Ana Menü

Holosko Beşiktaş'ta (Tüm Holosko Topicleri. Başka Konu Açmayın ! )

Başlatan carlito1903, Aralık 28, 2007, 23:15:43

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

alper_1903

cisse ye güvenimiz sonsuz olmali zaten cisse varken koray oynamaz orta sahada
simdi de zaten ikili forvete dönecegiz insallah
eger cisse sakatlanirsa Kurtulusumuz Serdar olur :D

Yönetim istifa etmiyecegine söz verdi zaten burda ne kadar cok yazarsak yazalim gitmiyorlar bizde artik birakalim ve bunun yerine BJK ye nasil faydali bir taraftar olabiliriz diye düsünelim.
Korayin gönderilmesi bence yüzdeyüz dogru, cünkü formunda bir hayli düsüslük vardi ve Koray büyük Takim oyuncusu degil cünkü devamliligi yok ama Burak keske Kiralik gitseydi....
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

1903bjk

yuhh bee şu 5 milyondoları bakari koneye verseydiniz ya yine pişman olucaksınız yinee türkiyede şımaran adamları 5 para etmez adamları alın siz futbola ac adamlara para vermeyin siz başarı beklerisiniz daha çok
FORZA BEŞİKTAŞ

freedom forever

Alıntı yapılan: 1903bjk - Aralık 29, 2007, 12:04:53
yuhh bee şu 5 milyondoları bakari koneye verseydiniz ya yine pişman olucaksınız yinee türkiyede şımaran adamları 5 para etmez adamları alın siz futbola ac adamlara para vermeyin siz başarı beklerisiniz daha çok
Şimdi Kone mi başarıya aç ? Yoksa manisaspordan beşiktaş'a gelen Holosko'mu ? Çelişkili sözler
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

blackeagle_bjk54

holoskoyu 2 sene içerisinde 2 katı fiyata satarız o yüzden içim rahat ama yönetimin 1 senedir uğrastığı bu transfere bu kadar cok para vermesi biraz acayip. koraya üzüldüm inşallah bonservisiyle gitmez....
Birde bu korayla burak kiralık mı gittiler yoksa bonservisiylemi? kesin bir bilgisi olan varmı....?
вυ вιя ѕєω∂α∂ıя öℓüмℓє уαşαм αяαѕıη∂α вυ вιя αѕктıя ѕιуαнℓα вєуαz αяαѕıη∂α

blackeagle_bjk54

Arkadaşlar herkez körmü ya? holosko siyahi işte görmüyomusunuz simdi yönetimden daha iyi kim anlar o işten yönetim siyahi diyorsa siyahidir !!!!!!
вυ вιя ѕєω∂α∂ıя öℓüмℓє уαşαм αяαѕıη∂α вυ вιя αѕктıя ѕιуαнℓα вєуαz αяαѕıη∂α

akbaba71

Holosko'da mutlu son
Beşiktaş, Filip Holosko'nun transferi konusunda, Vestel Manisaspor ile anlaştı. Siyah-beyazlılar, Slovak golcü için, 5 milyon YTL ile Koray ve Burak'ı bonservisleriyle beraber Manisaspor'a verdi.

NTVSPOR
Güncelleme: 11:29 TSİ 29 Aralık 2007 Cumartesi

Beşiktaş uzun süredir transfer etmek istediği Vestel Manisaspor'lu Holosko'da mutlu sona ulaştı.

Vestel Manisaspor Başkanı Kenan Yaralı, NTV'ye yaptığı açıklamada Holosko'yu, 5 milyon YTL + Koray ve Burak'ın bonservisleri karşılığında siyah-beyazlı kulübe verdiklerini söyledi.

Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Levent Erdoğan da, Holosko'nun transferi için kulübüyle anlaştıklarını belirterek, ''Uzun süredir arzu ettiğimiz bu transferin gerçekleşmesi bizi mutlu etti. Beşiktaş camiasına hayırlı uğurlu olsun. Holosko'nun, hırsı ve mücadelesiyle takıma katkı sağlayacağına inanıyorum'' dedi.

