Ana Menü

[28.Hafta]Sakarya 1-1 Beşiktaş [14.04.07]

Başlatan CHEm !, Nisan 12, 2007, 14:52:54

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kaan_kadirr

olmaz olmaz böyle futbol olmaz tigana efendi suclu bobo solda oynarmı arkadaş beyler n olursa olsun takıma destek vermek gerek sakaryaya giden taraftar arkadaşlara teşekürler

NoPasaran

Çok yazı yazmak isterdim ama buralara sığmaz yazacaklarım sanırım..

Kim suçlu dersek..

Aslında hepimiz..

Dünkü maçı işlerim dolayısı ile sadece son 10 dkikasını seyredebildim ancak arkadaşlardan öğrendiğim kadarı ile güzel bir futbol yokmuş..

Maçı kaybettik açık ve net konuşmak gerekirse bu suç sadece Baki Mercimek'in...

Bunu oynatan kim Jean Tigana..

Bu bakiye destek veren kim TARAFTARIMIZ..

50 defa söyledim demekten dolayı artık utanıyorum ama hep dedim hep dedik Baki canlı bombaydı..EN ÖNEMLİ YERDE ELİMİZDE PATLADI

Geçmiş olsun
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

BjKcArsi54

bu macın en güzel yönü burak,gökhan,ömer ve ugur kardeslerimle beraber olmaktı cok güzel anlar yasadık hepsine tesekkür ediyorum ;)insallah bi baska macta görüsmek üzere ..

2 dia 2 muerto

Alıntı yapılan: s.volkan - Nisan 15, 2007, 11:20:30
Çok yazı yazmak isterdim ama buralara sığmaz yazacaklarım sanırım..

Kim suçlu dersek..

Aslında hepimiz..

Dünkü maçı işlerim dolayısı ile sadece son 10 dkikasını seyredebildim ancak arkadaşlardan öğrendiğim kadarı ile güzel bir futbol yokmuş..

Maçı kaybettik açık ve net konuşmak gerekirse bu suç sadece Baki Mercimek'in...

Bunu oynatan kim Jean Tigana..

Bu bakiye destek veren kim TARAFTARIMIZ..

50 defa söyledim demekten dolayı artık utanıyorum ama hep dedim hep dedik Baki canlı bombaydı..EN ÖNEMLİ YERDE ELİMİZDE PATLADI

Geçmiş olsun

Bende sana katılıyorum Pasaran.Beşiktaşlı futbolcu olsa bile kötü oynadıgında tepki göstermemiz lazım.Saçma sapan top kayıpları yapan Burak oyundan cıkarken neden onu alkıslıyayımki

Dem@

talihsiz bir beraberlik aldık beşiktaşa kımıyorum orta sahada ve defans da daha etkin bir oyun oynanabilirdi gerçekten 1 haftada 3 maçın üstesineden geldi tebrik ediyorum  o yüzden

besikt-Ask

1 haftada 3 maç yapıp 2 sini kazanıp birinde berabere kalınca tigana maçı sattı diyorsanız siz beşiktaşlımısınız? önce bu soruya cevap verin!!!
sAgoPa-mAsKeLi BaLo

Timurlenk

maçtan önce saldırmalar eve dönerken otobüslerimizin taşlanması.size kardeş diyenin ben

emir_carsi

bence bütün suç burakta %100 lük 2 topu resmen harcadı yazık takımın emeklerine cangele yi durduramadık yazık oldu inşallah fener puan kaybeder...
dua etmekten başka çaremiz kalmadı!!!

emir_carsi

Alıntı yapılan: Bobbo13 - Nisan 15, 2007, 12:32:57
maçtan önce saldırmalar eve dönerken otobüslerimizin taşlanması.size kardeş diyenin ben
gün olur devran döner
onlar inönüye gelir
tabii düşmezlerse !!!

carsi52

Alıntı yapılan: Bobbo13 - Nisan 15, 2007, 12:32:57

geçmiş oLsun burak inönüye gelirlerse hırsını çıkarırsın.
Bölünür senin için uykular!

MeLo

TAkımımızda tecrübesiz oyuncular çoook..!
Bir tek şampiyonluk görenler Rico ve Nobre...!
Bu saatten sonra mucizeler..!
Yine kupayla avutacaz kendimizi...
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

ugur24

ne mucizesi yaa ? daha altı hafta var..bir beraberlik aldık diye nedir bu umutsuzluk ? dün yenseydik bile fenerbahçe'yi yendiğimizi farzedersek , yine onların başka bir maçta puan kaybetmesini bekleyecektik..değişen bir şey olmadı..sadece bize yenilmelerinin dışında başka bir maçta berabere bile kalsalar yetecekti..şimdi yenilmelerini bekleyecez..tek fark bu..gaziantep ve galatasaray deplasmanlarına gidecekler..çok zor maçlar bunlar..ben dünkü maçtan önce şampiyonluğa ne kadar inanıyosam aynı şekilde inancımı sürdürüyorum..kalan maçlarda fenerbahçe'de mutlaka puan kaybedecek..bizim üzerimize düşen son haftaya kadar takımı desteklemek..şampiyon olamasak bile..

[KralKartal]

Tek forvet oynatan TIGANA bence kendine gelmeli

sampiyonluk bana gore zor..

gecmis olsun
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

@LAYINA GİDER

CHEm !

fener yenilirse (tabi zor bi ihtimal) böle konuşcakmısınız hala ?? merak ediyorum
Allah kitap Beşiktaş