Ana Menü

Sevgili Günlük...

Başlatan @LAYINA GİDER, Mayıs 23, 2007, 20:54:56

0 Üyeler ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

Günlük bugün Samsun'a gittim bakma pişman oldum ama gittim yoruldum moralim bozuldu geldim boş yere..
Bölünür senin için uykular!

RCA

günlük..

off günlük off.. yine alkolü fazla kaçırdık.. bu olmayacaktı. çok makara bir akşam geçirdim arkadaşlarla.. 3  extra da uçtum nedense.

herşey iyi güzel de go karttaki adama laf atmamız iyi omladı be günlük adam yaşlıydı. gönlünü aldım ama ben :)

hersey iyi yarın dersanbeye gidicem. artık günde 300 soruyla başlıcam önce integrali bitiricem sonra fizik2..

haydi ünlük ben dalıcam uykuya şarja takıcam pcyi öptüm seni iyi akşamlar.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

+18 !

Alıntı yapılan: Resulbjk - Mayıs 01, 2010, 22:54:25
öptüm seni iyi akşamlar.

Hoop öptüm falan ne oluyor Resul  :hehe

Cem Goren

gunluk yenı kalktım mal gıbıyım
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Cem Goren

sezonda bıttı gunluk sımdı uyandım bı foruma baktım acılıyormu dıye acıldı :)

CR7

günlük dün ne oldu biliyo musun :D?
tam bi saçmalık yapmışım ;D
maça gitmek için çıktım yurttan bindim dolmuşa. sonra metrobüse kadar geldim işte. metrobüsle tam ineceğim durağa geldiğim sırada la ben gidiyorum ama kombineyi aldım mı bi bakiyim dedim bi baktım yok kombine :D
neyse geri dönsem maça geç kalacam. hiç değmez dedim.
ne zamandır da kapalıda maç izlemek istiyordum gidiyim bilet alıp orada bari izleyeyim dedim
iyi ki de demişim 50-60 kadar para gitti ama hayatımdaki en zevkli maçımı izledim diyebilirim :D
açıkçası iyi ki unutmuşum dedim maçtan sonra ;D
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Cem Goren

bılıyosunuzkı bodrumu kedıler ıstıla ettı ve rahat degılım ben bu durumdan :) az once ıcerı gırdım yukarı cıkıcam baktım kedı 4yada5'di tam goremedım yavrularını almıs emzırıyor tam kapıdan gırdım ıcerı yukarı cıkacaktım 2tanesı kactı dedım kendı kendıme aclıgın ne demek old. bılıyorum musade edeyım emzırmesı bıtsın oyle gırerım :) bıttı emzırme ıslemı ve hepsı yerlerıne dondu bende cıktım yukarı mutlu oldum kendı kendıme nedense :)

ama bı an once cıkmaları lazım artık bınadan oda ayrı bı detay

carsi52

Günlük baya bi mutluyum fatsaspor önce fatsada sonra orduda sonrada bugün trabzonda şampiyon oldu :D
3.lig için yani ismi değişen 2.lig için sadece Ankarada 2 maç kaldı onları kazanırsak 2.lig :D
5'den beri meydandayım öldüm yorgunluktan :lol
Bölünür senin için uykular!

CR7

Günlük haftaya baya güzel başladık yine ;D
bugün İstanbul Üniversitesi bahar şenlikleri başladı.
ilk gün Teoman vardı. Çok iyiydi çok eğlendim valla.
Süper bir adam sahne şovu,ses,şarkıları her şeyiyle :ok

yarın Hayko Cepkin var :ok

CR7

Günlük süper bir akşam oldu yine.
önce Kırmızı adlı grup ile;

daha sonra da Hayko cepkin ile coştuk,eğlendik,metale doyduk.
müthiş konserlerdi. :rock

yarın göksel var istanbul üni'de

ama biz itü maslak kampüsünde Bedük&Atiye konserinde olacağız :)

CR7

Hayko konserinden :bjk ;)

Kralkartal21

Günlük dün gece saat 00.30 gibi yatağa girdim. Dersleri düşünmeye başladım neleri kurtaracaz falan filan derken Edebiyat Hocasının ''2. sınavları bu akşam e-okula gireceğim'' demesi aklıma geldi. Hiç üşenmeden kalktım bilgisayarı açtım ve e-okula girdim. Bu 2. sınavın notunu önemli kılan şey ilk sınavın 39 olmasıydı :)

