Ana Menü

Vodafone İnönü Stadı!

Başlatan carlito1903, Mayıs 25, 2007, 09:56:21

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Yokki :D

Taraftarımız biraz fakir :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

mdc

HAYATTA BEŞİKTAŞ

unicorn

Görmek için bakmak gerek... Yönetim bakmasını bilmiyor
Kaynak tüketmekte üstümüze yok
Yine söylüyorum elimizdeki değerler yavaş yavaş gidiyor
Özümüze dönelim sahip çıkalım...
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

Banucan

bence alınan har ürün lisanslı alınsa karaborsaya verilen paralar beşiktaşa verilirse problem büyük ölçüde kalkmış olucak
böyle saçma bişeye gerek kalmaz inşallah
FEDA

unicorn

Bilinçli olması gereken sadece taraftar değil.
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

freedom forever

Beşiktaş jimnastik  klubu yada başka bir klubun Başkan,Futbolcu, taraftar,Teknik direktörüne edilecek her türlü küfürün cezası minumum 1 ay nopost, hakaret edici mesajlarda en az 1 hafta ceza alacaktır.
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

rommedahl

Yeter artık ya klübün sadece Beşiktaş olan hiçbir ismi kalmadı Beşiktaş başlı başına bir markadır Bunlar yakında Beşiktaş taraftarınada Cola Turka Beşiktaş adını takarlarsa hiç şaşırmayın

BJK_06

tahmin bile edemeyecegim bir tepki gelebilir

NoPasaran

Vodafone bir yıldız getirir , dertler biter ;D

Her zaman derim bu taraftar Lucescuya bağrına bastı daha kimleri basacak hepimzi göreceğiz..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

ya orta siralarda gezinen bi takim olmaya razi olacaksin yada böyle teklifleri kabul edeceksin.
baska caresi yok
stadin ismi degistirldi diye besiktas bi sey kaybetmez bence
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

SATUKBLADE

bence güzel bi iş olur

herşeyde sponsor bulunmalı

NoPasaran

Alıntı yapılan: keskinli - Mayıs 26, 2007, 22:42:03
ya orta siralarda gezinen bi takim olmaya razi olacaksin yada böyle teklifleri kabul edeceksin.
baska caresi yok

rep verdim aynen katılıyorum
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Brestgerfich

Alıntı yapılan: NoPasaran - Mayıs 26, 2007, 23:49:42
Alıntı yapılan: keskinli - Mayıs 26, 2007, 22:42:03
baska caresi yok

rep verdim aynen katılıyorum

Carlsberg'e verilseydi o zaman..
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

2 dia 2 muerto

Beşiktaş'ın yıllık 12 milyon 500 bin Dolar istediği isim değişikliği için GSM firması 2.5 milyon Dolar önerince büyük tepki gördü. Yöneticiler, "Bu parayla üçüncü ligde bile stadın ismi değişmez. Herhalde Türkiye'nin ve Beşiktaş'ın büyüklüğünden haberleri yok" diyerek olayı noktaladılar. Siyah-Beyazlı idareciler, isim değişikliği konusunda diğer firmalarla temaslarını sürdürüyor.

Alıntıdır ...

Brestgerfich

Alıntı yapılan: Palermo ! - Mayıs 28, 2007, 09:00:00
Beşiktaş'ın yıllık 12 milyon 500 bin Dolar istediği isim değişikliği için GSM firması 2.5 milyon Dolar önerince büyük tepki gördü. Yöneticiler, "Bu parayla üçüncü ligde bile stadın ismi değişmez. Herhalde Türkiye'nin ve Beşiktaş'ın büyüklüğünden haberleri yok" diyerek olayı noktaladılar. Siyah-Beyazlı idareciler, isim değişikliği konusunda diğer firmalarla temaslarını sürdürüyor.

Alıntıdır ...

:) 2,5milyon$ komik ya... Napıcakmış Beşiktaş o parayı ? :)
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?