2006-2007 sezonu başında ülkesinin Slovan Liberec takımından Vestel Manisaspor'a transfer olan 23 yaşındaki yıldız, bu sezon 17 lig maçının tamamına ilk 11'de çıkarak 8 gol kaydetti.

kaynak:ntv
3 milyon eurodan biraz daha az bi para ve burak koray bonservisi ile cok kotu değil o zaman biraz rahatlattı beni Beşiktaşımıza Hoş Geldin Holosko
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

Rammos

Yaw arrkadaşlar daha resmi bir açıklama yok küpten bu rakamlara alındığını sanmıyorum Korayı ve Burakı bonservisiyle vereceğimizi hiç sanmıyorum. Holoskoya gelince 84 doğumlu Holosko hızlı,çabuk,fizik gücü yüksek,gol vuruşu 1.sınıf,hava toplarında etkili olabilen genç bir oyuncu Slovakların gözbebeği şuanda aynı zamanda içine Beşiktaş Ateşi düşmüş bir oyuncu Asi ve hırslı bir oyuncu bizim istediğimiz gibi Üstelik Türk fotboluna alışmış Bence çok iyi bi transfer Parasına gelince kezmandan daha iyi bir oyuncu Kezmana verilen para ortada..
FANATİK GAZETESİ ALMA ALDIRMA!!   Black/white

Kartalizmatik

{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

carlito1903

Fiyasko!

Çifçiyi kuru inat, memuru süslü avrat yakar" derler. Ertuğrul Sağlam'ı da Holosko sevdası yakacak galiba. Ne kadar doğru bilemem, ama yönetimin dışarıya verdiği mesaj şu ki 'hoca Holosko'yu çok istiyor.' Sonunda alındı. Hem de çok ciddi bir meblağ karşılığında alındı. 5 milyon euro artı Koray ve Burak. Bu transfer, benim paramla en az 10 milyon euro 
demektir. Yani Holosko'yu da Sağlam'ı da altında ezecek kadar ağır bir yüktür bu. Holosko'dan fayda sağlanacağını, kim garanti etti de yönetimi inandı bilemiyorum. Ama şunu iyi biliyorum ki Holosko, Beşiktaş'ın aradığı adam kesinlikle değil. Çünkü Beşiktaş, Manisa değil. Bu yanlış ve pahalı transfere başından beri karşı çıktım. Slovak futbolcu birkaç maç oynayınca almak için böylesine gayret sarfedenler benimle aynı hizaya gelecektir. Ama geçmiş ola.

TURGAY DEMiR

Kalemine sağlık abi....

Beşiktaş'lı

lan nasıl olur yaaaaaa  nasıl olurda böle bi futolcuyu besiktasa yakıstırarak bu kadar cookkk  para veriyorsunuz allahh akıl fikir versin rtugrul hoca ve yönetime  besiktasli gibi mücadele tek adamdıı nasıl gönderirsiniz allahım yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa  :'(  :'(

ilteriş

Eğer söz konusu bedel 5 milyon YTL ise sorun yoktur. Çünkü bu 2.9 milyon avroya denk geliyorki, Holosko gibi 23 yaşındaki bir futbolcuyu 2 yıl sonra en kötü 4-5 milyon avroya elimizden çıkarabiliriz. Tek pürüz Koray Avcı'nın satılması olmuş. Keşke kiralık verilseydi. Ama bence yine de büyük kayıp değil. Zira Cisse ve -gerekirse geri çağırılabilecek- Fahri Tatan yeterli olur bu sezonun geri kalanında.

Non Mollare Mai

5 Milyon YTL olması benide rahatlattı.
Holosko'yu ileride daha iyi bir paraya pazarlarız.

@ İlteriş

Koray Şanlı yazmışsın bilmiyorum yanlışlıkla mı yazdın ama giden isim Koray Avcı..
edit

carlito1903

Beşiktaş'lı

arkadaslar 5 milyon euro  yanlıs yazmayınnn  bu holosko sezon sonuna kaadar besiktasta kalırsa o zaman buraya yazıyorummm işte

akbaba71

Vestel Manisaspor Başkanı Kenan Yaralı, NTV'ye yaptığı açıklamada Holosko'yu, 5 milyon YTL + Koray ve Burak'ın bonservisleri karşılığında siyah-beyazlı kulübe verdiklerini söyledi.

NTV deki haberde bu şekilde ama hangisi doğru bende bilmiyorum sabahtan beri o kadar cok değişik haber gordumku bu konuda
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş