılıyorum, biz gerekli izinleri aldık ve çok kısa bir süre içinde proje hayata geçirilecek" dedi. Taraftarlara da mesaj gönderen Erdoğan, "Kimse merak etmesin, her şey planlandığı gibi ilerliyor. Önümüzdeki sezon çok güçlü bir takım yaratıp, güzel günleri hep birlikte göreceğiz" diye konuştu.
Doğmamış çocuğuna Beşiktaş marşını dinletmek, doğar doğmaz SİYAH BEYAZ forma almak ve şampiyonlar ligi final maçına 6 aylıkken götürme düşüyle yaşamaktır.BEŞİKTAŞLI olmak...BEYAZ gömleğine SİYAH kravat seçebilme ayrıcalığıdır BEŞİKTAŞLI olmak... Sarı- kırmızı aristokrasi ve sarı - lacivert küçük bir

gözzde_bjk

BJK İnönü, Mayıs ayı içerisinde çocuk turnuvaları, şöhretler turnuvaları ve diğer bazı sosyal etkinliklere hizmet verecektir.

Bütün bunların ardından, son olarak Camiamız'la ve taraftarlarımızla iç içe olunacak kapanış etkinlikleri düzenlenecektir.

hadi hayırlısı bu sefer bir sorun çıkmadan başlasalar artık
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

carlito1903

Şu proje başlamadan kapasite işini bi kez daha gözden geçirseler çok iyi olacak ha 42 bin ha 50 bin zaten kapasite 42 denildiğinde Localarda bunun içinde sayılıyor 6 bin kişilik loca olacakmış geriye kalıyor 36 bin bunun da 2 bini rakip, bin kadarı da güvenlik boşluğu geriye kalıyor 33 bin kişilik yer bize...

Bu yüzden en iyisi stadı 50 bin kişilik yapmak hemde ilerde uluslararası finallere evsahipliği yapabiliriz...

gözzde_bjk

Kesinlikle bu kadar büyük bir proje yapıyoruz 50 kere yık-yap olmayacağına göre kapasite artırılmalı.Belki 42 bin kişilik stat bile dolmaz ama yapıldığı takdirde 50bin kişilik stadın da kimseye zararı olmaz.Nitekim derbilerde kapasitenin çok üstünde bilet talep edildiği göz önünde bulundurulursa paranın geri dönüşüde kolaylaşacaktır.
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

Bircan*

Beşiktaş yeni stadıyla ekonomik gücünü artırmayı planlıyor. Yeni yuvada yok yok... İşte yeni İnönü Stadı'nın özellikleri...
Bir endüstri haline gelen günümüz futbolunda kulüplerin modern bir stada sahip olmadan ayakta kalması mümkün değil.

Fenerbahçe'nin Şükrü Saracoğlu'nu yapıp kalıcı bir gelir kaynağı sağlamasının ardından Galatasaray da Seyrantepe'deki Aslantepe projesi ile çağı yakalama yolunda önemli adımlar attı.

Beşiktaş da yeni Kartal Yuvası, yani İnönü Stadı projesi ile ekonomik gücünü artırmayı planlıyor.

- Hazırlanan yeni İnönü Stadı projesine göre stat sadece maç günleri değil 200 gün çalışacak.
- Üstü kapalı bir kompleks olarak inşa edilecek olan stat 42 bin kapasiteli ve 2 katlı.
- 6 bin kapasiteli 200 de loca yer alacak.
- Ayrıca 5 bin kişilik tiyatro ve konferans salonu, 2 bin 500 araçlık da otopark yeri olacak.

İLK KAZMA GECİKTİ

BEŞİKTAŞ yönetimi, İnönü Stadı'nın kapasitesini artırmak için uzun süredir çaba harcıyor. Stadın bulunduğu alan tarihi nitelik taşıdığı için Anıtlar Yüksek Kurulu, burada inşaat yapılmasına izin vermiyor. Beşiktaş yönetiminin çabaları sonucunda gerekli iznin alındığı ve inşatın büyük ihtimalle 19 Mayıs'ta başlayacağı açıklanmıştı. Ancak bürokratik engellerden dolayı bu tarih haziran ayına ertelendi. Bu durum da çeşitli söylentilerin ortaya çıkmasına yol açtı.

