Ana Menü

Sinan Engin Beşiktaş'ta

Başlatan NoPasaran, Ağustos 01, 2007, 23:39:40

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kara kalem

Alıntı yapılan: allen ıverson - Ağustos 03, 2007, 15:08:29
Çok komik şeyler oluyo bazı arkadaşlar diyoki beşiktaşı kullanıyo falan senin yönetiminde,gazetecinde,trübünlerde kullanmayan var mı?Herşeyede karşı çıkılmaz kardeşim yönetim neler yapıyo neden ses çıkmıyo o zaman 4 yıl oldu demekki başka yerlerdede beşiktaşı kullananlar var....

Alıntı yapılan: allen ıverson - Ağustos 03, 2007, 15:11:44
Niye insanlara ikinci bi şans vermiyosunuz anlam veremiyorum...Bu takımın başına uçucu madde kullanmış bi teknik direktör geldiginde neden bu kadar ses çıkmadı ikinci bi şans verdik...Ezikbahçenin başın hoca oldu kendi evletlerınızı bu kadar çabuk harcamayın...

Beşiktaş'ı kullanan/kullanmış daha kimler var, boşver bu adamı da çok görmeyin demek istiyorsan ben içime sindiremem. Demem o ki; Sinan ENGİN'in dışında bilmediğim Beşiktaş'ı kullanan birilerinin olması Sinan ENGİN'i haklı veya ona göz yumammız gerektiği anlamına gelmez. Yönetime tabii ki yeterli tepki verilmedi fakat kimse tepki koyulmadı diyemez. Kapalı'da ''Borçları ödeyin, ... gidin !'' diye bağıranlardan birisiyim.

Kendi evladım diyebileceğimiz birisi varsa bu durumda o da Sinan ENGİN'in otoritesini sarsacağından korktuğum Ertuğrul SAĞLAM'dır. Daum herkesin yapma ihitimali olan ve hepsinden de öte şahsi bi' hata yaptı. Beşiktaş'ı kullanmadı. Bizde o dönemlerde Daum'u dışlayan Fenerbahçe gibi basit davranmayıp, Daum'u kabullenip büyük bi' asalet örneği sergiledik cümle aleme ! ama dediğim gibi Daum'un ki şahsi bi' hataydı, o Beşiktaş'ı kullanmadı !

Forumda neşemizin artması adına şu olan ''çok'' komik şeylerden bize de bahseder misin ?
kalem sana akan, kara senin sevdan.

NoPasaran

Sinan Engin'in menajerliğine getirildiğine inanmak istemeyen Lucescu, yakın dostlarına şu tepkiyi verdi: "Böyle bir şeyin bir daha olmasına inanmak istemiyorum. Bunun bir şaka olduğunu belirtin. Beşiktaş'ta çalışırken kendisinden neler çektiğimi o dönemde görev yapan tüm yöneticiler biliyordu. şu anda beşiktaş teknik direktörünün yerinde olmak istemezdim. Neler yaşayabileceğini tahmin bile etmek istemiyorum. Biz 100. yılda ona rağmen şampiyon olmuştuk. Ertesi sezon yaşadıklarımızı tüm spor kamuoyu biliyor. Umarım ben yanılıyor oluyor ama korkarım Sinan Engin yüzünden Beşiktaş'ı çok zor günler bekliyor."
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

2 dia 2 muerto

Luce ile kavgalı oldukları biliniyordu .
Bakalım zaman neyi göstericek .
Engin ' Ertuğrul Hoca ' nın işine karışmayacağım ama futbolun patronu benim ' diye bir açıklamada bulundu .

.FŞ

burak_bjk

gelmesinin bize yararından fazla zararı olacaktır azizeye yalakalık yapan bi adamı ben menejer olarak görmek istemiyorum BEŞİKTAŞIMIZDA
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

kara kalem

Gelir gelmez 'ben'cil açıklamalarına başlamış, bu adam Ertuğrul hocayı da harcayacak !
kalem sana akan, kara senin sevdan.

keskinli

bu habere inanamiyorum
olacak sey degil
nasil olurda besiktasi mafyayla andiran bi sahis besikasta tekrar göreve gelir?
sampiyonluk icin her yol mübahmi artik?
besiktasli durusu bumudur artik?
yazik!
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Doktor

Sinan Enginin devam eden davası 1 ağustos itibariyle sona ermiştir vede Sinan Engin aklanmıştır,karar böyle daha neyin tartışması yapılıyor anlamıyorum açıkcası...

MeLo

Bu adam ağırlığını koyacaktır...
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

asil1903

beşiktaşımıza hayırlı olsun... ben bu adama güveniyorum...

carlito1903

dün Telegol de 18 Temmuz 2007 de Sinan Engin le yapılan bi röportajı izledim yeni menajerimiz Demirören yönetimini beğenmediğini ve acilen istifa etmeleri gerektiğini söylüyo ve bundan sonra menajerlik yapmayacağını olursa başkan olacağını söylüyo.....

bunları söyledikten 15 gün sonra göreve gelmesi bana çok garip ve ilginç geldi....

naturelkartal

Hayırlısı olsun.Globalleşen futbolda bi takım baglantılarda şart :)
Gelişine sevinenlerdenim artık futbol tam anlamıyla sahada oynanmıyor.
En Güzel AŞKlar İmkansız Geliyorsa İnsana,İmkansız Oldugu İçin Deliler Gibi Aşıgım Sana KARTALIM

ugur24

bende izledim o röportajı pazar gecesi..aylık 50.000 dolar alacağını öğrenince 180 derece dönmüş sinan engin.. ;D

Delirdik

| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

tigana34

Bu zamana kadar hersene şampiyon mu olduk?

5 şampiyonluğa verilen yıldızlardan formanın içinde 3 tane daha var da benim mi haberim yok?

Avrupayı tir tir titrettikte benim mi haberim yok?

Bu adamı isteyenler niye Beşiktaşı tutuyor? Şampiyon olalım kupa manyağı olalım müzeye sığmayan

kupalar taraftara dağıtılsın diyemi?

Bire bir hatırladığım tek şampiyonluk 100 yıldır.Ama geçen sezon ligin ilk maçını bile mağlubiyetle

kapattığımızda bile tüm tribünün 'Gündoğdu'yu söylemesidir Beşiktaşlılık.Beşiktaşlılık Beşiktaş tan

hiçbirşey beklememektir bence.

Babam beni sadece şimdi fotoğraflara bakınca pazardan alındığı çok belli olan 7 numaralı Feyyaz ın

formasıyla Beşiktaş lı yapmıştır.Ne anelka ne ortega ne carlos forması benim 7 numaralı arkasında isim

yazmayan ama benim ağzımdan düşmeyen Feyyaz formasıdır BEŞİKTAŞLILIK.

Beşiktaş tan menfaat bekleyenin ne beklemesi gerektiğini hepimiz biliyoruz artık!!!

Eksik kalsın sahte imparatorlar,sahte kralllar,sahte yıldızlar...

Ne farkeder KARTALIM her gün yenilsen..

tigana34

Beşiktaslı farkldır , Beşiktaslı asildir ..Beşiktaslı onurludur ...Beşiktaslı karşıdır ...Beşiktaslı boyun eğmez ...Beşiktaşlı temizdir .Beşiktaslı şereflidir ...Beşiktaslı namusludur ...Beşiktaslının mafyayla işi olmaz ...Beşiktaslı baba hakkıdır ...Beşiktalı şeref bey dir ...Beşiktaslı ayakkabı boyayan cocugun gözlerindeki temiz ve umutlu bakıştır ....

şimdi söylermisin bana , bu özelliklerden hangisi sinan enginde var

eger 1 tanesi varsa ben Beşiktaşlı değilim !

başka bir Beşiktaşı tutuyorum !

ama Beşiktaş bir tanedir , başka bir Beşiktaş yoktur !

bu yüzden de Beşiktaş bizimdir

son barikatta son holigan kalana kadar

onur , namus , adalet bu kavga bizim !

varsın küme düşelim

alayına gidelim ...