Ana Menü

Holosko Beşiktaş'ta (Tüm Holosko Topicleri. Başka Konu Açmayın ! )

Başlatan carlito1903, Aralık 28, 2007, 23:15:43

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilteriş

Alıntı yapılan: Smyrnian Jose - Aralık 29, 2007, 12:50:27

@ İlteriş

Koray Şanlı yazmışsın bilmiyorum yanlışlıkla mı yazdın ama giden isim Koray Avcı..

Evet kardeş, Koray Avcı olacaktı. ;) Ancak bazı kaynaklarda Koray Şanlı olduğunu okudum verilenin, oradan kafamda yanlış kalmış. AA'nın 5 milyon avro yazdığı söyleniyor.. NTV ise 5 milyon YTL yazmış. Ben şahsen NTV'yer daha çok güveniyorum. Yönetim kısa bir süre içinde açıklama yapsa da, biz de gerçekleri öğrensek.

akbaba71

Diatta, Koray ve Burak...
Turkcell Süper Lig'in ikinci yarısına daha güçlü girmeyi hedefleyen ve bu amaçla Vestel Manisaspor'dan Filip Holosko'yu transfer eden Beşiktaş, Senegalli savunma oyuncusu Lamine Diatta ile yollarını ayırdı.

Siyah-beyazlı kulüp, futbol takımı genel menajeri Sinan Engin'in dün bir görüşme yaptığı ve kendisine kulüp bulmasını istediği Diatta ile karşılıklı anlaşarak, sözleşmesini feshetti.

Futbol takımı genel menajeri Sinan Engin, Diatta ile yaptıkları görüşmede anlaşmaya vardıklarını belirterek, ''Diatta ile kulübümüzü zor durumda bırakmayacak şekilde yollarımızı ayırdık. Kendisi ile yaptığımız anlaşma sonrası takımdan ayrılıyor'' dedi.

KORAY VE BURAK, VEDALAŞTI

Sinan Engin, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Holosko karşılığında Vestel Manisaspor'a bonservisleriyle verilen Koray Avcı ve Burak Yılmaz'ın da Ege kulübüne gitmeyi kabul ettiklerini dile getirdi.
Genel menajer Engin, her iki futbolcuyla bugün görüştüklerini ifade ederek, ''Kendileriyle görüştüm ve bu görüşmede vedalaştık. İki futbolcuya da artık Vestel Manisaspor'un futbolcuları olduğunu söyledim'' diye konuştu.

Beşiktaş'ın yollarını ayırma kararı aldığı Diatta, bu sabahki idmanda takımdan ayrı koşu yaparken, Burak ve Koray ise antrenmana katılmadı. Ligin ikinci yarısında Vestel Manisaspor forması giyecek Koray ve Burak, tesislerde genel menajer Sinan Engin ile yaptıkları görüşmeden sonra personel ile vedalaştılar.

29.12.2007   

Kaynak : AA

fiyat haric herşeyi söylemiş :)
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

Non Mollare Mai

5 Milyon YTL olduğumu umuyorum fiyatın. NTV'ye inanıyorum bende yahut inanmak istiyorum. :)
Koray'ın gideceğini düşündüğümde bir şey düğümleniyor sanki boğazıma. :-\

Dipnot olarak sanırım Koray Şanlı Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'a gitmiş.
edit

ilteriş

Herşey güzel de keşke Koray Avcı yollanmasaydı. Burak Yılmaz'ın yollanmasına da üzülmüyorum. 2 yıldır hiçbir katkısı bulunmadı takıma. Mehmet Yozgatlı gibi ilk 11'de görmeyi unuttuğumuz biri yollansaydı keşke Koray yerine. Biri FB'den geldi...

Biri de FB'ye 4. golü atmıştı  :dil :dil :dil :dil

Beşiktaş'lı

arkadaslar gece 2 de öksüre öksüre kalktım tesadüfen tv yi actım bay tahmini izliyordum adama canlı yayında söledi ve soooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk  oldum acıkcası 5 milyon euro artı burak yılmaz ve koray avcı bonservisleri ile birlikte :'( :'( :'(

erkann

Ya Allahım korayı nasıl verirsiniz nasıl transfer politikası bu

carlito1903

AA 5 Milyon Euro diyor ben oraya inanıyorum...

Sonuç olarak Holsoko yu 10 Milyon Euro gibi bi değere aldık...(Burak ve Koray ın bonservisleri 5 Milyon Euro eder)

Şimdi soruyorum 10 Milyon Euro ya değermi,bu kadar paraya Avrupa dan ne topçular alınır...

Burak ve Koray 5 Milyon Euro etmez derseniz sadece 1 sene bekleyin Manisa Burak Yılmazı seneye bize 6 7 Milyon Euro + bi kaç futbolcuya sattığında göreceksiniz derim!!!!

Beşiktaş'lı

istemiyor hic kimse yapılmasın bu transfer gitmesin koray avcı alınamasın holosko besiktasta oynicak kapasite de bi futbolcu deiill  taraftar tahamül edemez sahada o futbolcuya ıslıklanır yuhalanırr  yapamaz bu adam bu takımda  işi yok onun bu takımda gitsin alınmasınnnnnnnnnnnnnn   >:(  :oklava git holosko git  :oklava

ilteriş

Alıntı yapılan: Smyrnian Jose - Aralık 29, 2007, 13:00:24
5 Milyon YTL olduğumu umuyorum fiyatın. NTV'ye inanıyorum bende yahut inanmak istiyorum. :)
Koray'ın gideceğini düşündüğümde bir şey düğümleniyor sanki boğazıma. :-\

Dipnot olarak sanırım Koray Şanlı Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'a gitmiş.
İnşallah kiralıktır o da. :( 18 yaşında adamı bonservisiyle satmak da ne oluyor.

ilteriş

ya şu kadroya bakıyorum da gerçek BJK'li diyeceğimiz kaç kişi kaldı...

Artık Serdar Özkan'ın, Mehmet Sedef'in, İbo'nun, Toraman'ın, Batuhan'ın kıymetini iyi bilmeliyiz...

elvenblood

bu parayi veren yönetime de,ibrahim akin,burak yilmaz ve koray avcinin gitmesini isteyen ertugrul saglama da yaziklar olsun....mahvettiniz Besiktasimizi...

elvenblood

xblue06

lafa geldimi besiktaslilik durusu besiktas ruhu en iyi fiutbolcularinimi satmak besiktaslilik durusu arkadaslar bu yonetim oldugu surece bu formlar daha cok dolup tasacaktir

buragi bitirende bu yonetim
korayi satanda bu yonetim

istifa etmeli bu yonetim

carlito1903

Ya yönetim size ne desem bilmiyorum aslında biliyorum da o zaman da forum kurallarının dışına çıkmak istemiyorum...

Madem Holosko yu alacaksınız neden Siyahi oyuncu alacağız diyorsunuz...

Bilmiyorum farkındamısınız ama Yönetim hayatınız 'YAPACAĞIZ' diyip Yapmamakla ve 'YAPMAYACAĞIZ' diyip Yapmakla geçiyor....

akbaba71

Aradan uzun bir süre gecse tamam diyeceğim ama bu kadar kısa sürede bembeyaz olan holoskoyu :) alıyorsunuz
Transfer bitmeden konuşmamak gerektiğini de bizden öğrenicek değilsiniz heralde
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş