Ana Menü

Vodafone Arena.. [Ana Konu]

Başlatan BEŞİKTAŞ, Şubat 20, 2008, 11:34:19

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ist.hatirasi/3-4

Alıntı yapılan: Kralkartal67 - Haziran 05, 2008, 14:26:53
Alıntı yapılan: ist.hatirasi/3-4 - Haziran 05, 2008, 14:24:04
Gerçekten rüya bir stad olacağına inanıyorum.Yapılabilir ama girmek biraz rüya olacak.12 Haziranda çıkacak kombine fiyatlarına bakınca yenisini düşünemiyorum.Yalan olmazsa yeni stada ancak turistik gezi yaparız!

İsterse Dünyanın En Kral Stadı Olsun Ne Farkeder.

Sevmeye Engel Değil Para

konuşmak kolay ver 1200 de al kapalı üstü+olimpiiiyat rezaleti!
YÖNETİM İSTİFA !!!

Cem Goren

yani para sevmeye engel oluyorrrrr
şu an 400 ytl bile bi öğrenciye çok geliyor okul masrafıydı dershaneydi derken bide 400 ytl kombine fiyatı çekiyorlar+olimpyatta oynuyorlar
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Kralkartal21

Kulübümüzden Açıklama;

Yönetim Kurulumuz; bugün yapılan toplantıda BJK İnönü Stadyumumuz'un yerine yapılacak yeni stad projemiz ile ilgili yasal prosedürlerin ve gerekli izinlerin alınma süreci halen devam ettiğinden ve de taraftarlarımızın ısrarla bir an önce kombine kart talepleri doğrultusunda 2008 – 2009 sezonu maçları kombine kart satışlarına, BJK İnönü Stadyumu üzerinden başlamayı, gerekli izinler tamamlandığı gün itibari ile de maçlarımızı Atatürk Olimpiyat Stadyumu'nda oynamayı  kararlaştırmış bulunmaktadır. Buna göre kombine kart satışlarına 12 Haziran 2008 Perşembe günü başlanacaktır. 
Bu sezona mahsus olmak üzere, yukarıda ifade ettiğimiz gibi ev sahibi takım olarak maçlarımızı oynamak üzere Atatürk Olimpiyat Satadyumu'nun kullanılması halinde kombine kart sahiplerine BJK İnönü Stadyumu'nda bilet aldıkları yerlerin emsali konumundaki tribünlerden yer verilecek ayrıca aynı bölgeden bir kombine kart daha tarafımızdan kendilerine bedelsiz olarak sunulacaktır. Böylelikle 2008 –2009 sezonu için  BJK İnönü Stadyumu'ndan 1 adet kombine kart alan taraftarımız maçlarımızı Atatürk Olimpiyat Satadyumu'nda oynamamız halinde 2 adet kombine kart sahibi olacaklardır.

Kombine kart satışlarımız, 12 Haziran 2008 Perşembe günü başlayacak ve 9 Ağustos 2008 Cumartesi günü son bulacaktır.

12 Haziran 2008 ile 21 Haziran 2008 tarihleri arasında eski kombine kart sahiplerine eski yerlerini almak üzere öncelik tanınacaktır.

Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

msaribas

Alıntı yapılan: onaT - Mayıs 29, 2008, 21:46:25
Alıntı yapılan: carsi52 - Mayıs 29, 2008, 21:24:08
Alıntı yapılan: alper_1903 - Mayıs 29, 2008, 18:42:08
ben dedim zaten stad yikilsin ondan sonra inanirim ben bu projede diye

BöyLe birşey daha korkunç oLur.
Stad'ı yıkıpta ya yapamassa yönetim ? hiç beLLi oLmaz bu yönetime :)

yıkılırsa yapılır merak etme. izinler olay şu an. yıkıldıysa izinler alındı demektir.

Orası hiç belli olmaz. Yıkarlar stadı, sonra temelinde bilmemne bulduk buraya dokunamazsınız derler (bahane ederler) ya da bu arazi çok değerli çok da borcumuz var, alacaklılar tedbir koymuşlar bilmemne diye diye en iyisi biz burayı satalım ne olacak derler, sonra da verirler sana artık yeni bi yer, İnönünün yerini de satarlar bir arap şeyhine.
2 - 3 sene sonra ortalık soğur, kimse bişey hatırlamaz. gökkafese döner bu iş.
hikaye gibi geliyor değil mi ? Bu yönetimle neden olmasın ?

