Ana Menü

Dany BEŞİKTAŞ'ta

Başlatan ilhan mansız_melis, Şubat 01, 2014, 18:58:21

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

Beşiktaş Futbol Yatırımları A.Ş., Kamerunlu futbolcu Dany Nounkeu'nun kulübümüze transferini KAP'a bildirdi.
Şirketten Kamuyu Aydınlatma Platformu'na gönderilen açıklama şöyledir:

"Galatasaray A.Ş. ile Dany Nounkeu’nun Profesyonel Futbol Takımımıza geçici transferine ilişkin anlaşmaya varılmıştır.  Buna göre, oyuncuya 2013-2014 sezonu için 600.000 Avro garanti ücret ödenecektir.

Şirketimizin 2013-2014 sezonu sonunda futbolcunun federatif haklarını tek taraflı satın alma opsiyonu bulunmaktadır. Bu opsiyon kullanıldığı taktirde transfer bedeli Şirketimizce; 30.06.2014 tarihinde 1.000.000 Avro ve 30.01.2015 tarihinde 800.000 Euro şeklinde ödenecektir."

Dany Achille Nounkeu Tchounkeu Kimdir?

11 Nisan 1986 tarihinde Kamerun'un başkenti Yaounde'de dünyaya gelen Dany Achille Nounkeu Tchounkeu, Metz Akademisi’ndeki iki senelik eğitimin ardından alt lig takımlarından CSO Amnéville ile 2007 yılında profesyonel hayata adım attı. Temmuz 2008’de ise Pau FC takımına transfer oldu. 2009-2010 sezonunda Fransız ekibi Toulouse'de forma giyen Dany, 2010 yılında Gaziantepspor'a transfer oldu. 2012 yılında Galatasaray forması giyen Dany, 2013-2014 sezonu devre arasında Beşiktaşımız ile sözleşme imzaladı. Dany Nounkeu, 6 kez Kamerun Milli Takımı'nın formasını giydi.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

CR7

Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Şubat 01, 2014, 18:58:21

Dany Achille Nounkeu Tchounkeu Kimdir?

harbiden kimdir arkadaş!

söyleyeceklerimi twitterda söyledim. burada söylemeyeyim.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

beckyZWICKY

yabancı hakkını bundan yana mı kullanıyoruz.. bunuda geçtim; rakibin artığını temizledik.. şimdi bu kontenjanla güzel bir transfer yapar rakibimiz.. ne kadar güzel..
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

beckyZWICKY

Ronaldinho diye umutlandırılıp utandık..

Lescott diyede şimdi dany ile utandık...

ne desem bilemiyorum ki şimdi..

unutmam gereken..

ERHUN

Valla içimden geldiği gibi yazacağım gelecek tüm tepkileri bilerek.
Ben bu Dany'i Gaziantepspor'dayken beğeniyordum. Galatasaray'daki maçlarında beğenmiyordum daha doğrusu çok riskli oynuyordu. Kiralık transferine "GS ve FB'den olduğu zaman" karşıyım. Bu yaptığımız adamların kontenjanını açmak oluyor. Ölü fiyat verseydik bari, kabul edip etmemek onlara kalmış.

beckyZWICKY

ya mecbur edecekler abi.. etmeyip napcaklar.. kendileri dany'e sözleşme feshetme parası ödeyecekler yoksa.. anlamıyorum ya

tüm sitemlerim dany'ye de değil aslında.. bundan daha çok;

verilen para - rakibin kontenjanını açma - ve yine bir başka isim werip umutlandırıp cok daha alt seviyedeki birini almak onun yerine (dany örneğide LESCOTT) vs vs vs.. neyse ani sinirlenince yazmiyim.. biraz sakinleşip mantıklıca yorum yaparım.. daha sağlıklı olur..

unutmam gereken..

El Maestro

Apacik yonetim zaafiyetidir,yonetim beceriksizligidir..

Onder Ozende istifa etsin artik bi zahmet..

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

beckyZWICKY

GS yönetimine helal olsun.. kendileri para verip sözleşme feshedecekleri oyuncudan güzelce para kazandılar.. helal olsun vallahi..

bizimkilerse sadece düz mantık gerektiren şeyleri bile yapamıyorlar.. çok garip..

unutmam gereken..

NoPasaran

Git fenerden al
Git trabzondan al
Ama su üç kuruşluk serefsizlerden alma

Basket takımına yaptıklarını ne zaman unuttun Ey fikret Orman

Stat konusundaki kahpece tavırlarını ne zaman unuttunuz Ey ey orman ey bilic ey ozen

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

Alıntı yapılan: NoPasaran - Şubat 01, 2014, 19:41:38
Git fenerden al
Git trabzondan al
Ama su üç kuruşluk serefsizlerden alma

Basket takımına yaptıklarını ne zaman unuttun Ey fikret Orman

Stat konusundaki kahpece tavırlarını ne zaman unuttunuz Ey ey orman ey bilic ey ozen

Un cavaliere non lascia mai una Signora !
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

El Colgado

türkiye'yi tanıyan bir stoper ve şampiyonlar liginde oynamış.
lescott'ı alabildeydik sorun olmazdı ama dany için de kötü konuşamayacağım. mübalağa olarak addedilebilir ama bence bu yıl yaptıkları 21 numaralı stoperden daha iyi.
ayrıca bu sene şampiyon olmamız hayalken bu transfere tepki göstermek bana anlamsız geliyor. bekleyip görelim..

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Dany 'nin oyunculuğu konusunda Faruk aynı görüşteyim ancak bu mahallenin zillisini koluna karı diye takip gezdirmek gibi bişey. İnsan da biraz gurur onur haysiyet şeref olur. Bu yönetimde görüyorum ki utanma arlanma yok.. galatasaray dan oyuncu alırsam ancak gider en iyi topcusunun alırım kandiririm baska da bişey yapmam. vereceksem onlara sadece zarar veririm ..Yoksa dany elbette hepsinden daha iyidir sivil hariç bence..

İkincisi özen ve boliç reyise
Sivok, franco,escude, dany

4 yabancı göbekte kullanmak nasıl bir vizyon anlamıyorum.. bunun için mi orada bu insanlar..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Alıntı yapılan: NoPasaran - Şubat 01, 2014, 20:19:47
Dany 'nin oyunculuğu konusunda Faruk aynı görüşteyim ancak bu mahallenin zillisini koluna karı diye takip gezdirmek gibi bişey. İnsan da biraz gurur onur haysiyet şeref olur. Bu yönetimde görüyorum ki utanma arlanma yok.. galatasaray dan oyuncu alırsam ancak gider en iyi topcusunun alırım kandiririm baska da bişey yapmam. vereceksem onlara sadece zarar veririm ..Yoksa dany elbette hepsinden daha iyidir sivil hariç bence..

İkincisi özen ve boliç reyise
Sivok, franco,escude, dany

4 yabancı göbekte kullanmak nasıl bir vizyon anlamıyorum.. bunun için mi orada bu insanlar..

Sivok sakat. Dany-Ersan yapar, ara ara Pedro'yu dener bence. Escude'de düşünülmüyor artık diye düşünüyorum. Bildiğim kadarıyla sakat değildi ve 2 haftadır kadroya alınmadı.