Ana Menü

Dany BEŞİKTAŞ'ta

Başlatan ilhan mansız_melis, Şubat 01, 2014, 18:58:21

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

K.D

Bak yönetim konusunda özellikle saçma sapan işler yapan yöneticiler konusunda yanındayım ne kadar ekranda benim bilgim dahilinde desede bence enaramodur,sezerdir bunlar önceden alındığı için belki fayda sağlar şimdi anlaşma yapılmış topçuyu göndermek başa iş açar diye sayın özen  bunları onaylamıştır ama Önder Özenle beraber bu hatalar belki örtülebilir diye bir şans verelim diyorum bende yönetimden çok bilic-özen ikilisine benim töleransım o yüzden daha lig yarısında bu kadar sert gitmeyelim diyorum
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

K.D

Not(alakasız): O değilde şu an atletico madridin maçını izliyorum golleri atan adamlar:miranda ve Diego costa yanlış hatırlamıyom Demirören gitmeden önceki transfer dönemi bunlarla adımız geçiyordu getirip ilk defa bi işe yarasaydı keşke Demirören :D
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

ERHUN

Bu arada Önder Özen'in söylediği bir şey var. "Gordon Milne ilk 2 sezon şampiyon olamadı, istifasını vermek üzereyken vazgeçirildi. Sonraki 4 sezonda 6 kupa kazandık." Yani sabredilmeseydi, vazgeçilseydi, şimdi sevgiyle bahsettiğimiz bir Gordon Milne olmayacaktı.

Hani geçmişten ders almıştı taraftarın bir kısmı, o yüzden 8 sene beklemeyecekti artık. Böyle de bir geçmiş var, tarihten silinemez zatende gözardı da etmemek lazım.
İyi geceler herkese.

carsi52

Dar açıdan değil duygusal açıdan bakıyorum.Öncedende söyledim ben senin gibi olamıyorum bu konularda Beşiktaş fanatizmi mi desem gese nefreti mi desem artık bilemiyorum araya geseye iyilik girince sportif açıdan düşünemiyorum.

İki güne her şey olsun demiyorum.

Sezonun belli bir kısmından itibaren belli ki bu takımda sağ bek sorunu var bu takımda stoper sorunu var bütçen belli transfer dönemine aylar varken sen kendi bütçene ait bi defans bi sağ bek bulamıyorsan ne yapıyorsun bu takımda senin görevin nedir ? Zırt pırt söylediğin laf kendi çıkarları isteyenlerin verdiği zararlar lafı ağzında bi düşmedi.Bana ise bu lafın cevabını senin söylediğin dilde verebilirim.Ha başkalarına ise lafın şuan ki konuyla bi alakası yok.

Kusura bakmada ister demirören olsun ister fikret orman ister önder özen Beşiktaş'ın 1 kuruşu çöpe gidiyorsa ben onu karşıma alırım.

Hata yapılabilir eyvallah bak bakalım bu zamana kadar benim bu kadar sert konuştuğumu bulabilirmisin orman ve özen için hatta bırak serti kötü bi söylem söylediğimi kolay kolay bulamazsın.
Fakat aynı hatalar göz göre göre sürekli yapıyorsa olay patlak verir bu patlakta bu transferde verdi.
Bölünür senin için uykular!

ERHUN

Lafımı esirgeyecek değilim, seni taraftarın bir kısmı dediğim kesimde düşünerek yazdım. Çıkarcıları herkes az çok biliyor. Ağzımdan düşürmüyorum çünkü net olarak görüyorum dönen oyunları.

GS'den bende nefret ediyorum ama Dany transferi onlardan çok bize yarayacağını düşünüyorum. Kulübü sevmemekle oradan futbolcu transfer etmek bana göre ayrı şeyler. Dany'den boşalttıkları yeri daha iyi biriyle kapatmadılar, en azından şuan için öyle duruyor. Burdisso denen adam kapalı kutu. Avrupa'ya kiralanmış ama adam akıllı oynamadan geri dönmüş.

Sağ bek sorununun farkındayım, bende çok kez yazdım burada illaki görmüşsündür. Ama bugünkü cevaplardan tatmin oldum. Direkt sağ bek üzerine konuşmadı ama söylediklerinden çıkardığım oraya uygun kiralık adam bulamadık, stadyumumuza geçerken takıma seviye arttıracak transferler yapılacak. Yarım sezon, bir sezon içinde bonservisle adam almak istemediler. Stadyum olmadığı için bu sezon şampiyon olacağımıza inanmamışlar, onun içinde seneye harcayacağımız parayı bu sene harcamak onlara göre gereksiz.

Duygusal bakarsam şampiyonluğa inanmamalarını yargılarım ama realist bakınca bir şey diyemiyorum.

carsi52

Bütçeye,şartlara uygun stoper bulmak değilmidir işi ? Dany transferini bende yapabilirim herkes yapabilir.

Benim beklentim iki günde her şeyin değişmesi değil fark yaratması.

Ben demek isterdim ki dany yerine x bi defans geldi işte Önder Özen farkı budur.

Hani nerde ? Fark nerde ? Önder Özen ile o göreve herhangi birisi gelmiş olsa arasında ki farkı ne olur ? Şuan hiç bir şey koca bi sıfır yani.

Çıkarcılar diyorsun fakat seninde bu yaptığın kişilere bağlılık.
Düne kadar ben de savunuyordum destekliyordum fakat ben kişilere bağlı değilim Beşiktaş'a yapılan bir yanlışın çöpe giden paraların karşısındayım.Benim olayım budur hangi kesimde görüyorsan görebilirsin.

ERHUN

Ben diyorum ki bedel ödemeden birini kiraladık, bonservis ödemek istemiyorlardı. Yeni stada geçerken kaliteli futbolcular alacaklar. Önder Özen farkı falan bir şey demedim, şuan için zaten kendisi de diyor istediğim adamları alamadık diye. Ayrıca Önder Özen oraya sadece transfer yapmak için gelmedi. Kaleci departmanını o kurdu, birazda ondan bahsedin veya performans departmanı. En çok koşan takım olduk. Yavaş yavaş işleri yoluna koymaya çalışıyor. Altyapıyı Ümraniye'ye taşıma planı var mesela o projenin içinde, onu da yapmak istiyor.

Çıkarcılar diyorum evet, bazı başkan adaylarından çıkarı olanlar. Az çok biliyorsundur sende.
Benim yaptığım kişilere bağlılık değil, her yaptıklarına doğru dediğim yok. Şuan birilerine güveniyorum ve güvenmemin nedeni olan projeyi yapabilecekleri süreyi onlara tanıyorum. Herkesin hatası var, şuanda hata var, daha öncede oldu. Her hatalı transfer Beşiktaş'a yapılan yanlış oluyor, çöpe giden para oluyor. O zaman durmadan değişir yönetim kademesi, bir arpa boyu yol ilerleyemeyiz.

carsi52

Hatalardan ders çıkartmak yerine aynı hatalar yapılıyorsa bi sıkıntı var demektir.

En çok koşan takım diyince aklıma fenerbahçe maçı geldi ve birde Samet aybaba.

Dany'i alıp galatasarayı sevindirip renklilere kendimizi güldüreceğimize keşke almasaydık stoper franco ile oynasaydık.

Beşiktaş'ın geleceği mümkünse bundan sonra kendimizi renklilere güldürmekten geseyi sevindirmekten geçmesin.

Yapıcak bir şey yok umarım bizi gesenin-fenerin yanında küçülttükleri gibi seneye fenerin-gesenin yanında 1.duruma getirebilirler.

El Colgado

gs ile bahsi geçen burdisso transfermarkt verilerine göre dany'den daha değersiz.
bence gs stoperde sıkıntı yaşayacak. chedjou'yu düşünmüyor sanırım ağır diye. semih-gökhan-burdisso ve chedjou yetersiz olacak gibi.

galaxy note 2 - tapatalk

Batuhan

Sene başında Franco geliyor,Önder Özen'in proje transferi,ona olmaz diyorsunuz.

Türkiye'ye yerleşmiş,ne oynayacağı belli olan ki bence defansımızdaki çoğu futbolcudan iyi olan Dany gelmiş,olmaz diyorsunuz.

Elinde sınırlı bir bütçe var.Sağ bek sezon başında alındı,elindeki para buna yetti Serdar geldi.

Afedersiniz de,olmayan parayla kimin gelmesini bekliyordunuz ? Önder Özen bilmiyor mu 3 milyon verip sağ bek almayı ?
Transfer yapmış olmak için transfer yapılmamalı.

Sene başı,Eneramo-Sezer transferleri diyelim,Sezer kavga olayları vs. olmasa belki de Fernandes'ten iyi olacaktı , nerden biliyorsunuz ?

Eneramo için aynı şeyi söyleyemem.Oyuncu sakat geldi,kilo sorunu oldu vs... Fakat bana kalırsa,Eneramo - Almeida'dan sonra - ileride top tutabilecek ve 2.forvete destek olabilecek en iyi oyuncuydu.

Koca hestiy aya bedenem ?

ERHUN

Son 2,5 sezonu:

2011-2012 (Gaziantepspor-Kamerun)
Süper Lig 28 maç 1 asist 2497 dakika
Avrupa Kupası Elemeleri 4 maç 360 dakika
Türkiye KUpası 1 maç 90 dakika
Dünya Kupası Elemeleri Afrika 6 maç 420 dakika

2012-2013 (Galatasaray)
Süper Lig 24 maç 2100 dakika
Şampiyonlar Ligi 9 maç 810 dakika
Süper Kupa 1 maç 90 dakika

2013-2014 (Galatasaray)
Süper Lig 6 maç 394 dakika
Şampiyonlar Ligi 3 maç 1 asist 270 dakika
Türkiye Kupası 3 maç 300 dakika

keskinli

en iyisi bekleyip görmek
sonra karar veririz kim kahraman kim hain
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

IL Capitano

haberi ilk duydugum anki kadar sinirim kalmadi  :)
1-2 gsli geldi , serdar özkan ve gökhan zan dedim, sustular.  :)
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....