Ana Menü

Holosko Beşiktaş'ta (Tüm Holosko Topicleri. Başka Konu Açmayın ! )

Başlatan carlito1903, Aralık 28, 2007, 23:15:43

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

RCA

ya holoskoyu istemiyodum ama tam düşündüğüm zman ve videosunu izlediğim zman iyi bi oyuncu olduğuna karar verdim ayrıca verilen para çok anlıyorum ama shevsenkoya benziiyo ya adamın oyun stili açıkcası kafam karıştı
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

xblue06

Tek kelimeyle aptallik bu yönetimle biz bu acıları daha cookkkk cekeriz

Dur demek neyi bekliyoruz

YÖNETİM İSTİFAAAAAA

akbaba71

Yıllık 1.2 milyon Euro
Kartal'ın bonservisini aldığı Holosko'nun bugün İstanbul'a geleceği ve Beşiktaşlı yöneticilerle masaya oturacağı öğrenildi. Siyah-Beyazlılar'ın, başarılı oyuncuya yılda 1.2 milyon Euro verip, 3 yıllık sözleşme önereceği kaydedildi. Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Levent Erdoğan konuyla ilgili olarak, "Uzun süredir arzu ettiğimiz bu transferin gerçekleşmesi bizi mutlu etti. Beşiktaş camiasına hayırlı uğurlu olsun. Holosko'nun, hırsı ve mücadelesiyle takıma katkı sağlayacağına inanıyorum" dedi. Öte yandan Kartal'ın Diatta'ya 150 bin Euro verip, sözleşmesini feshettiği bildirildi.

Holosko bugun gelicek mi ?
Diattayı kovduk mu?

yıllık 1.2 milyon E ve 3 yıllık iyidir aslında neyse hayırlısı ne ise o olsun
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

tcenk

ya arkadaşlar ben dalga geçiyorum siz link gönderiyorsunuz
1903

Non Mollare Mai

Link göndermek yasak değil tabiiki ama Tcenk'in kastettiği o değil tabikide :)
Yönetime yine diyecek söz bulamıyorum.
Tamam Holosko transferine sevindim ama açıklamayla çelişen bir transfer oldu.. Ama alıştık artık ne diyelim.
edit

xblue06

agızları acıldıgında eski transfer hatalarını tekrarlamayacagız bu sefer daha temkinli olacağız diyorlar
demek ki en temkinli durumları bu
birde yönetim transfer konusunda aciz bunu çok iyi biliyoruz sinan engin ve ertuğrul sağlam bu transfere
nasıl onay verdiler anlamış değilim holosko yıllardır türkiyede ben transfer lafı geçene kadar hiç adını bile doğru dürüst duymadım 5 milyon euroyu Mehmet Yıldıza verseler içim yanmazdı hiç değilse adam savaşarak oynuyor

ARTIK DUR DEMENİN ZAMANI GELDİİİİİİ

YÖNETİM İSTİFAAAAAA

Adriano

Çok güzel bir transfer hepimiz bunda hemfikiriz ancak bukadar para ve takasa değer mi diye sorular sormadan geçiremiyoruz..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

RCA

bende öle düşünüyorum holosko çok iyi bir oyuncu şevşenko diyorum ben ona ama tabi para miktarı yüksek
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

xblue06

NEYSE ARTIK HOLOSKOYU SIYAHA BOYAR MACLARA CIKARIRIZ AMA YIRTICI RUHU VEREMEYIZ O SADECE
NOUMA TARZI HAS ANADAN DOGMA SIYAHILER ICIN GECERLIDIR

NOUMA NERDESIN
YONETIM TUTTUGUNU YESIN

siyah

bu adam bu kadar etmez baya bizi kazıkladılar
istifa istifa istifa yönetim İSTİFA

blackeagle_bjk54

holosko iyi oyuncuya benziyor ama verilen para tamamta korayla burak fazla kacmıs hele koray cok fazla kacmıs....
вυ вιя ѕєω∂α∂ıя öℓüмℓє уαşαм αяαѕıη∂α вυ вιя αѕктıя ѕιуαнℓα вєуαz αяαѕıη∂α

kartalpenchesi

Alıntı yapılan: tcenk - Aralık 29, 2007, 11:40:45
ya arkadaşlar ben dalga geçiyorum siz link gönderiyorsunuz

bana ciddi gibi geldi ondan gönderdim sende haklısın o kadar siyahi alıcaz dediler şimdi holoskoyu aldılar bu yönetimden bişey olmayacagını bir kez daha anladım
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

alper_1903

bizim hepimizin kafasi karismiyan bir transfer dönemi varmi allah askiniza Demirören sagolsun
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

siyah

koray gibi sahada canına dişine takan biş oyuncunun gitmesi bize çok zarar vericek cisse orta sahanın ağırlığını tek başına kaldıramaz
istifa istifa istifa yönetim İSTİFA

alper_1903

bence Burak fazla kacmis
Burak in gelecegi var en azindan
Korayi elden cikarmak istiyorlarsa ki öyle görünüyor en dogru zaman ne cok genc ne de cok yasli

biraz para da fazla kacmis
en azindan 1milyon indirseler daha iyi olurdu ve burak kiralik gitse
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...