Ana Menü

Sinan Engin Beşiktaş'ta

Başlatan NoPasaran, Ağustos 01, 2007, 23:39:40

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eyup1903

last emporor (son imparator)
geri döndü

Dem@

Alıntı yapılan: Miraculous Omen - Ağustos 02, 2007, 15:24:13
Ben hep gelmesini istedim. Ağırlığıyla futbolcular üzerinde etkili oluyodu.. İnşallah gelir

ağırığı ile değil baskısı ile desen yeridir.

erkann

Kartalhaber.com sordu, 'Korkusuz Kalem' Şemsi Birben yanıltladı.

-Beşiktaş'taki son gelişmeleri nasıl değerlendiriyorsunuz?

- Gerçek olan bir şey var; oda Beşiktaş yönetiminde revizyon başladı. Bu gerekliydi. Celal Kolot bir anlamda önemli bir görevden alındı. Tabii bu duruma gelmesinde Sayın Kolot'un özeleştiri yapması gerekir. Ancak ben Sinan Engin ismine kesinlikle karşı çıkıyorum. Bugün taraftar forumlarına baktım hemen hemen herkes benim gibi düşünüyor.

-Sinan Engin 100. yılda yaşanan şampiyonlukta görevdeydi? Neden bu isme karşı çıkıyorsunuz? Beşiktaşlı taraftarlar neden Engin'i istemiyor?

- Sinan Engin Beşiktaş'ın 100. yılında görevdeydi bu doğru ancak 101. yılda da o kara sezonda da Sinan Engin iş başındaydı. Ben doğrusu Sinan Engin'in göreve gelibleceğine hala inanmak istemiyorum. Serdar Bilgili döneminde menajerlik koltuğunda otururken 100'ncü yıldan sonra şampiyonluğu 11 puan farka rağmen Fenerbahçeye kaptıran Beşiktaş'ın menajeri nassıl olur da tekrar görev yapabilir. Bence Sinan Engin'in öncelikle kendisinin bu görevi kabul etmemesi gerekir.
Sinan Engin'in yakın dostları aracılığı ile bir süre önce Fotospor Gazetesi'nde neler yazdığının okunmasını istiyorum. Ne Başkan Yıldırım Demirören'in basiretsizliği ne de yapılan transferlerin olumsuzluğu kalmıştı. Engin küfürün kibarcası karalama kampanyası açmıştı. Kanal D'de ve Bjk TV'de bile bu yönetim hakkında neler söylediğini hepimiz çok iyi biliyoruz. Demirören'in yerine başkanlık için aday olacağını açıklamıştı. Hatta o kadar ileri gitmiştir ki, 3-4 ay içinde Demirören'in koltuğunu elinden alacağını açıklamıştı. Kısaca Başkan Demirören'e bir tek küfür etmediği kalmıştı. Belki de. Neyse ağzımı bozmayayım. Başkan Yıldırım Demirören gibi eski yönetimde yer alan İkinci Başkan Murat Aksu da Sinan Engin'in gündeme gelmesine karşı çıkmıştı. Hatta Aksu'nun bu yıl yönetime girmemesinin en büyük nedenlerinden biri Sinan Engin'dir. nedenleri arasında yer alıyor. Alattin Çakıcı'nın adamlarına yurt dışına çıkması için vize alınmasında rol oynayan ve halen mahkemesi devam eden Sinan Engin'in tekrar dönmesine bir çok partili, köşe yazarı karşı çıkmıştı. Başkan Yıldırım Demirören çevresine "Sinan Engin'i Ankara'dan önemli şahıslar göreve gelmesini istemiyor" yorumunu yaptığını biliyorum. Ne oldu da Sinan Engin dönüyor. Merak ediyorum. Sinan Engin'i hangi futbolcu istiyor veya teknik direktör mü istiyor merak ediyorum. Siz bakmayın ben Sinan Engin'i sizden daha çok seviyorum. Önceki hafta kaybettiğimiz yeğenim Haluk Akgün'ün de çok yakın arkadaşıydı. Hatta onun cenazesinde bir araya geldik. Biraz sohbet ettik. Ama Sinan Engin Beşiktaş'ın geleceği için dönmemeli.

2 dia 2 muerto

Sinan Engin dün bir programa telefonla bağlanıp ;
' Başkan hakkında olumsuz şeyler konuşmama rağmen beni bu göreve layık görmesi gerçekten onur verici.Şimdi icraat zamanıdır ' şeklinde açıklamarlarda bulundu

.FŞ

akbaba71

Sinan Engin: "Yüzde 80 anlaştık"
Beşiktaş'ta futbol takımı menajerliğine getirilmesi gündemde olan Sinan Engin, siyah-beyazlı kulübün başkanı Yıldırım Demirören ile bugün bir kez daha görüştü.

Sinan Engin, yaptığı açıklamada, kulüp başkanı Demirören ile bugün bir kez daha bir araya geldiklerini belirterek, ''Arada ufak tefek pürüzler kaldı'' dedi.

Engin, ''Yarın sabah başkan Yıldırım Demirören ile yine görüşeceğiz. Henüz net bir şey yok, ama yüzde 80 anlaştık. Bir iki pürüz kaldı. Genel menajer olarak görev yapacağım'' diye konuştu.

http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

chefree

gecmışi unutalım arkiler sinan engin gercekten ayrı bi hava katıcak bize.

