Ana Menü

2014 Yerel Seçimler [Anket]

Başlatan carsi52, Mart 16, 2014, 23:27:01

0 Üyeler ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

dünyanin her yerinde kilpayi sonuclar tekrar sayilir daha dikkatli bi sekilde
kilpayi kaybeden hakli olarak itiraz eder
ama secim genel anlamiyla bitti
secmen diyecegini dedi
kazanan kaybeden belirlendi ve bu is bitti
bi dahaki secim uzak degil
herkes hatasini düzeltip önüne baksin
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

RCA

aynen ahmet abi. Cuvaldizi artik batirsin chp kendisine. Yoksa sol bitiyor turkiyede. Adam gibi biri cikmazsa kadroyu sil bastan duzeltmezse bir bok olmaz chpden. bu kadar net.

Chp stratejisi yanlisti. chp yerel secimu genel secime donusturmeye kalkti
Ak parti secmeni de dogal olarak kadire degil ona buna degil tayyibe oyunu verdi. kilicdaroglu istifa etmeli sarigul istifa etmeli bahceli istifa etmeli. cogu siyasetci birakmali artik. Genc nesil gelsin projeler gelsin halki kalkindirmaya yonelik hareketler olsun. Ak partinin yolsuzluklarini konusmasin kendi icraatini savunsun. Iste o gun CHP ataturklu yillarda gecirdigi altin donemlerine bir nebze ulasabilir. Yoksa bu gidisler nanay nanay.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

DIABLO

Malum saat 22:48 bu geceden sonra siyaset yasak kapanıyor tüm konuları siyaset adına son mesajım olsun :)

Ankarada illaki hile var halkın büyük kısmı zaten sevmiyor melih denen zebaniyi nerden biliyorsun diyeceksiniz bir çok akrabam orada ve yılda en az 5 defa giderim metroda olsun otobüste birçok kez kulak misafiri oldum melih gökçek dediğim an birçok arkadaşıma  onun ismini andığımda duyduğum tek söz anasını dııııııttt diye küfürleri duyuyorum sık sık. Hakkı ile kazandı ise helal olsun ama 1 oy çaldı ise klasik bedduamı yineleyim Allah' a havale ediyorum en yakınından çıkarsın.

Bu konuya istinaden
Yıllardır dedim hep tepki ile karşılaştım çoluğunuzu çocuğunuzu askere göndermeyin gerekirse rapor alın göndermeyin kardeşimin gitmesine her zaman karşıyım her ne kadar o gitmek istesede kerizmiyim ben annen baban doğursun okutsun mimar yapsın binbir zorluklar ile ondan sonra masabaşında konuşmalar belli. Olmadı süleyman şah a 4 roket atarız savaş çıkartırız doğru sizin çakma müslüman evlatlarınız gitmeyecek bizim gibi kerizler gidecek veya gidiyor neymiş efendim vatan için ölmüş yemişim  sizin vatanınızı :)
içişleri bakanının evladı gökkafeste zevk-i alem sürecek normal vatandaş çocuklarıda keriz gibi sınırda orada burada ölümü pahasına nöbet tutacak.

damat feritsiz bir ülkede yaşamak dileğiyle :D
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

[KralKartal]

Alıntı yapılan: keskinli - Mart 31, 2014, 17:02:59
dünyanin her yerinde kilpayi sonuclar tekrar sayilir daha dikkatli bi sekilde
kilpayi kaybeden hakli olarak itiraz eder
ama secim genel anlamiyla bitti
secmen diyecegini dedi
kazanan kaybeden belirlendi ve bu is bitti
bi dahaki secim uzak degil
herkes hatasini düzeltip önüne baksin

alinti yaparak konuyu kilitliyorum. 5 dakika erkenden kapatiyorum ama artik denilen denildi, soylenen soylendi.
Besiktasimiza ve sampiyonlar ligi mucadelemize donelim. Onumuzdeki seneyi konusalim.

genel secim oldugunda tekrar bir sekilde tek topic acilabilir, SAYGI cercevesinde konusulur umarim.

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi