Ana Menü

Vodafone İnönü Stadı!

Başlatan carlito1903, Mayıs 25, 2007, 09:56:21

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2 dia 2 muerto

Ben kesinlikle Bwin den yanayım .
Çok manyak para veriyorlar bakın Milana adamlar şampiyonar ligi şampiyonu oldular .

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Rammos

Burası vodafone burdan çıkış yok diye bağırırız artık :))) isim şöle olacaksa dğişsin BJK VODAFONE İNÖNÜ ve tabiki iyi para veriolarsa
FANATİK GAZETESİ ALMA ALDIRMA!!   Black/white

Delirdik

BJK VODAFONE İNÖNÜ  buna eyvallah diyipte VODAFONE BJK İNÖNÜ neden kabuL ediLmez anLamıyorum
ikisi arasında hiç bir fark göremiyorum ben
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

cassa23

bwin olmalı kesinlikle sponsorumuz ve umbro ile sözleşme fesh edilmeli adidasla anlaşılmalı

gözzde_bjk

bu cıkan haberler dogruysa 2.5mılyon dolara yapılması sacma olur bu kadar az paraya sadece sponsorluk verılebılır ısım fln FAZLA!
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

NoPasaran

Vodafonenin 2,5 milyoın doalrlık teklifi bence gerçek değil..

Türkiyedeki ilk reklam filmi içişn 100 milyon dolar para harcayan bir firma koskoaca inönü stadında 2,5 vermez..

Basın salladı bence
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carlito1903

bencede bahsedilen rakam çok komik bence yıllık en az 15 milyon dolar olmalı rakam
ayrıcada BWİN firması yıllık 25 milyon dolarlık büyük bi sponsorluk teklifi yaptı bize ancak türkiyedeki kanunlar buna izin vermedi ne yazık ki

NoPasaran

Vodafone alır bu ismi ahada görürsünüz :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

bence bi mahsuru yok
hatta sadece vodafone bjk stadida olabilir
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carlito1903

karşı çıkan arkadaşlara söylüyorum stadın ismi vodafone olunca ne kaybedicez? değerlerimizi kaybediyoruz diyorlarda acaba inönü bir beşiktaş değerimiki?

CANER BALLI ÇARŞI İZMİR

Vodafone Görüşmeleri Olumsuz Geçti

İnönü Stadı'nın ismini değiştirmek için Vodafone ile yapılan görüşmeler olumsuz sonuçlandı.

Beşiktaş'ın yıllık 12 milyon 500 bin Dolar istediği isim değişikliği için GSM firması 2.5 milyon Dolar önerince büyük tepki gördü. Yöneticiler, "Bu parayla üçüncü ligde bile stadın ismi değişmez. Herhalde Türkiye'nin ve Beşiktaş'ın büyüklüğünden haberleri yok" diyerek olayı noktaladılar. Siyah-Beyazlı idareciler, isim değişikliği konusunda diğer firmalarla temaslarını sürdürüyor.

Kaynak: Fanatik
KORKUNUN ECELE FAYDASI YOKTUR BURASI KÜÇÜKPARK BURDAN ÇIKIŞ YOKTURR

Rammos

Alıntı yapılan: bLack - Mayıs 28, 2007, 15:35:40
BJK VODAFONE İNÖNÜ  buna eyvallah diyipte VODAFONE BJK İNÖNÜ neden kabuL ediLmez anLamıyorum
ikisi arasında hiç bir fark göremiyorum ben
Ben görüyorum Bjk başta olmalı.  Benim fikrim Tabi
FANATİK GAZETESİ ALMA ALDIRMA!!   Black/white

Delirdik

önemLi oLanın bjknin yanına başka bir firmanın geLmesi oLmaLı
ha başta ha sonda
bu da benim fikrim tabi ;)

carlito1903
sen inönüyü nasıL beşiktaşın değeri oLarak görmüyorsun
inönü sana neyi hatırLatıyor? gsnin stadyumunu mu ::)
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

carlito1903

ben inönün taaa en başta koyulmasını söylüyorum ne yapmışta beşiktaş için adı bizim stadımıza koyulmuş ben ondan bahsediyorum