Ana Menü

Sevgili Günlük...

Başlatan @LAYINA GİDER, Mayıs 23, 2007, 20:54:56

0 Üyeler ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

RCA

sabah 7 de kalkıp işe gidicem.. allah reva mı bu? unıyı kazandık hala peder calıştıryor ayrıca orucluyum.. gunluk kocum benım durumum hıc ıyı degıl.

yatamıyorum da.. yoruldum ben cok yoruldum

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Cem Goren

günlük sımdı oturuyorum evde yukardan fısı cekmısler cıkıp takayım dedım fısı. tam alt kata ınıyorum bı baktım apartmana fare girmiş lan. varya nasıl tırstım anlatamam olm :D ufakdı gercı ama pis hayvan ıste :) bakalım ne olcak bı faremız eksıktı arkdas
altın kapılarımız kan oldu tayfun

KeePSaKe

Alt katta çıkması yine iyi Cem bizim apartmandaki fare en üst kata çıkıyordu bir gün okuldan gelirken yukarıya çıkıyordum bir baktım yukardan üstüme üstüme zıplayarak lağım faresi geliyor aşağıya doğru merdivenlerden yuvarlanarak kaçtığımı hatırlıyorum  ;D
Since 1903

NoPasaran

Şu an

Beynim zonkluyor
Kalbim ağrıyor
Başım dönüyor
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Simurg

Kadere inanırım olacak olacak !

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

K.D

kötü gibi hissediyorum kendimi günlük anlamadım ama kimse bana değer vermiyormuş gibi geliyor... herkesin hayatı çok güzel ve tıkırında benimkinde niye duraklık yaptı
hayat saati anlamıyorum:S neyse gene yazarım sana şiir yazasım olsa yazacağım oda yok sevgilim olsa onu arayacağım zaten olmasın gerek yok bi tek beşiktaşım var işte
ondada herşeyim var ama bugün maç yok milli takım aralarını sevmiyorum :S moraller kötü...
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

Cem Goren

günlük lan annemler falan hepsı corum'a gıttı ortanca brother'ımle ben kaldım rahatlık gani anlıycan :) pazar'a kadar yoklar yarın kendımı bı komsuya atıyorum ılesı ıcın allah kerım artık. bı bekar hayatı yasamayalı cok olmustu

KeePSaKe

Abim golden köpek almış ya şaşırdım valla 2 aylık çok tatlı bir şey ama gidici gibi duruyor :(
Since 1903

NoPasaran

Bi rüya gördüm..

Saat 14 te treni olan..

Tanımadığım bir çok erkek arasında tanıdığım tek bayan olan..

Benle konuşmak istemeyen bayan..

Bak gece giderim hadi konuşalım diye peşinden gittiğim

Ama onun sadece ders çalışmak istediği bir rüya..

Garipti ama çok güzeldi .

En sonunda birden bağırdılar

Ne alaka bilemedim

PASCAL ÖLDÜ dediler..

Gözyaşlarımı tutamadım

Yerdeki parkeleri saydım 12 tane idi

Ve ben gözü yaşlı gara yürüdüm..

Ne geceyi bekledim

Ne treni..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Arkadaşımın kardeşinin beyninde tümör çıktı.

Ulan ufacık çocuk daha ya.   :(

Moral falan kalmadı bende.

:'(
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Cem Goren

günlük kötüyüm lan. bomboş gunler gecıyo hergun aynı. sıkıntı sıkıntı sıkıntı

Cem Goren

günlük okul başladı lan. ciddi ciddi başladı. bu süre zarfında bilgisayarda işimiz çok olacağından artık noktalama işaretlerini kullanmak gerekiyor bunuda bugün anladım ve şu an noktalama işaretlerini kullanıyorum (zaten kelimelerin altında kırmızı çizgi olmadığını görünce bi sevindirik oldum). ekonomi diye bi ders ki ben hiç tasvip etmiyorum bugün beynim ağrılar girmesine sebep oldu. Velasıl kelam gün biterken bi arkadaşımla konuşurken şu efsane sözü söyledi bana.

Cem    :
*ya humeyra soyle varya fenerle macımızın old. gun besıktas meydanında fenerlı gormus gıbı sınırlenıyorum bazen sana olduresım gelıyo senı:D
   ' нüмέчяą    :
*aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
*hic öle se olurmu
   Cem    :
*sınırları zorluyosun:D
   ' нüмέчяą    :
*yapmıyorm öle se:(
   Cem    :
*tamam lan asma suratını yapmıyosun ben abartıyorum oldumu:D
   ' нüмέчяą    :
*ivit:D
*fb,liler asla ölmezler çünkü dünya malı dünyada kalır

Cem    :
*hahahahahahahaha
*laaaaaaaaan ne guzel bı laf bu:D
   ' нüмέчяą    :
*laaaaaan neşeni yerine getirim dedimmmmmmmmm:D

erdibatmaz

İki insanın ahlak yargıları farklı ise, bu iki insanın anlaşma ihtimali çok düşüktür. Ya bazı şeyleri görmezden gelmek gerekir, ya da her şeye çizgi çekip bitirmek. Ben önce birinciyi, sonra ikinciyi yaptım. Fakat anladım ki, intikam, gözü kör eden, çok meret bir şeymiş. İnsanın önce suratına güler, sonra da en kötü yerinden vururmuş. Öyle bir vurur ki, tam sırtından, iki elinin de ulaşamayacağı yerden. O acıyı durduramazsın işte... Öyle bir hal alır ki çaresizliğin, kendi kendine acırsın, gülersin. Sinirlenirsin de... Ama dönüp iki laf etmeye de korkarsın. Ettiysen de, pişman olursun. Çünkü en baştan beri bilirsin ona zarar vermek istemediğini.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

Cem Goren

lan günlük bugun akbıl doldurcam aylık tammı. adama 20lıra uzatmısım aylık dedım  adam 20lıra doldurmus akbılı abı dedım aylık olcaktı. kardesım 20lıra verdın dıyo. bı baktım harbı 20lıra aylık parası yalan oldu anlıcan. sonra bı 20daha doldurdum 40lıra var ıcınde sımdı ıns ay sonuna kadar yeter.
artık gıdıcegım yerlerden once dusunmek lazım evden 1ay akbıl parası adı altında para alamam :D