Ana Menü

Sevgili Günlük...

Başlatan @LAYINA GİDER, Mayıs 23, 2007, 20:54:56

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sercAn1903

Serenay Sarıkaya daha iyi :D

bugün okuldan güzel bir sevk aldım eve geldim 3-5 çalıştım sağda solda bahçede evde :) yarın yazılı var hiç çalışmadım ama biraz bakarım. ilk dönem biticek ve benim temennim
karnemde hiç 0 olmaması ve 3 tane zayıfım olması inş. böyle olursa 2. dönem rahat geçerim.ayrıyetten bugünde sataşan çıktı bize :D önüne gelen sataşıyor ne var bizde
anlamadım  :D
...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

Cem Goren

hastayım gunluk okula gitmeyecektim ama devmsızlıkbiraz arttı gitmek zorundayım çarş. son sınavıda oluyorum ve bitiyor okul ilk donemlik
somestırın ilk haftası full dershane 2.hafta boş o arada antalya maçı var gitmeyi planlıyorum inş. bi aksilik olmaz
altın kapılarımız kan oldu tayfun

dedogirl_bjk03

günlük bugün moralim bozuk! Hem mutlu değilim hem de birine çok kırgınım...
;) Beşiktaş aşkına...

Alp Erdem

günlük ya bugün deney yapacaktık okulda balon aldım adi çıktı balondan su fışkırdı ;D

sercAn1903

bugün çok güzeldi.2.dersten sonra çıktım geldim eve. yarında raporluyum perşembe zaten bize okul yok cumada
artık gidim :D
...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

dedogirl_bjk03

Günlük bugün mutluyum! Kırgın olduğum kişiyle de barıştık...:) Ama Son saat ingilizce sınavı var ve hiç çalışmadım. Yaparım herhalde ya... Zaten çoğu sınava çalışmadan giriyorum;)...
;) Beşiktaş aşkına...

Guti ORÇ.

Günlük bu aralar hayatım güzel geçen hafta sınavlar bitti uzun süre boşum arada PES oynuyorum okulda pek ders olmuyor genelde.

dedogirl_bjk03

Günlük ingilizceden 100 aldım!:) Son iki gündür herşey güzel gidiyor... Hafta sonu da dersaneyi ekip izmire gideceğim :D:D:D:D!!!!
;) Beşiktaş aşkına...

K.D

gunluk bende ingilizceden 100 aldım sinavlar bitti arTIK RAHATIM VE MUTLUYUM:):):)
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

Alp Erdem

lan ingilizce sınavı okundumu

+18 !

günLük kötü bir gündü..

ingiLizcede 69da kaLdım ve hoca puan vermiyor..

tarih yazıLısı oLduk çok kazıktı bütün sınıf döküLür.. tabi bende..

Cem Goren

normalde bitmesi gereken sınavlar bitmedi ptesi son bi sınav var
hastayım her zamanki gibi bu ara nescafe içesim var hergun 5-6 tane içiyorum ne olacak sonum bilmiyorum

Yeni Mesaj: Ocak 16, 2009, 16:26:04

gunluk 120yi izledim çok fena oldum bugun dershane vardı gitmedim mutluyum:)
yarın sosyal sınavı var bakalım ne olacak liglerde baslıyor haftaya denizli maçındayım buyuk iht.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Alp Erdem

günlük ingilizceden hayatımın en yüksek notunu aldım.90 aldım

ilhan mansız_melis

Günlük kimya yazılısı berbat geçti adam çok kazık soruyor ya kesin 1 alıcam of kimyadan nefret ediyorum
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

+18 !

günLük herşey birden kötü gitmeye başLadı..

aşık oLduğum kız başkasından hoşLanıyormuş.. çok koydu be günLük..

kısacası aşk acısı çekiyorum bu araLar.. çok kötüymüş be..  :cry