Ana Menü

Holosko Beşiktaş'ta (Tüm Holosko Topicleri. Başka Konu Açmayın ! )

Başlatan carlito1903, Aralık 28, 2007, 23:15:43

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Non Mollare Mai

Beşiktaş'ın yeni transfer Holosko, eski kulübüyle vedalaşırken duygu dolu anlar yaşadı.

Vestel Manisaspor'un Slovak oyuncusu Filip Holosko, Beşiktaş'a transfer oldu. V.Manisa Holosko için Beşiktaş'tan 5 Milyon euro + Burak Yılmaz ve Koray Avcı'yı da bonservisleriyle birlikte aldı. V.Manisaspor'un kamp yaptığı Kervansaray Otele gelen Filip Holosko, sabah antrenmanı öncesinde arkadaşlarıyla vedalaştı. Vestel Manisaspor'da çok mutlu günler yaşadığını söyleyen Filip Holosko, "Burada bulunduğum günden beri bana destek veren taraftarlara, yöneticilere, hocalarıma ve takım arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Vestel Manisaspor'un ligin ikinci yarısında başarılı olup, ligde daha iyi noktalara geleceğine inanıyorum" diye konuştu.

Asbaşkan ve Futbol Şube Sorumlusu Semih Vardarer'de Holosko'ya Vestel Manisaspor'a yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, "Holosko takımımıza çok önemli katkılar sağladı. Bu nedenle kendisine teşekkür ediyoruz. Bundan sonraki futbol yaşamında daha da başarılı olmasını diliyorum" dedi.
edit

carlito1903

Ayrılmak bu kadar zor olacaksa gelme kardeşim!!!

Ayrıca Manisa açısından da pek öyle duygusal bi veda olduğunu sanmıyorum adamlar şuan da Selçuk İnanı nasıl yapsakta Beşiktaşa satsak diye meşgullerdir...

Vestel firması bile bu kadar yarar sağlamamıştır Manisa kulübune...

Non Mollare Mai

2 Sezon formasını giydiği bir takımdan ayrılmak duyguları olan bir insan için zor olur.
Sonuçta alıştığın bir yerden başka bir yere gidiyorsun. Kendimden biliyorum.
Bu isteyerekte olsa arkadaşlarından ayrılıyorsun normal bu Burak ?
edit

xxdoggyxx

buraka 6 milyon€ teklif geldi dememismiydi sezon basi demirören 5+6= 11€ yada canere karsi sezon sonu bonservisleriyle takas edelim dediler kim kardesim bu holosko iyi oyuncu tamam ama toplamda hemen hemen 11€ etcek adam degilki gittik bu adama karsi korayi buraki verdik ayip yönetim ayip yaa olmayak isler yapiyosunn
18.03.2007

carlito1903

Zor olur tabi ki Anıl olmaz mı ama zor olacaksa gelmesin diyorum ;D

Aslında bi yandan da acıyorum Holosko ya şimdi iki tane gol kaçırınca ya da bi maçta kötü futbol sergileyince hemen 'Bu kadar paraya değmezdi zaten' denilecek...

Sonuçta 10 Milyon Euro gibi bi maliyeti oldu bize,bunun ağırlığının altında ezilmez umarım...

xxdoggyxx

takimin 3. kaptaninida takasta kullanmak nasil bir düsüncedir onuda bilmiyorum ve size soruyorum
18.03.2007

Non Mollare Mai

O Zaman hiç bir futbolcu gitmesin başka takımlara transfer denen bir şey olmasın.  :D
Artık piyasa yükseldi futbolda. Milyon Dolarlar uçuşuyor havada.
Holosko'nun maliyeti yüksek değil bence. Holosko'yu en başından beri isteyen birisiyim.
Çünkü eminim ki çok faydalı olacaktır bunu göreceğiz 2. devre. Yıkıcı olmak yerine yapıcı olmak daha yararlı olur.
Yorumlarımızı tabikide yapacağız ama sonuçta olan oldu..

