Ana Menü

Sevgili Günlük...

Başlatan @LAYINA GİDER, Mayıs 23, 2007, 20:54:56

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

gunluk sabah otobusten ınmeme 4-5durak kala Baglarbasında baslayan sagnak yagmurun etkısıyle Guzel Uskudar'ımız gölet olmus. neyse tam otobusten ındım Akasya pastanesının ordan karsıdan karsıya gecıcem baktım olacak gıbı degıl hanı yolda su sevıyesı yukselmıs ayak-diz ortasına gelmıs o yagmurda karsıdan karsıya gecmeyı dusunmedım degıl ama yemedı :D
neyse baktım olacak gıbı degıl 1 cay aldım elımde pogacalar bı yandan dısarda yagmuru ızlıyorum bı yandan kahvaltı (bu ıslemler dısarda ayakustu oluyor oda ayrı bı konu)
neyse bı sekılde ıslana ıslana gectık karsıdan karsıya ama hayatı bı karardı yemın edıyorum ;D

tam okuldan cıkıcam yogun yagmur yıne basladı ve 25dk kadar falanda okulda mahsur kaldım :)

neyse sımdı evdeyım elımde nesface yagmuru seyredıyorum
altın kapılarımız kan oldu tayfun

ilhan mansız_melis

Günlük doktora gittim her şeyin iyiye gittiğini söyledi :)
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Simurg

Sevgili günlük yine ben korkma bu defa süslü laflar etmeyeceğim sana..
Bugün odamı bile toplamadım içimde bir tembellik var.
Zaman çok hızlı akıp geçiyor günler sanki artık bitmez bi yandanda sanki çok cabuk geçiyormuş gibi hissediyorum.
Kaldı sınava sayılı gün.
İyice stres bastı ama stresli olmamak istiyorum yapabileceğim sorularıda yapamayacakmışım gibi hissediyorum.
Birde aptal saptal meselelerle uğraşmak apayrı bir bunaltı sebebi.
Güvendiğin güvenebileceğini sandığın herkesin birer sahte olduğunu anlamakta can sıkıcı.
Herkese bir halley oluyo sabredim diyorum ama bi gün banada bi halley olcak o zaman fena olucak.
Yarın söz odamı toplucam
Kendine iyi bak günlük..

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Kralkartal21

Günlük bugün deniz sezonunu açtık :) Uzun bir süre sonra yüzmek iyi geldi. Denizde çok güzeldi bu arada.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

ilhan mansız_melis

Günlük acayip yağmur yağıyor burda :D her yer sel :D

Cem Goren

günlük 2 gündür boya ile ugraşıyorum yorgunlukdan öldüm evde net yok mahallemın güzide çocuklarıyla kutuphanedeyım su an :D

Alp Erdem

günlük şu dolunaylı gecede kaldım tek başıma telefonla mesaj atan arkadaşlarımdan hiç biri hatırlamıyor beni :'(

Banucan

sevgili günlük bugün değişik bir gün yaşıyorum bildiğin köy hayatı ayağımda şalvar
kara dut topladım bir kova içim dışım ellerim kara dut
dalından salatalık koparıp kıtır kütür yedim ya o biberler hepsi körpe
sanırım ben köy hayatından çıkarken 100 kilo olucam burdaki herşey çok lezzetli çünkü
yarın belki domatesler de kızarır toplarsam sana anlatıcam bu günlük benden bu kadar
iyi akşamlar sevgili günlük
FEDA

Cem Goren

günlük sabahtan beri iş arıyorum gezmedıgım yer kalmadı uskudar'ı tavaf ettım ama tık yok.
yarın bı daha bakıcam ıns cıkıcak bı yer

Cem Goren

Alıntı yapılan: Cem Goren - Haziran 28, 2010, 20:59:04
günlük sabahtan beri iş arıyorum gezmedıgım yer kalmadı uskudar'ı tavaf ettım ama tık yok.
yarın bı daha bakıcam ıns cıkıcak bı yer
bugunde degısen bısey yok ek olarak gs store-fenerıum'a falan baktım ama yok adamlar almıyo

ilhan mansız_melis

Almasınlar abi oralar bozar adamı :P

Of yoruldum odamı toplamaktan.Daha devamı da var off :( ;D

Simurg

Sevgili günlük napiyon beni sorarsan gayet iyiyim.
Ekstrem durumlarla karşılaştım bugün miselaaaa
Ananemi bakmaya gelen kadınlar mahalle meclisine yakalandım. ;D
İnanamazsın varya şu dünyada öyle bir ortam yok.
Konuşulan muhabbetler amanın dedirticek cinsten bugün bissürü film izledim
sınav neticesinde kaçırdığım filmleri zaman buldukça izlemeye başladım.
Disneyçenılda zeynoyla çizgi film izledik fineas ve förb adlı bir çizgi filme bayıldım süper espiriler var :D
Yemek yedirme çabalarım için cee numarasının eskidiği fark ettim
Büyüdükçe kandırmak dahada zorlaşıyor.
Hlam beni yazlığa çağırıyor bi kaç gün içinde yok olabilirim yada gitmem bilmiyorum kararsızım
Kartal yuvasından çok süper ürünler beğendim maddi açıdan durum vahim
Neyse günlük bi gün daha böyle geçti
yarın yep yeni maceralarlan karşındayım :)

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Cem Goren

günlük doktordan geldım sen sag ben selamet dedı
düzeldik sonunda :)

Kralkartal21

Hoopp günlük, çok yorgundum bugün evden çıkamadım dün geceden kalan bi yorgunluk vardı.

Ereğli'de festival vardı ( Sevgi,Barış,Dostluk Kültür ve Sanat Festivali ) festivalin son gününde iyi çoştuk valla. İlk önce Serdar Ortaç çıktı ardından BENGÜ :) 

Çoşup eğlendik bi güzel. Festival sonunda eve yürüyecek halim kalmamıştı. Saat gecenin 2 sinde eve geldim. Herkes uyumuş. Bende sessizce gittim yatağıma uzandım ayaklarımı hissetmiyordum. İyi bi uyku çektim valla.

Bi festivalide böyle tamamladık işte günlük. Çok eğlendim ama ben bile şaşırdım kendime. Bi arkadaş diyo ' ne verdiniz lan kubiye ' :D
Alışkın değillerdi tabi. İyi eğlendik arkadaşlarla. :)

Not ; İçki falan içmedim günlük. Bilirsin pek sevmem. :D
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

K.D

sevgili günlük bugün hoşlandığım kızla birlikteydim ama bizim aşk biraz platonik çıktı hrelde bi kere kız büyüktü benden 2 yaş kadar:Dolsun ben sevmeye başlamıştım bi kere aileside beni çok sevmişti hem kızda sevdi sanmıştım ama yeni öğrendim ki kızın bi sevgilisi varmış ve benim bütün moraller alt üst oldu:(napalım şansımız bizim işte bene bu moralle kıza bi şiir yazdım gönderiyimmi kıza diye burdaki arkadaşlara soruyorum işte şiir:D
Evet
Sonunda duydum
O sözü senden
VAR dedin
O saf kalbime
Hükmeden bir yabancı VAR dedin
Kıyıya vurmuş tekneler gibi
Gücüm kalmadı artık
Tekrar açıklara ulaşmaya
Yalnızlığımı
Bir iskelede ayağını sallayarak oturan
Bir çocuğun mutluluğuyla
Haykırıyorum bulutlara
Eğer onunla mutlu olamazsan
GELME
Bu tekne kıyıya vurdu kalbinin ortasında!!!
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)