BEŞİKTAŞ

Alıntı yapılan: msaribas - Haziran 10, 2008, 17:58:17
Alıntı yapılan: onaT - Mayıs 29, 2008, 21:46:25
Alıntı yapılan: carsi52 - Mayıs 29, 2008, 21:24:08
Alıntı yapılan: alper_1903 - Mayıs 29, 2008, 18:42:08
ben dedim zaten stad yikilsin ondan sonra inanirim ben bu projede diye

BöyLe birşey daha korkunç oLur.
Stad'ı yıkıpta ya yapamassa yönetim ? hiç beLLi oLmaz bu yönetime :)

yıkılırsa yapılır merak etme. izinler olay şu an. yıkıldıysa izinler alındı demektir.

Orası hiç belli olmaz. Yıkarlar stadı, sonra temelinde bilmemne bulduk buraya dokunamazsınız derler (bahane ederler) ya da bu arazi çok değerli çok da borcumuz var, alacaklılar tedbir koymuşlar bilmemne diye diye en iyisi biz burayı satalım ne olacak derler, sonra da verirler sana artık yeni bi yer, İnönünün yerini de satarlar bir arap şeyhine.
2 - 3 sene sonra ortalık soğur, kimse bişey hatırlamaz. gökkafese döner bu iş.
hikaye gibi geliyor değil mi ? Bu yönetimle neden olmasın ?

Dogru diyosun valla  :)
Doğmamış çocuğuna Beşiktaş marşını dinletmek, doğar doğmaz SİYAH BEYAZ forma almak ve şampiyonlar ligi final maçına 6 aylıkken götürme düşüyle yaşamaktır.BEŞİKTAŞLI olmak...BEYAZ gömleğine SİYAH kravat seçebilme ayrıcalığıdır BEŞİKTAŞLI olmak... Sarı- kırmızı aristokrasi ve sarı - lacivert küçük bir

Cem Goren

ben yıkılacağına 1 gram inanmıyorum artık

gözzde_bjk

Alıntı yapılan: ;iş dolayısıyla hergün inönü stadının önünden geciyorum haliyle stadyumda özelikle kapalı trübünde ne oluyor ne bitiyor hepsini takip etme fırsatım oluyor,ilk başta her sabah ve akşam saatlerinde çimler sulanıyordu,daha sonra kapalı kutu içindeki betopanları çıkarıp yerine yeni betopanlar koyuldu ve orası şuanda boyalı ve hazır vaziyete bekliyor,bundan 2 gün önce kapalı kutu alt tarafta setin 3-4 sıra üstünde koltuklar gözüme çarptı,dün o koltuklara 2.sıra eklenmiş bugünde 3.sırayı eklemişler,yani kısacası kapalı kutuda önümüzdeki sezon koltuklu haliyle hizmete vericek,bu ne demek oluyor sanırım önümüzdeki sezonda inönüdeyiz,şimdiden hayırlı olsun da koltukların yeniden koyulması kötü olmuş,koltuksuz daha fazla insan alıyordu,aynı zamanda dahada rahat oluyordu
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

gürol

teşekkürler gözde bilgi için.
geçen sene şampiyonlar ligi için binbir zorluk çıkartmışlardı koltuk muhabbetine.
bu sene sıkıntı çekmemek için koltuk koymuşlardır.
koltukları kırarlar hemen.
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

carlito1903

O koltuklar ilk maçta kırılır benden söylemesi, kutu da koltuk mu olurmuş ya :)

IL Capitano

Alıntı yapılan: gözzde_bjk - Temmuz 11, 2008, 01:16:03
Alıntı yapılan: ;iş dolayısıyla hergün inönü stadının önünden geciyorum haliyle stadyumda özelikle kapalı trübünde ne oluyor ne bitiyor hepsini takip etme fırsatım oluyor,ilk başta her sabah ve akşam saatlerinde çimler sulanıyordu,daha sonra kapalı kutu içindeki betopanları çıkarıp yerine yeni betopanlar koyuldu ve orası şuanda boyalı ve hazır vaziyete bekliyor,bundan 2 gün önce kapalı kutu alt tarafta setin 3-4 sıra üstünde koltuklar gözüme çarptı,dün o koltuklara 2.sıra eklenmiş bugünde 3.sırayı eklemişler,yani kısacası kapalı kutuda önümüzdeki sezon koltuklu haliyle hizmete vericek,bu ne demek oluyor sanırım önümüzdeki sezonda inönüdeyiz,şimdiden hayırlı olsun da koltukların yeniden koyulması kötü olmuş,koltuksuz daha fazla insan alıyordu,aynı zamanda dahada rahat oluyordu

supeer, bilgiler icin cok tesekkurler.
Sherlock Holmes gibi
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

Uefa kesin kriterlerinden..

