Ana Menü

Dany BEŞİKTAŞ'ta

Başlatan ilhan mansız_melis, Şubat 01, 2014, 18:58:21

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

o değil de man utd da ne küçüldü ya öyle.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

carsi52

Alıntı yapılan: CR7 - Şubat 02, 2014, 20:30:20
o değil de man utd da ne küçüldü ya öyle.

Ben senin kadar küçülmicem onu istiyorsun ama yok  :)

Dany ile mata transferini bir tutan mantiginda bi onsan için küçülmeye gerek yok zaten.
Bölünür senin için uykular!

ERHUN

Ben seni gayet iyi anladım, ama aynı açıdan bakmıyoruz. Ayrıca evet, stoperleri kalite sırasına koysam Sivok'tan sonra gelir bence. Escude'yi saymıyorum yalnız, Sivok-Dany-Pedro-Ersan olarak bakıyorum. Escude sakat değilken kadroya alınmadı son 2 maçtır, daha da düşünülmüyor herhalde.

Sabri değil ama Fenerbahçe'den Gökhan Gönül gelmek isterse buyursun gelsin.

carsi52

Alıntı yapılan: ERHUN - Şubat 02, 2014, 20:36:54
Ben seni gayet iyi anladım, ama aynı açıdan bakmıyoruz. Ayrıca evet, stoperleri kalite sırasına koysam Sivok'tan sonra gelir bence. Escude'yi saymıyorum yalnız, Sivok-Dany-Ersan-Pedro olarak bakıyorum. Escude sakat değilken kadroya alınmadı son 2 maçtır, daha da düşünülmüyor herhalde.

Sabri değil ama Fenerbahçe'den Gökhan Gönül gelmek isterse buyursun gelsin.

Erhun kardeşim bu durum bile bizim ne kadar acincak bi durumda olduğumuzu göstermiyor mu ? Rakip olarak gördüğümüz takımın elden çıkartmak istediği oyuncu bizim en iyi 2.stoperimiz oluyor.

Onu da geçtim resmen geseye yapilabilecek en büyük iyiliği yaptık ya erhun bunuda mi gormuyorsun ?

Ben gsye yapilan iyilik olduğunda deliriyorum gesenin yaptıklarını unutmadim sen dayanabiliyorsun bu rezillige ben dayanamıyorum aslında olay bu yani.

ERHUN

Dediğim gibi farklı açıdan bakıyoruz. GS'nin stoperleri (bana göre kalite sırasıyla yazıyorum) Semih-Dany-Chedjou-Gökhan'dı. Şimdi Koray geldi ve bir yabancı daha almak istiyorlar, o yüzden Dany veya Chedjou'yu elden çıkarmaları gerekiyordu. Bizim Dany'le ilgilendiğimiz yazılıyordu Chedjou'ya teklif yoktu ve Dany'i kiraladılar mecburen. Onların amacı Semih'ten bile iyi, fark yaratacak stoper almak. Şuan da bizimde stopere ihtiyacımız var ve Sivok'tan iyisini alacak mali durum yok, anca şimdi imza attırıp yazın alabiliriz (bonservissiz yani).

Gidip Guillermo Burdisso diye birini almışlar Boca Juniors'dan. Güney Amerika'da çok iyi diye adı anılan gençlerin arasında yok adı. Balanta-Doria gibilerin yanında adı bile anılmayan, Roma'nın geçtiğimiz yıllarda kiralayıp adam akıllı oynatmadan gönderdiği biri (kötü demek istemiyorum yanlış anlaşılmasın ama tam bir kapalı kutu, tanıyan yok gibi bir şey), yani ne yapacağı belli olmayan birini almışlar.

Semih-Burdisso-Chedjou-Gökhan-Koray
Sivok-Dany-Pedro-Ersan-Escude

K.D

ya sorun sadece stoper değil zaten bende çok olumsuz bakmıyorum bu transfere ama galatasaraya olan nefretimiz hepimizde bir iç burukluğu bırakıyor kaan abide gs nefreti>danynin sağlayacağı katkı olduğu için o öyle düşünüyor belki yarın öbür gün başka olaylar sonucu bizde öyle düşünücez ya da tam tersi sezon sonu bize büyük katkısını görürsek kaan abi bile içine sindirir belki bu transferi ;)
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

El Maestro

Neresinden tutarsan tut bu transferim savunulacak bir yani yok.

