Ana Menü

Sinan Engin Beşiktaş'ta

Başlatan NoPasaran, Ağustos 01, 2007, 23:39:40

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2 dia 2 muerto

100. yıLda hoca yoktu ve takımı Sinan Engin kurdu .
BöyLe bir zamanda önemLi roL üstLenen bu şahıs yine önemli bir anda futboLun bir numaralı patronu olarak göreve başlayacak .
Bence gelmesi iyi oldu; çünkü futbolcularla arası çok iyi ve onları çok güzel bir biçimde motive edebilyor .
Ben çok iyi hatırlıyorum;
Sinan Engin, Sergen ile iddaya girip goL atmasını sağlıyordu .
VeLhasıL, benim açımdan hayırLı bir oLaydır.
Umarım öyLe oLur . YanıLmam

.FŞ

Non Mollare Mai

Bazı nedenlerden dolayı gelmesine pek sıcak bakmasamda bence takım için yararlı olacak..
edit

gözzde_bjk

yazık sınan engıne kaldıysa bu takım yazık!
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

Banucan

ben herzamanki gibi Allah hakımızda hayırlı neyse onu versin
ve hayırlıysa olsun diyicem
FEDA

mfemek

kolotun krizleri yetmedi mi bize engin olayı baştan alıyor...
21 kalbimizde, Pascal adı gönlümüzde
Gelmez bir daha böyle, o gitse de bizimle...

2 dia 2 muerto

Sinan Engin İstanbul'da
Beşiktaş'ta Futbol Şube Sorumluluğu'nun kaldırılıp Başkan Yıldrırım Demirören'e bağlanmasından sonra Celal Kolot'un bu görevinden istifa edip, yönetimdeki görevine devam etme kararının alındığı Beşiktaş'ta yeni menajer olarak atanan Sinan Engin bugün Bodrum'dan İstanbul'a geldi.

Yönetimin dün aldığı bu kararın ardından saat 10.00'da Bodrum'dan kalkan 287 sefer sayılı THY uçağı ile 11.30'da İstanbul'a gelen Engin kimseye gözükmeden Atatürk Havalimanını terk etti ve doğruca Başkan Yıldırım Demirören ile konuşmaya gitti. Yıldırım-Engin ikilisinin uzun süre toplantı yapıp, görev alanı ve takımda uygulanacaklarla ilgili karara varmaları bekleniyor

.FŞ

ist.hatirasi/3-4

beşiktaşımızı kullanarak mafyalara vize sağlıyan bir adam gelmesin..
YÖNETİM İSTİFA !!!

kara kalem

Bu adam açık bi' şekilde Beşiktaş'ımızı, bizim aşkımızı kullanmış bi' adamdır ki bu kabullenemez ! Eğer ki Sergen'in de Beşiktaş'ta oynarken gol atmak için illa ki bi' iddia sonucu bi' şey kazanması gerekiyorsa o Sergen'e de yazıklar olsun !

Yeri geldiği zaman biz farklıyız, sevinmek için sevmedik, biz son barikatız ! demesi dile kolay tabii ki ! Bu tür durumlarda belli olur ne kadar samimi olduğunuz !

Anladığım kadarı ile söylediğiniz şudur ki; ''Yahu kardeşim tamam, bu adam kendi çıkarları için bizim Beşiktaş'ımızı kullandı ama herif yine de futbolu biliyor olsun biz bi' kupa için bunu göz ardı ederiz buyursun gelsin !''

Ben kabullenemem..
kalem sana akan, kara senin sevdan.

2 dia 2 muerto

Ayrıca Sinan Engin
Bjk Tv de yaptığı açıklamada Beşiktaş Başkanlığına adaylığını koyacağını beyan etmişti .

.FŞ

kara kalem

kalem sana akan, kara senin sevdan.

2 dia 2 muerto

Yalnız şunu beLirtmekte fayda var
Sinan Engin hakkında yapılan iddiaların hiçbiri kanıtlanamamıştır .
Kanıtlansa şu anda hapiste olurdu .

.FŞ

ist.hatirasi/3-4

doğru oldugu kesindir bir gercekte türkiyede hangi olayın kanıtlandıgı
YÖNETİM İSTİFA !!!

Doktor

1 Agustos İtibariyle Sinan Engin Devam Eden Davadan Aklanmıştır,Bunu Bilipte Yorum Yapsak Daha İyi Olur Bence.Hem İmparator Gibi Futboldan Anlayan Adam Çok Zor Bulunur Başarılı Olacagı 100/100 Diyebilirim...

erkann

Brestgerfich

Ben hep gelmesini istedim. Ağırlığıyla futbolcular üzerinde etkili oluyodu.. İnşallah gelir
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?