Delgado'yada neler denildi 5 Milyon Euro'ya alındığında.. Ama yavaş yavaş o diyenleri pişman ediyor.
Holosko 2 sezondur Türkiye'de olan genç bir yetenek. Avrupa'dan böylesine genç ve yetenekli adamı 5 Milyon Euro'ya alamazsın.
Üstelik uyum sorunuda olmayacak. Zaten Beşiktaş'ı takip eden formasını üstüne geçiren hatta '' Kartal gol gol gol '' diyen bir adam bu :)

Ben maliyeti yüksek bulmadım. Burak'ın takasta kullanılmasınada karşı değilim.
Ama Koray'a karşıyım.. Verilmemeliydi. Karşı olmamın nedeni Koray'ın fiyatı değil Beşiktaş'ın Koray'a ihtiyacı olduğundandır.
Yedekliğide sorun etmeyen ve forması için savaşan bir adamı bu şekilde göndermemeliydik.

Ayıp oldu..
edit

keskinli

holosko cok iyi bi futbolcu bunun tartsmasi olmaz
nicin bu kadar pahaliya maloldugu tartisma konusu
6 milyon istenen bi futbolcuya neden 5 milyon +arti 2 futbolcu verilir?
verselerdi ya 6 milyonu,5 i veren altiyida verirdi
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

xxdoggyxx

ya charlton bu adama 6milyon veriyo adamlar vercez diyolar takassiz hicbiseysiz biz gidip 5 milyon arti 2 oyuncu veriyoruzzz bu yönetimde akil makil yok yaa
18.03.2007

Batuhan

Vestel Manisaspor'umuzun Slovak oyuncusu Filip Holosko, Beşiktaş'a transfer oldu. Kulübümüz Holosko için Beşiktaş'tan 5 Milyon euro + Burak Yılmaz ve Koray Avcı'yı da bonservisleriyle birlikte aldı. Takımımızın kamp yaptığı Kervansaray Otele gelen Filip Holosko, sabah antrenmanı öncesinde arkadaşlarıyla vedalaştı. Vestel Manisaspor'da çok mutlu günler yaşadığını söyleyen Filip Holosko, "Burada bulunduğum günden beri bana destek veren taraftarlara, yöneticilere, hocalarıma ve takım arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Vestel Manisaspor'un ligin ikinci yarısında başarılı olup, ligde daha iyi noktalara geleceğine inanıyorum" diye konuştu.
As Başkan ve Futbol Şube Sorumlusu Semih Vardarer'de Holosko'ya Vestel Manisaspor'a yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, "Holosko takımımıza çok önemli katkılar sağladı. Bu nedenle kendisine teşekkür ediyoruz. Bundan sonraki futbol yaşamında daha da başarılı olmasını diliyorum" dedi.

Arkadaşlar vstel manisanın sitesinde yazıyor...
Koca hestiy aya bedenem ?

metin16

sensiz geçen günlerin......

BlackHawk35

Delikanli Adam renksiz takim tutar

rommedahl

Yazıklar Olsun koray gibi adam gönderilirmi canıyla başıyla mücadele tek o kalmıştı Tam Bir Beşiktaş lıydı Bu Vefasızlık Nasıl Yapılır Koray için Pankart yapmamız lazım.Demirören i de Manisa ya verelim hemde bonservisiyle verelim.Holosko ne yapmışki bu kadar değerli oluyor.Vestel de para olmadığı için resmen kazıkladı bizi Holosko dan hiçbişey olmaz...

Beşiktaş'lı

holosku besiktasın futbolcusu  filan olamaz o kadar baska bişi demiyorum holoskoyu begenip  savunanlar varsa da lig basladıgında ıslaklayıp küfretmeye baslicaklar o kadar  herkes görcek bunu.........

Non Mollare Mai

@ Beşiktaş'lı

Seninle iddiasına bile girerim.
Holosko Beşiktaş'a çok faydalı olacaktır. Merak etme.
edit