Şampiyonlar Ligine gitseydik sorun olurdu kırık koltuklar ama UEFA kupasona giden takımı çok sallamıyorlar aslında
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

gözzde_bjk

Rica ederim.
Yönetim kendi başına iş açtı gibi duruyor.Her maç sonu kırılan koltukları onarmak zor olacaktır.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

Cem Goren

Alıntı yapılan: gözzde_bjk - Temmuz 11, 2008, 01:16:03
öncelikle bilgi için tşk
demekki seneyede inönüdeyiz ama o koltukların kalacağına inanmıyorum ilk bilemedin inönüdeki 2.maçta o koltuklar kırılır

BEŞİKTAŞ

Beşiktaş Kulübü Genel Sekreteri Kenan Öner, "İnönü için proje çalışmaları devam ediyor, bunun ne kadar süreceğini bilmiyoruz. Biz BJK İnönü Stadı´nda başlayacağız. Onun için herkes takımına sahip çıksın" dedi.
22.7.2008
Kenan Öner, BJK TV'de yer alan röportajında, yıldız oyuncu tercihinde bulunmadıklarını belirterek, "Takım olabilmemize katkı sağlayacak oyuncuları tercih ettik. Şu anda tam bir takım hüviyetindeyiz. Kadro olarak iyi bir oluşum yaptık. Her mevkide tatlı bir rekabeti yaşatacak futbolcularımız var. Bence bu durum takımın başarısına yüzde yüz katkı sağlayacak" dedi.

İkinci kamp dönemi sonunda takımın lige ve UEFA Kupası'na hazır hale geleceğini düşündüğünü kaydeden Öner, "Bu sezon artık hiç opsiyon hakkımız yok. Kesin olarak hedeflerimize varmalıyız diye düşünüyoruz. 2-3 senedir takımımızda olan futbolcular da 'Mutlaka bu sezon hedefi yakalamalıyız' diye düşünüyorlar, bu da bize ümit veriyor. Ama hedeflere ulaşmak için camiamızın da bizimle omuz omuza olması, taraftarımızın desteklemesi sahip çıkması gerekiyor" diye konuştu.

Yeni sezonda futbol takımının maçlarını nerede yapacağı yönündeki soruya yanıt veren genel sekreter Öner, şunları söyledi: "Son günlerde kamuoyunda bir takım söylemler dolaşıyor. 'Nerede oynanacağı belli değil. Bir kararsızlık var' diye iddiada bulunuluyor. Ama Beşiktaş nerede oynarsa taraftar orada olmalı. Biz şu anda BJK İnönü Stadı üzerinden kombine satışlarımızı devam ettiriyoruz. Bu, maçlara İnönü'de başlayacağımız anlamına geliyor. Elbette stadımızın da bir gerçeği var. Proje çalışmaları devam ediyor, bunun ne kadar süreceğini kestirmek mümkün değil. Ama biz BJK İnönü Stadı'nda başlayacağız. Onun için herkes takımına sahip çıksın. Herkes bu takıma sahip çıksın. Hep beraber kenetlenelim ve sportif başarıyı yakalayalım."
Doğmamış çocuğuna Beşiktaş marşını dinletmek, doğar doğmaz SİYAH BEYAZ forma almak ve şampiyonlar ligi final maçına 6 aylıkken götürme düşüyle yaşamaktır.BEŞİKTAŞLI olmak...BEYAZ gömleğine SİYAH kravat seçebilme ayrıcalığıdır BEŞİKTAŞLI olmak... Sarı- kırmızı aristokrasi ve sarı - lacivert küçük bir

Cem Goren

takımına sahip çıkın diyorsun ama bu fiyatlarla sahip çıkmak biraz zor

en başından beri inanmıyordum zaten yıkılacağına öylede oldu