Ana Menü

Rezalet !

Başlatan bjkclub, Eylül 17, 2007, 21:28:32

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kara kalem

Alıntı yapılan: bjkclub - Eylül 18, 2007, 00:04:42
Yazmana karşılık hakeme yüklenen birisi olarak sebeplerimi yazdım, bundan bahsedilen bi' topicte bunu yazmam da gayet doğal.

Bu cümle senin mi değil mi ?

Dikkat edersen sen bu topicte ilk olarak; ''Bazı arkadaşlarımız hakemi oldukça fazla bahane yaptılar bence..'' yazdın. Ben de hakeme yüklenenlerden birisi olarak bu topicte doğal olarak söz hakkı doğduğu için hakeme yüklenmemizin bahane olmadığını açıklamak için hakeme yüklenme sebeplerimizi yazdım.

Daha sonra sen de hakemi buraya taşıma dediğin de ben de senin ilk cümlenden ötürü bana söz hakkı doğduğu için burada bunu yazdığımı belirttim o alıntı yaptığın cümle ile.

Hâlâ daha senin, benim topic açmama laf attığını düşündüğümü belirten bi' mesaj olduğunu düşünüyorsan ben de görmek isterim.
kalem sana akan, kara senin sevdan.

Çarşı

Arkadaşlar hakemi bahane eden arkadaşlara kızmıyorum çünkü futbol her zaman iyi oynamak değildir yunanistan top oynamadan avrupa şampiyonu oldu futbolda önemli olan sonuçtur o penaltı verilseydi 3 puan alacaktık bence gayet haklılar önemli olan skordur.1970'li yıllarda Türkiye tek kale oynadığı maçları 6-0 kaybederdi şerefli mağlubiyet diye yazılırdı basında kandırılırdık futbol iyi-kötü farketmez önemli olan giden puanlardır.Bende Beşiktaşın süper futbol oynamasını fırtına gibi esmesini isterim ama bu her zaman olmaz bu olmuyor diye buz gibi gol verilmeyincede hakeme kızma hakları vardır ki bende kızdım ama ligin başı böyle hatalar daha çok olacaktır.

bjkclub

hayır ama benim o şekilde anlamam gayet normal polemik yapma bunu...Ayrıca bazı şeyleri hala ayırt edemediğini düşünüyorum Süleyman Seba'dan örnek verdin ama ben de mesela başkanın en son sert çıkışını olumlu buldum..Ama yine üstüne basa basa söylüyorum önemli olan hakem hakkında konuşmamak değil hakem üzerinde çok durmayarak bizi ağlıyorlar gibi göstermemektir..o tabiri kulkanmayacaktım normalde ama artık bütün arkadaslarımdan aynı lafı duyunca burda da bu konu cok uzayınca yazmak zorunda hissettim kendimi..Ayrıca yine söylüyorum senin topic'ine saygılıyım fakat  tek gündem maddesi hakem değildir önemli olan son zamanlarda nasıl oynadıgımızdır..şimdi haftaya bi hakem maçı on numara yönetse sonra biz yine bu futbolu oynasak bu sefer neye sığınacağız ? ..