2. sınavdanda çok bişey beklemiyordum 40 ile 50 arasında bir not alırsam iyidir diye düşünüyordum. Bu düşüncelerle e-okula girdim ve Edebiyat notumu görünce içimde bir kıpırtı bir kıpırtı çok mutlu oldum valla. Sınavdan 67 almışım :D Öyle büyük coşkuyla yatağa attım ki kendimi :)

Üzerimden büyük bir yük kalktı günlük. Darısı diğer sınavların başına :)
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

CR7

Günlük sabahın saat 7:49'undan beri ayaktayım. Önce derse gittim saat 10'a kadar. 12-1' e kadar okulun o civarlarda takıldık. Daha sonra yurda döndüm eşyaları bıraktım maça gideceğim için.

Sonra maça gittim A2 maçına ve 3-0 kazandık Golleri ömer karancı (2) ve 4 numara Furkan Şeker attı. Şampiyonluk geldi.

Bu maçın hemen arkasından dolmuş-taksi yaptık ve akatlara efes maçına gittik. biraz geç kaldık tabii. Bir girdim salona skor 16-2 hatta 16-0 olmuş. inanamadım valla. Sonra takımdan Cevher çıktı da svunma toparlandı biraz. Kazanabilirdik Kerem'i biraz durdurabilseydik ama olmadı.

daha sonra ise İtü ayazağa kampüsüne bahar şenliklerine gittik. Atiye ve Bedük konserleri vardı. Gittiğimizde atiye vardı sahnede ama bilet almadık. Zaten biletler de bitmiş el ilanlarına kaşe basıp içeri sokuyorlar sonra girerken görevli yırtıyordu onları.
neyse biz arkadaşlarla kaşesiz bulduk 4 tane :D Gitti ilk arkadaş dedi ya bunda kaşe yokmuş almadılar beni dedi. o kadar para verdim 10 lira verdim nolcak şimdi dedi güvenlik "geçersiz bu" deyince. Arkasından ben gittim bende de yok dedim :D. Ne olacak diye sorduk. görevli bayan vardı müdürleri miymiş organizasyonu yapan mı ne işte. Kaşe bastı 2 mizinkine. Arkadaşı alıyordu beni almıyordu güvenlik. sonra arkadaş bir şey dedi onu da almadı bu sefer bize bi kıl oldu :D
biz oralarda dolanıyoruz. İtü öğrencilerine satmaya çalışıyoruz beleşe aldığımız biletleri :D. 2'sini 15 'e verecektik. Sonra öğrendik ki o vereceğimiz kişiler itü öğrencisi değilmiş ve itü öğrencisi olmayanlara 2 kaşe basıyorlarmış. Bizimkisi tek kaşe olunca almadılar.

Sonra gittik tekrar bilet satılan yere adamın biri bizi sokmaya razı geldi. Tam giriyordukki arkadan birkaç kişi geldi. Onları bizden sandılar sanırım yine almaktan vazgeçtiler içeri ve bize bilet paramızı yani İTÜ öğrencileri için geçerli olan indirimli fiyat olan 10'ar liradan 20 lira verdi ve elimizdekileri aldı.

yani konser için para verceğimiz yerde konser sahiplerinden üste para aldık :D
eğlenceli gündü ve daha yeni geldik ;D
şimdi uyuyacam sanırım iyi geceler günlük!

Cem Goren

gunluk sabah gıttım okula ıcımde bı sıkıntı hanı derse gırme ıstegı yok. ne zaman oyle olsa zaten kralı gelse derse sokamıyor benı neyse oss ıcın bankaya gıttım bankaların 8bucukda acılacagını dusunerekten ama 9da acılıyormus neyse gırdık bankaya sıstemde arıza var bekle bekle en sonunda hallettık sonra gırdım derse. ogleden sonra basvuru yapmaya gıttım osym burosuna.
bılen vardır uskudardakı osym burosunun sagındakı bufenın orda ınanılmaz bı kuyruk ve o kuyrukda 1saat bekledım. sıcak gunes aclık derken ruhumu teslım edıkcektım az kalsın :) neyse ıslemlerı hallettık sonunda.
ındım salacaga bı turladım. arkadasın annesının besledıgı horozlardan ıkı tanesını kestık ve 14kısı yedık 2horozu sımdı ustune soda ıcıyorum ;D

Guti ORÇ.

canım sıkılıyo be günlük...offf