İSTİHBARAT BANKADAN

Başkan Yıldırım Demirören'in Divan Kurulu toplantısında "İnönü Stadı Projesi'ni engelleyen Beşiktaşlılar var" sözlerinin ardından gözler bu meçhul Beşiktaşlı'ya çevrildi. Asbaşkan Behçet Ümitlen, projeyi engellemek isteyenlerin Beşiktaşlı olduğunu kendilerine Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Murat Başesgioğlu'nun ilettiğini açıkladı. Ümitlen, bakanın "Projeyi engellemek isteyen Beşiktaşlılar var" şeklindeki sözlerine çok şaşırdıklarını belirterek, "Bakanımız bu şahsın kim olduğu konusunda isim vermedi. Doğrusu kim olduğunu biz de çok merak ediyoruz" diye konuştu.
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

Kralkartal21

Nedense bu konuya mesaj yazıldı mı direk gene ne aksilik olmuş diye içimden geçiriyorum.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

gürol

mesaj sayfa sayısı hele bi 1000 lere gelsin başlarlar kardeşlerim başlarlar.daha 20 de.bu ne acele
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

kartalpenchesi

Alıntı yapılan: gözzde_bjk - Mayıs 23, 2008, 10:09:23
BJK İnönü, Mayıs ayı içerisinde çocuk turnuvaları, şöhretler turnuvaları ve diğer bazı sosyal etkinliklere hizmet verecektir.

Bütün bunların ardından, son olarak Camiamız'la ve taraftarlarımızla iç içe olunacak kapanış etkinlikleri düzenlenecektir.

hadi hayırlısı bu sefer bir sorun çıkmadan başlasalar artık

kapanış etkinliğini çok merak ediyorum...
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

ist.hatirasi/3-4

yalan hadi başladılar bitirebilecekler mi? Oda büyük bir sorun? adamlar stad resimlerini gösteriyorlar.stad sığmıyor oraya...
YÖNETİM İSTİFA !!!

Cem Goren

zaten stad ayakta 35 bini buluyor bence yapacaklarsa adam gibi 50.000 yapsınlar da rahatlayalım
ayın 31inde yine bi çocuk şöleni var 1 hazirandada max kutlamları var yıkabileceklermi acaba baya uzadı
altın kapılarımız kan oldu tayfun

gözzde_bjk

Mahkeme 19 haziranda olacağından daha çok haber çıkar stat konusunda.Beklemeye devam...
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

kara kalem

@onaT;

ben basit yoldan ziyade doğru olan seçiyorum kardeşim.
olmuyorsa da olması için mücadele ediyorum, edeceğim.
kalem sana akan, kara senin sevdan.

SercanBjk

Bu yönetimin kendine ev bile yapamayacağını düşünüyorum önce Mayıstı şimdi Haziran seneye Allah kerim. :D

BEŞİKTAŞ

Yeni stat hayal mi?

Beşiktaş'ın yeni İnönü Stadı projesinin önünde yeni engeller ortaya çıktı.

29.05.2008 11:45

İnönü Stadı nı yenilemek için kolları sıvayan Beşiktaş, Anıtlar Kurulu'nun engeline takıldı. Kurulun onay vermemesindeki nedenin, stadın altından geçen dehlizler olduğu belirtildi.

Yıkılıp yıkılmayacağı adeta yılan hikayesine dönen İnönü Stadı projesinde Anıtlar Kurulu'nun henüz onay vermemesinin ardında, stadın altından geçenler dehlizler olduğu öğrenildi.

Kurula verilen ilk projenin onay almaması nedeniyle yönetimin toplanarak projeyi değiştirdikleri belirtildi. Siyah-beyazlı yöneticiler, yeni projenin, dehlizlere inşaat sırasında herhangi bir zarar vermeyecek şekilde yeniden tasarlandığını ifade ettiler. Anıtlar Kurulu'nun ilk projeye onay vermemesi nedeniyle stadın yıkımının bu sezon olmama ihtimalinin yükseldiği öğrenildi.

Beşiktaş Yönetimi'nin yeni projeye izin alma konusunda bir gecikme yaşaması durumunda ise İnönü Stadı'nı yıkmayacakları, yeni sezon maçlarını yine burada oynayacakları vurgulandı.

Siyah-beyazlılar, stadın altından geçen dehlizleri yeni proje kapsamında turizme kazandıracaklarını açıklandılar. Anıtlar Kurulu, aynı gerekçeyle Taksim-Yenikapı ve Marmaray projesindeki kazılarda da tarihi eserler nedeniyle bu inşaatları bir süre durdurmuş, eserleri koruma kapsamına alacak yeni bir proje istemişti.

Milliyet
Doğmamış çocuğuna Beşiktaş marşını dinletmek, doğar doğmaz SİYAH BEYAZ forma almak ve şampiyonlar ligi final maçına 6 aylıkken götürme düşüyle yaşamaktır.BEŞİKTAŞLI olmak...BEYAZ gömleğine SİYAH kravat seçebilme ayrıcalığıdır BEŞİKTAŞLI olmak... Sarı- kırmızı aristokrasi ve sarı - lacivert küçük bir