Ana Menü

Rezalet !

Başlatan bjkclub, Eylül 17, 2007, 21:28:32

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

bjkclub

Bazı arkadaşlarımız hakemi oldukça fazla bahane yaptılar bence..Tamam hakem yanlış yaptı ama hakem kadar rezil olan da bir takım vardı sonuçta sahada..Başkanımız bile özür diledi maçtan sonra..Tamam hakem yanlış yaptı golü vermedi 2 puanımızı çaldı ama bu 2 haftada doğru düzgün 1 gol pozisyonuna bile giremediğimiz gerçeğini ortadan kaldırmaz..Hakeme yüklenerek futbolcuların sorumsuzluğunu görmezden gelmeyelim..

CHEm !

2 gündür aklımda şu var
acaba nobre değil de başkası elini uzatsaydı hakem golü verirmiydi acaba
nobreyi bilen biliyor çünkü
Allah kitap Beşiktaş

bjkclub

yüzde yüz verirdi bence

aquilas

hadi o pozisyon hiç olmadı diyelim başkan sadece özür dilemekle kalacaktı peki sonuç

kara kalem

Hakeme yüklenenlerden birisi olarak belirtmek gerekir ki;

Hakeme bu kadar yüklenmem kesinlikle hakemi bahane ettiğim anlamına gelmez. Sadece kötü oynamış olmamıza rağmen kasti bi' şekilde hakkımızın yenildiğini anlatmak istiyorum/istiyoruz !

Galatasaray'ın Rize ile oynadığı maçta attıkları bi' golde verilen frikik kararı hatalı, attıkları başka bi' gol ofsayt ve Rize'nin verilmeyen bariz bi' penaltısı var.

Galatasaray - V.Manisa macında Hakan ŞÜKÜR'ün penaltı pozisyonu gülmek için ayağa kalkmamızı gerektirecek cinsten.

Son Galatasaray - Konya maçında da Konyasporlu futbolcunun atılma anı evlere şenlik ve Galatasaray'ın yine ofsayt olan golü geçerli sayıldı.

Roberto Carlos'un küfürüne sessiz kalınması, Kezman'ın dirseğine sarı kart.

Tüm bunlardan sonra Ankaraspor - Beşiktaş maçında bariz bi' şekilde sayılmayan gol !
kalem sana akan, kara senin sevdan.

bjkclub

Beşiktaş Beşiktaş gibi oynarsa hakemlerin de kafasına vura vura bütün maçlarını kazanır bundan kimsenin şüphesi olmasın..Ayrıca biz senin alanına saygı duyduk hakem olayını buraya taşıma..Anlayamıyorsun bir türlü ben hakemler iyi ya da hata yapmadı demiyorum ama hakemler kadar suçludur futbolcular..Ayrca hakem hakkında bu kadar cok konusmak Beşiktaşlılık duruşuna da terstir..

Déprésivé

Valla 0 FutboLLa 3 Puan aLsalar noLur aLmasaLar noLur diyor insan bi yandan..
xD
ama 3 puan 3 puandır..
Kıyamet Kopar Çöker KaranLık..
ALLah Bizi Affetmez Cok Günah ALdık..
SevenLer AyrıLmaz Bir PLan Yaptık...

Tüm ÇAR$! CehenneMden Kombine aLdık..!!

husoeagle

2 haftadır iyi oynamıyoruz bu bir gerçek
ama iyi oynamadanda maç kazanmak gerekir
ibrahim toramanında dediği gibi iyi ynamasak bile 90. dakikada golü bulduk ama hakem net golümüzü vermedi
işte bu yüzden hakeme çok takıldık
verilmeyen penaltı verilmeyen kırmızı kart değil bahsettiğimiz bize kötü oynadığımız maçta 3 puan getirecek bir gol

carsi52

Alıntı yapılan: CHEm ! - Eylül 17, 2007, 21:31:02
2 gündür aklımda şu var
acaba nobre değil de başkası elini uzatsaydı hakem golü verirmiydi acaba
nobreyi bilen biliyor çünkü

Verirdi bundan yüzde yüz eminim.Kesin verirdi.Çünkü Nobrenin eskiden yaptıklarını herkes biLiyo bu yüzden oda öLe sanmıştır.
Bölünür senin için uykular!

kara kalem

Alıntı YapBazı arkadaşlarımız hakemi oldukça fazla bahane yaptılar bence..

Yazmana karşılık hakeme yüklenen birisi olarak sebeplerimi yazdım, bundan bahsedilen bi' topicte bunu yazmam da gayet doğal.

Beşiktaşlılık Duruşu'nu da öğretmeye kalkışma, o duruşu Süleyman SEBA bize yeterince öğretti. İnternette hakkımız yenilen bi' maçtan sonra Süleyman SEBA'nın yaptığı açıklamayı bulup okuyabilirsin.

bjkclub

Karakalem gerçekten anlamıyor msun yoksa anlamak mı istemiyorsun çözemedim ben seni..ben topic acmana laf yapmadım bu bir..hakemler hakkında konusmak bjklilik durusuna aykırıdır da demedim haddinden fazla konusmak bu durusa aykırıdır dedim. . inşallah bu sefer anlarsın..biraz takımla ilgili yorum yap son 2 macımızdaki sahadaki 11 pısırık adamdan..  .

kara kalem

@bjkclub;

Ortada bi' anlamama sorunu olduğu aşikar fakat sanırım bu senden kaynaklanıyor.

Şöyle ki; Ben topic açmama laf yaptığını falan söylemedim. Sadece bu topicte hakeme fazlası ile yüklenildiğini yazmandan ötürü ben de hakeme 'fazlası' ile yüklenenlerden birisi olarak doğan cevap hakkımı kullandım ilk yazımda. Sen topic açmama laf yaptığını belirttiğim bi' cümle nerede gördüysen merak ettim doğrusu.

Akabinde, zamanında Süleyman SEBA hakeme hataları sonucu ''Gerekirse BEŞİKTAŞ'ı ligten çekeriz !'' demiştir ve benim/bizim yüklenmelerim bunun yanında yok denilecek kadar azdır.

Takımla ilgili yorumlara da gelecek olursak; Gerekli maç konusunda takım hakkında düşündüğüm ne varsa yazdım zaten, oradan okuyabilirsin.

İnşaallahı, maşaallahı yok bu sefer anlarsın artık.

bjkclub

Yazmana karşılık hakeme yüklenen birisi olarak sebeplerimi yazdım, bundan bahsedilen bi' topicte bunu yazmam da gayet doğal.

Bu cümle senin mi değil mi ?

keskinli

kisisel catismalara girmeyin lütfen
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Delirdik

Bazı arkadaşlarımız hakemi oldukça fazla bahane yaptılar bence..
bjkclub bu sizin cümLeniz. kara kalem de gayet sert yükLenenLerden biri oLarak cevapLama gereği duymuş.
burada tartışıLacak ne var?

Konu; futboLcuLarın sorumsuzLukLarıdır göründüğü kadarıyLa
konuya döneLim Lütfen

| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!