Ana Menü

Sevgili Günlük...

Başlatan @LAYINA GİDER, Mayıs 23, 2007, 20:54:56

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

hastalık belası bırakmadı peşimi karne bunalımı geldi annem hala odadan bagırıyo beşiktaş kurtaracak seni diye yarından itibaren bir hafta hızlandırma adı altında sabah8 akşam5 ezziyet baslıyor oksurmekten cigerlerim dısarı çıktı
iyi bişey yokmu tabikide var yarın mabeddeyim dershanesini yemişim yarın izin veriyorum kendime :)
altın kapılarımız kan oldu tayfun

hepsiyAh

bütün derslerden geçtim  ::) ama bu bile beni mutLu edemedi..

ilhan mansız_melis

Günlük yarın bu forumda 1. yılımı doldurcam iyi üyeyim ya :D

Yeni Mesaj: Ocak 24, 2009, 16:58:22

Bugün 1. yılımı doldurdum yaşasın :D   :hayde :oynak

Yeni Mesaj: Ocak 24, 2009, 18:58:58

Günlük yarın Balıkesir'e gidiyorum artık haziran gibi görüşürüz gelince de girmicem internete hadi kal sağlıcakla
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

dedogirl_bjk03

Oh be! Nihayet tatile girdik... Gerçi bi hafta hızlandırma var ama son hafta izmir'e gitcemmm!!!! :)
;) Beşiktaş aşkına...

Cem Goren

dun efendi gibi maç izlemek varken bas bas bagırdım ses soluk gitti ates 36ya çıktı ama yinede mutluyum :)

Alp Erdem

günlük ya dershanede fenci verdiği toplam 50 testi istiyo ne yapacam bilmiyorum çoğu kayıp ;D

+18 !

tatiL başLadı ama sadece 6 güncük..

ayrıca ödevLer var be günLük onLarıda yapmam Lazım ama yinede tatiLde oLmaktan mutLuyumm :)

Alp Erdem

günlük ya tatil ne güzel ama yarın cumartesiye kadar dershane var of of

Cem Goren

hızlandırma basladı bu pazar saat 6da bitiyor bugun hastaydım sınava girdim geri geldim yarın gidebilecekmiyim bakalım

Catak

günlük bu kadar lanet bi gün olamaz napıcamı bilmiorumm :(
ÇATAK

Alp Erdem

günlük dün dershane yüzünden maçın 10 dk sini kaçırdık dershane 17.40 ta bitiyodu koşa koşa kahveye gittik kemalle

Cem Goren

gunluk hastayım diyicem ulan bi türlü iyileşmedin lanet olsun diyeceksin biliyorum ama yapcak bişey yok
dershane bitmedi bir turlu okulda olsa zaman çok cabuk gecerdi ama dershanede gecmiyor anlamış değilim

Alp Erdem

Batuhan

günlük
dedem vefat etti
haberini aldık
yeni günde yeni bir saçmalık
Koca hestiy aya bedenem ?

Alp Erdem

başınız sağ olsun batuhan