Ana Menü

Sevgili Günlük...

Başlatan @LAYINA GİDER, Mayıs 23, 2007, 20:54:56

0 Üyeler ve 12 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Günlük vizeler başlıyor
yarın çevre bilimiylen başlıyoruz ekoloji,denge,su kirliliği,hava kirliliği vs. vs. vs.
haydi hayırlısı..
10 günde 7 sınav :D
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

CR7

Günlük dün biri gitti vizelerin bugün yattık tüm gün
yarın en zor 2. dersimiz olan Özel Öğretim Yöntemleri vizesi var sabahın köründe.
onu da güzelce atlatırsak eğer bu hafta güzel bitmiş oluyor.
yarın vize var olmasına ama hiçbir fikrim yok test mi yapacak, klasik mi soracak yoksa geçen yılki gibi hem test hem klasik sorular mı olacak?
saçmasapan sorular yine soracak mı?
örnek: John Dewey İstanbul'a kaç yılında gelmiştir?
??? ------>bu işaret nedir?
he bir de pisko kadın gitmiş 6 kitabı birleştirmiş bize not bunlar çalışın diye veriyor bak sen..
slaytları da vermedi ama biz yine aldık benim sayemde. ;D
hocadan değil tabii fotokopiciden :D
sınıf öğretmenliğinin farklı dersine giriyor aynı slaytları kullanıyormuş
gözümden kaçmadı hemen aldım :lol
neyse günlük yarın sabahın köründe sınav için fakülteye gidecem. biraz orada çalışırsak yeter sanırım..

Cem Goren

gunluk sıkıldım artık herseyden
hele su son gunlerde acayıp bır bunalım var ustumde. bu ozel unı bana gore degıl galıba ama yapıcak bısey yok gıbı duruyor oss'ye gırıcez ama ne olacak bellı degıl. hanı benım bolumden devlet bulsam dakkasında gıderım ama bunu uygun bı dılle anlatmak lazım ev ahalısıne.
ama asıl sıkıntı bu degıl tabı gercı asıl sıkıntı ne onuda cozemdım ama hakkımızda hayırlısı neyse o olsun ne dıyelım...
altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

Günlük ölüyom hastayım..
Bölünür senin için uykular!

[KralKartal]

gecmis olsun kaan neyin var
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

carsi52

Bende bilmiyorum ki abi.
Bi halsizlik bitkinlik var üzerimde ağzımda pis bi tat var canım hiçbirşey çekmiyor.
Birde burun sorunu var tabi :lol
Bölünür senin için uykular!

CR7

Günlük bu biraz 3,5 günlük olucak.
Bu kadar berbat bir 3,5 gün yaşadığımı hatırlamıyorum.
Perşembe günü öğleden sonra mal gibi bir sınavdan çıktık saçmasapan sorular sorulan. Neyse bitti artık bu sınav şükür dedik. Yarın da cuma beşiktaş'ın maçı var kazanırsak süper olacak dedik. Ertesi günü bekledik. Gece boyunca iple çektim maçı, gs maçı tekrarını,maç öncesini maç sonrasını izledim, fink'in fb'ye golünü izledim vs. vs. derken uyudum. Uyandığımda saat 3 filandı. Sınav olmadığından bayağı bir uyumuşum her zamanki gibi. neyse sonra formamı giydim. Geçen yılki gri-siyah şampiyonluk görmüş,arkasında Nouma 21 yazan uğurlu formamı. Ardından yurtt[kufur otomatik editlenmistir]n bir arkadaşı da aradım kız arkadaşıyla maçı izlemesi için baştan sona kadar. kızın izlediği,ekrana baktığı her dakika gol atıyoruz maç çeviriyoruz. neyse saatler dakikalar geçmek bilmedi,1903 radyo,datdiridat,nouma filan derken maç saati geldi gittim kaaveye maç izlemeye her zamanki formam,ayakkabı,pantolon,çorap vs.vs.vs. akla ne geliyorsa yaptım ama hava sıcak olduğundan formanın içine her zaman giydiğim sweatimi giymemiştim. Üstüme bir hırka aldım çıkmıştım,kaaveye girdiğimde her zaman oturduğum sandalyeye oturdum,önümdeki sandalyeyi de boş bıraktım. Farkı baştan koyalım kız izlesin maçı da demiştik ya meğer kız yusuf gibiymiş sonradan izleyince etkili oluyormuş. Benim de sweat olmayınca maç berabere bitti bende sinir başladı. ne foruma girdim sinir geçesiye kadar ne internete. belki bu puan kazandığımız bir puandır dedim ama dünkü maçı görünce biz ne kadar 1 veya 3 puan kazansak da bu bursaya yetişemeyeceğiz. Adamların ilk golünde penaltı filan yok penaltı çalınıyor. Penaltı noktasına konulması gereken top - ben pek dikkat etmedim- ileriye konuluyor. maç çevrilmesi için elden gelen her şey yapılıyor. Bendeki sinir daha da zıpladı artık. Bugün fb'nin puan kaybedeceğinden de o kadar emindim ki ama malesef ne oluyorsa bu kayserililerin ayakları fb karşısında birden bağlanıveriyor 2-0 geri düşüveriyorlar bu az gol atan fb karşısında. Artık Fb de bizden 2 puan önde ve haftaya da mutlaka kazanılması gereken bir ts maçı var. He bir de yarın sivas-gs maçı var gs de onu kazanırsa onlar da bizim üstümüzde yer alacaklar. 3. ve liderden 3 4.den 2 puan önde olduğumuz haftayı liderden 5,2.den 2,3.den de bir sürü averaj farkıyla 4. bitireceğiz. Ve deli oluyorum.
Üstüne yarın bir de 5 dersten yalnızca 2'sine girdiğim daha çok coğrafyaya giren saçma sapan bir dersin vizesi var. Ama malesef çalışılmıyor  bu moralsizlikle. Annemler aradığında onlarla da konuşmak istemiyorum bu haftalarda malesef. Bu Beşiktaş adamı kanser eder arkadaş.
Of günlük of. Bıktım artık şu Beşiktaş'ın hayatımı bu kadar çok etkilemesinden kendimi bu kadar bağlamama her zaman umudumun Beşiktaş olmasına, ve milleti de umutlandırmama rağmen utandırmasından.
neyse günlük umarım haftaya cumartesi bu kadar kötü bir haftasonu yazısı yazmam...

Cem Goren

gunluk yıgıtle aynı dertten muzdarıbım
haftasonu berbat otesı gectı...

CR7

Günlük gün çok iyi başladı. Sınav nedeniyle de yurttan erken çıktım sabah 9 gibi filan olması lazım. Neyse gittim okula yolda da biraz sınavı çalıştım. Sınava girdik. Hoca da 3 soru sordu. Kolay güzel sorulardı iyi bir sınavdı. Neyse bu sınavı yaptık. Güzelcene bitirdik. sonra bir sınavımız daha vardı saat  16:00'da! Neyse saat 16:00'da olduğundan dolayı hafta sonu hiç çalışmadığım bir sınavı çalıştım o arada. Ders de genetik ve biyoteknoloji. Girdik sınava. Test,D/Y,Boşluk doldurma ve klasik sorular var. Neyse bunları da yaptım. İyi bir sınavdı bir soru harici. Tam sınav bitimine 10 dk. kala birisi bir şey sordu hocaya o soruyla ilgili. Kimse yapamamış meğerse o soruyu. Hoca yanımdaki ders notunu aldı soran kişiye bak burda var diye gösterdi. O sırada da görenler tabi yaptı 2-3 kişi. Ben de artık sınav bitti biraz sağa sola bakarken hoca kılıklı hafif kırık birisi olan mal asistan geldi kağıdı aldı neymiş sağa sola bakıyormuşum demek ki bitmişmiş. Sonra aldı kağıdı ve çıkabilirsin dedi ben de bekliyorum içeride ona inat. Kıllık değil mi? Geldi yanıma çıksana dedi. Ben de arkadaşımı bekliyorum sessizce ne var yani konuştuğum da yok kimseyi rahatsız ettiğim de dedim. O da rahatsız ediyosun evet dedi. Git dışarıda bekle dedi. Ben de çıkmıyorum dedim. Benim sinirler iyice zıpladı. Deli oldum. O devam etti çık demeye Sonra işte kalktım fazla uzamasın artık diye tam çıkarken de beklediğim arkadaş kalktı kağıdı veriyordu ben de kapının orada bekledim nasıl olsa çıkıyor diye. Hala devam ediyor çıksana dışarı diye. Ben de diyorum hazırlanıyor işte çıkacak şimdi dedim. Çık dedi ben çıkmıyorum dedim geliyor işte dedim. O sırada diğer asistan Ethem çık dışarı hadi dedi. Ben de tamam hocam dedim. O hocadan da özür dileyip (kırık olandan değil-ismimle hitap edenden) kapıyı çarparak çıktım.
Bir gün şu okuldan mezun olup diplomamı aldığım gün işte o gün o döthan denen mal herif görecek gününü.Az kaldı yalnızca 1 sene.
onun bunun çocuğu. içeride de küfredecektim kendimi zor tuttum.
niye iyi başlayan günler hep böyle kötü bitiyor anlamıyorum.
neyse günlük kal sağlıcakla...

Cem Goren

gunluk sıkıcı bır pazartesı gunuydu. pazartesı sendromu olsa gerek. sabah gıttım okula erkendı baya dedım bı nete gıreyım lakers macı ne olmus tabı skoru ogrenınce ıyıce canım sıkıldı fark yemısız... neyse derse gırdık o sekılde vurdum kafayı ılk ders uyudum zaten fazla bıseyde yapılmamıs :) ogleden sonrakı derslere gırmedım ındım sahıle tek basıma dolandım tam otobuse bınerken ""bu yol tek basına gecer"" dıye hayıflandım kendı kendıme o ara lıseden bı arkadası gordum o an ne kadar sevındım anlatamam ;D konusa konusa geldık yol nasıl bıttı anlatamam :)

hadı kıb gunluk

Simurg

Günlük naber nassın iyisin inşallah uzun zamandır yazmıyorum hemen küstün mü küsme.
Össye malumun az bir zaman kaldı
panik yapmamaya çalışıyorum strese girmemeye ve bunun için düşünmemeye sıradan bir deneme gibi görmeye çalışıyorum.
Cem saolsun her beni gördü hatırlatıyo şuna bişi söle hatırlatmasın ;D
Bugün zeynep bize geldi bana elmalı şeker almış yedik.
Sonra parmağına gülen surat çizdim bakıp bakıp ağladı.
Böyle deli bir çocuk daha önce görmedim.
Hadi sana iyi günler... ;D

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

CR7

Selam günlük!

Nihayet vizeler bitti. Çok da iyi bitti. :D
Bugün yorulduğum kadar hiçbir gün yorulmamışımdır herhalde ama eğlenceliydi.
Önce sabah 11:30'da sınava girdik tabi yurttan saat 9:30'da çıktım. Sınav bittikten sonra arkadaşlarla önce valeybol oynadık fakültenin bahçesinde eğlenceliydi tabi. sonra yemek yedik sonra karşıya geçtik. Göztepe,Üsküdar vs oralarda dolandık. biraz işlerimiz vardı. İşleri hallettikten sonra Marmara Üni'ye gittik arkadaşın teyzesinin yanına orada da yemek yedikten sonra saat bi baktık 6 olmuş :D Döndüğümde saat 8:15 filandı. Acayip yoruldum belim ağriy kolum ağriy oram ağriy buram ağriy her yanım ağriiy. Edirnekapıdan Altunizade'ye kadar ayakta gidip sonra bindiğin otobüste de ayakta gidince böyle oluyor tabii :D.
neyse yarınki maça %100 hazırım artık. Maç saatini bekliyorum.

ilhan mansız_melis

Günlük

Ölüyorum lan bugün futbol maçımız vardı son 4 senenin şampiyonuyla 1-1 berabere kaldık ticaret lisesi,düz liseyi yenerse finaldeyiz..Dün ve bugün çok fene goller kaçırdım salı günü Gelibolu Anadolu'ya atarım artık ;D

Dizim mosmor çok acıyor kötü düştüm ya bi tane de kafa vurdum beyin sarsıntısı geçiriyorum sandım ;D

Guiza affet beni bundan sonra sana laf söylemicem  :ahaha
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Cem Goren

gunluk havalar ısındıkca ders askım bıtıyor(boyle bı askım varmıydıkı acaba) dersler sıkıyor harem yolu benı beklıyor
bugunde uskudar-salacak arası yurudum pufur pufur esıyordu aldım elıme bı cay ıce ıce gıttım huzur doldum :)

sımdı ıse hanımın cıftlıgı modundayım :)

KeePSaKe

Dün her zaman ki gibi okulun müdür yardımcısı saçıma kızdı o sıcakta mont giydim bilerek saçımı kapatırım görmez diye saklamaya çalıştım ama gördü yine  ;D  birde demezmi ''Alii bu saçlar ne böyle kız gibi olmuşsun kestir şu saçları'' yuh dedim tamam hocam bu laftan sonra yarın sıfıra vurucam saçımı  :ahaha
Since 1903