Ana Menü

2014 Yerel Seçimler [Anket]

Başlatan carsi52, Mart 16, 2014, 23:27:01

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Seçimlerin en güzel yanı yıllardır gitmediğin ilkokuluna gitmek sanırım :D

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

El Colgado

erhun ataköy'de elektrik kesintisi var mı?

galaxy note II - tapatalk

El Colgado

kaçtasın sen ata 5 mi?

Simurg

Cihan haber ajansi vatandasi sokaga cikarmak icin kizilaya cagirmak icin haber yayip mesaj atarak adam topluyormuslar.

♥ BEŞİKTAŞ ♡

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

ilhan mansız_melis

Ankara ve İstanbul gitti galiba.

Bir ailem, bir Beşiktaş, bir de Sıla.

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

El Colgado

aa geyikleri fena.

aa'ya göre babam angola cumhurbaşkanı olmuş. :(

beckyZWICKY

şimdiden görünen ve düşüncem;

CHP için; izmir hariç heryer gidiyor.....

birazcık bakabildim oranlara şehirlerede yinede cok şaşırdım böylesi aradaki fark yüksekliği..

ben son olaylardan sonra ve cemaatin desteğinin çekmesinden sonra akp'nin biraz oy kaybı yaşayacağını düşünüyordum.. yinede kazanıcaktır ama oy oranını düşürerek kazanıcaktır diye düşünüp tahmin ediyodum ama böyle olmadığını gördüm şimdilik.. bakalım herşey tamamlanınca ne gibi sonuçlar göreceğiz..

vatana ve milletimize hayırlı olur inşallah tüm kazanacak olan kişiler..
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

RCA

geçmiş olsun sarigule de yavaş'a da.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

NoPasaran

Valla helal olsun..

Diyecek sözüm kalmadı..

Demekki biz hatalı izlemişiz Türkiye'yi..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

beckyZWICKY

insanlar gördüklerine bile inanmamış...

sağda solda kulaklarımla duyduğum; ""şöyle böyle olsa bile sonucta calısıyo.."" diye söylediklerini duyduklarım genel olarakmış, hemen hemen herkes içinmiş.. ortak görüşmüş..

birisi kaybetmek için, destek almamak için, desteğinin azalması için ne yapabilir? ciddi ciddi soruyorum bunu size arkadaşlar.. yolsuzluk, hırsızlık, görevi kötüye kullanma (çeşitli devlet kuruluşları vasıtasıyla zimmete mal ve mülk geçirmekte kullanmak) , dini kullanmak (çarpıcı örneği egemen bağış) vs vs..

gerçekten soruyorum, Birisi; kendisine olan desteğinin azalması için ne yapabilir? ne yapar ki desteği azalır? ben bu sorunun cevabını bulamadım..  sıraladığım şeylerin biri bile olsa aklı olan, vicdanı olan, hakkı bilenler tarafından bu destek azalması gerek.. ama gerçekte olan bu 1 tanesi bile değilde HEPSİ iken ama hiç destek azalması olmuyor.. nasıl oluyor bu arkadaşlar? biri bana desin ya bunu şunu yapsa birisi desteği azalır diye söylesin ya

unutmam gereken..

beckyZWICKY

benim gözümde bu seçimden çıkan sonuç; bilmem ne partilerinin kazanması yada kaybetmesi değil..

anladığım ve çıkan sonuç şu ki; ne yaparsa yapsın birisi, sağda solda medya önünde tv önünde ve mitinglerde; Allah - Namaz - İnşallah gibi kelimeleri cümle içinde kullanılması ve mitingde ve medya önünde Dua okumasıyla bu halkı yanına çeker ve istediği sonucu elde eder..

ve ilerde bir gün siyasete atılırsam bu yolu kullanıp gerçekten meclise girebilirim bir çok oy alarak bu vasıtayla..

ha bu arada ben hırsız bir insan olsam, birinin evine soymaya girsem ve yakalansam o yukarıda söylediğim kelimeleri cümle içinde kullanıp, dua etsem, Ev sahibi beni polise vermez, hatta çorba fln içiyim diye cebime para koyup gönderir..

bu seçime başka bir yönden baktığımda bu sonuca ulaştım bu seçimler için ve halkın geneli için.. :)

Bizim halkımız duygusal, bizim halkımız gerçekten dini bütün bir halk.. Allah diyene kapısını açar..

ama buradaki hata ise de şu; keşke her allah diyenide, bunu kendi emelleri için söylüyo diye görse bazılarını.. herkesi kendi gibi içten Allah diye söylediğine inanmasa..

unutmam gereken..

ilhan mansız_melis

Abi netten bak ;D

Bir ailem, bir Beşiktaş, bir de Sıla.

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Alıntı yapılan: beckyZWICKY - Mart 30, 2014, 22:29:05
benim gözümde bu seçimden çıkan sonuç; bilmem ne partilerinin kazanması yada kaybetmesi değil..

anladığım ve çıkan sonuç şu ki; ne yaparsa yapsın birisi, sağda solda medya önünde tv önünde ve mitinglerde; Allah - Namaz - İnşallah gibi kelimeleri cümle içinde kullanılması ve mitingde ve medya önünde Dua okumasıyla bu halkı yanına çeker ve istediği sonucu elde eder..

ve ilerde bir gün siyasete atılırsam bu yolu kullanıp gerçekten meclise girebilirim bir çok oy alarak bu vasıtayla..

ha bu arada ben hırsız bir insan olsam, birinin evine soymaya girsem ve yakalansam o yukarıda söylediğim kelimeleri cümle içinde kullanıp, dua etsem, Ev sahibi beni polise vermez, hatta çorba fln içiyim diye cebime para koyup gönderir..

bu seçime başka bir yönden baktığımda bu sonuca ulaştım bu seçimler için ve halkın geneli için.. :)

Bizim halkımız duygusal, bizim halkımız gerçekten dini bütün bir halk.. Allah diyene kapısını açar..

ama buradaki hata ise de şu; keşke her allah diyenide, bunu kendi emelleri için söylüyo diye görse bazılarını.. herkesi kendi gibi içten Allah diye söylediğine inanmasa..

zübük-camimi yaptıralım yoksa okul mu

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Maestro

Karabüklü olarak gurur duydum bugün, görevimizi yaptık ..

Bu kadar olaydan sonra hala bu tabloyu gördükten sonra açık ara farkla akpyi ezdik .

Bizde böyle, akpye NO PASARAN.  :)
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

ERHUN

Bu kadar çabuk oldu bitti demeyin.

Ankara'nın yarısı sayıldı, İstanbul'un 3'te 1'inden biraz fazlası. Sonuçlar çıkmadan biten bir şey yok.