AsA

Alıntı yapılan: kara kalem - Ağustos 02, 2007, 14:32:48
Bu adam açık bi' şekilde Beşiktaş'ımızı, bizim aşkımızı kullanmış bi' adamdır ki bu kabullenemez ! Eğer ki Sergen'in de Beşiktaş'ta oynarken gol atmak için illa ki bi' iddia sonucu bi' şey kazanması gerekiyorsa o Sergen'e de yazıklar olsun !

Yeri geldiği zaman biz farklıyız, sevinmek için sevmedik, biz son barikatız ! demesi dile kolay tabii ki ! Bu tür durumlarda belli olur ne kadar samimi olduğunuz !

Anladığım kadarı ile söylediğiniz şudur ki; ''Yahu kardeşim tamam, bu adam kendi çıkarları için bizim Beşiktaş'ımızı kullandı ama herif yine de futbolu biliyor olsun biz bi' kupa için bunu göz ardı ederiz buyursun gelsin !''

Ben kabullenemem..

YazdikLarina noknasina virguLune kadar katiLiyorum kardes'im.. Eger yaptikLarinin yaninda haLa geLsin heLaL oLsun deniyorsa diyecek bisey yok.. Eger sampionLuk kupa boyLe geLecekse geLmesin ben 2.Lig'de oLsa 3.Lig'de oLsa haLa BESIKTAS'imin pesinden kosarak giderim macLara yeterki adimiz sevdamiz'a kirLi eLLer dokunmasin...  

kofani

bizim 100.yılda süper bi kadromuz vardı biraz yaşlıydı ama okadro bize 5sene yeterdi ne olduda 11puan farktan şampiyonluk verildi ne olduda bütün takım dağıtıldı ilk önce sinan bunların hesabını versin ondan sonra göreve gelsin şuanda iyi bi kadromuz var dahada iyi olacak ayrıca iyide bi hocamız var ben bunların mahvolmasını istemiyorum...
Rengi Kaçtı Yaşamın...

AsA

Sordugun soruLarin yanitLArini ayrica Serdar biLgiLi'de cevapLamaLi..Sinan bey vede sedar bey birLikte acikLamaLiLar..

alperen

bence gelsıın en azından celal kolotdan ıyıdır aramızda adı cıktıgı ıcın besıktasa ıstemeyenler var ancak gorunen yuzun arkasında neler neler yapanlar var en cok sevdıklerınızden benı konusturmayın bırakın takım basarı kazansın  daha da umutlanalım

prensıpden soz edenler neden besıktas yenılınce hemen ıyı gun taraftarı oluyor onu bır kendılerıne sorsunlar ondan sonra devam edelım

tesekkurler
Yücedaglar gibi başım kar idi
Bir incecik yel vurduda eridi
Dilim dönse bir kelamım var idi
Yüreğime bastı YOL ETTİ BENİ ....

kara kalem

Bilmediğimiz, görünen yüzün arkasında ne var bilmiyorum fakat bilirsem/bilirsek onlara da aynı şekilde tepki koyarım/koyarız.

Afyonkarahisar'da okuyorum. Prensiplerimiz ve değerlerimizin çiğnenmemesi gerektiğini düşünüyorum ve kesinlikle iyi gün taraftarı falan değlim. Okuldan fırsat buldukça vizeler sonrası 1 haftalığına İstanbul'a geldiğimde takımın puan durumunda ki yerine bakmaksızın maça gidiyorum. Yönetime Cola Turka olayından beri karşıyım, istifa etmesi gerektiğini düşünüyorum ve daha fazlasını yapamadığım için her forumda yazıyorum fakat buna rağmen her sene bi' çok lisanslı ürün alıyorum. Kesinlikle iyi gün taraftarı değilim.

Beşiktaş'ın prensip ve değerlerinden ödün vermemesi gerektiğini düşünen, iyi günde olduğunun en az iki misli kadar kötü günde de Beşiktaşım'ın yanında olan bi' taraftar olarak; Beşiktaşımızı, aşkımızı kullanmış bu Sinan ENGİN'in Beşiktaş'a gelmesini istemiyorum !
kalem sana akan, kara senin sevdan.

ugur24

o gittikten sonra oyuncuları kontrol edebilecek kimse gelmedi..bu işi daha iyi yapacak birisi varsa o gelsin o zaman..

carlito1903

Sinan Engin şimdi kendini Ertuğrul Sağlam ın üstünde görecek her yaptığına karışacak sürekli huzursuzluklar yaşanacak Celal Kolot örneğinde olduğu gibi Sinan Engin in gelişi hiç te hayırlı olmayacak....

erkann

Ve Ali Gültiken istifa etti
Son dakika... Beşiktaş menajeri Ali Gültiken az önce Yönetim Kurulu'na istifasını sundu

Beşiktaş Yönetimi'nin Sinan Engin'le anlaşmasının ardından menajer Ali Gültiken, Yönetim Kurulu'na istifasını sundu. Kimseye kırgın olmadığını belirten Ali Gültiken, "Böyle olmasını istemezdim. Söylenecek çok şey var ama Beşiktaş'a zarar vermemek için şimdilik susuyorum" dedi. Ali Gültiken akşam saatlerinde de Ümraniye Tesisleri'ne giderek teknik kadro, futbolcular ve tesis görevlileriyle vedalaştı. Gültiken'in vedası sırasında duygulu anlar yaşandı.

egge

yoq yaw yine takımı karıştırmaya geliyo alaaddin çakıcının bir numaralı [edit]
HeR zAmAn HeR yErDe SeVgİmİz İçİnDe ÖlÜm GeLsİn İsTeRsE gÖzLeRdE bİr DaMlA yAş KaLbİmİzDe BiR aŞk sEnSiN BEŞİKTAŞ(K)