Mevzu iyi veya kotu oynayacak olmasi degil mevzu anadolu klubu gibi yonetilmemiz, en buyuk rakibinin elini rahatlatiyorsun ve milletin copunu aliyorsun resmen bu kadar net.

Gelinen noktada Fikret Orman ve ekibi transfer politikalarinda basarisizdir, ayni sekilde Onder Ozende su an basarisizdir yaptigi transferlerin hic bir fark yaratma durumu yok. Bunlar apacik ve net bir sekilde gozuken seyler neyi tartisiyosunuzki.

Bu kadar beceriksizlik ve vizyonsuzluk ustune hala daha ses cikarmiyip alkia tutcakta halimiz yok. Protesto etmekte taraftarin en dogal hakkidir.. Taraftarla dalga gecersen protestoda edilirsin afedersin sktrde edilirsin.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

carsi52

Alıntı yapılan: El Maestro - Şubat 02, 2014, 23:47:09
Neresinden tutarsan tut bu transferim savunulacak bir yani yok.

Mevzu iyi veya kotu oynayacak olmasi degil mevzu anadolu klubu gibi yonetilmemiz, en buyuk rakibinin elini rahatlatiyorsun ve milletin copunu aliyorsun resmen bu kadar net.

Gelinen noktada Fikret Orman ve ekibi transfer politikalarinda basarisizdir, ayni sekilde Onder Ozende su an basarisizdir yaptigi transferlerin hic bir fark yaratma durumu yok. Bunlar apacik ve net bir sekilde gozuken seyler neyi tartisiyosunuzki.

Bu kadar beceriksizlik ve vizyonsuzluk ustune hala daha ses cikarmiyip alkia tutcakta halimiz yok. Protesto etmekte taraftarin en dogal hakkidir.. Taraftarla dalga gecersen protestoda edilirsin afedersin sktrde edilirsin.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hay ağzına sağlık kardeşim ya Allah razı olsun senden.

@Kemal

Şampiyon yapsa bile bizi sezon sonu yine bu transferin ÇOK yanlış olduğunu söyleyeceğim.

Ki zaten öyle bi dünyada yok gesede ne kadar iyi bi oyuncu olduğunu gördük çıkar oynar işte pek fazla bi fark yaratmadan arada iyi maç çıkartır vs vs vs..

Hiç bir şekilde bu transferi sindireceğimi düşünmüyorum.

K.D

Peki abi ben sadece bir tahmin yürüttüm dediğn gibi olmasıda gayet doğal :D ama bir anda da bu kadar yüklenmelimiyiz sizce tamam açıkçası bende çok memnun değilim transfer politikasından ama ne olacağını görmek için(her anlamda) sezon sonuna kadar şans tanımak gerekmez mi?

Not:Ben önder özen konusunda yazdım zaten dany transferinden sonra güvenim kayboldu diye ama tekrar kazanabilecek hamleler yapar umarım önder keşke konuşabildiği kadar güzel işler yapabilse..

carsi52

Stadyumda konuşuyor çok güzel konuşuyor ama sadece konuşuyor..

Benim umudum kalmadı vallahi şampiyon olacağımıza artık inanmıyorum.

2.lik umudum vardı fenerin arkasından en azından şampiyonlar ligi diyordum artık bu transferlerden sonra fener-gese yarışır bizde seyrederiz.

Dicek pek bir şey kalmadı artık bakıcaz görücez.

ERHUN

Bunları gönderelim, sene sonuna kadar idareten birileri gelsin. Seneye başkası gelsin, 19'ncu hafta bakalım yine şampiyon olacak gibi değil yine gönderelim. Sonra "abi adamlar Dortmund'yaaaaa" "abi adamlar Münih yaaaa" "abi adamlar Barça yaaa". Hiç bir kulüp 1-2 günde büyük kulüp olmadı.

Alex Ferguson'un "sir" olmadan önce neler yaşadığını açıp okuyun, kaç yıl sabredildiğine bir bakın. Burası Türkiye burada olmaz diyorsanız o zaman öyle büyük takımlar, büyük başarılarda burada olmaz.

carsi52

Sezerlerle,Eneramolarla,Francolarla,Escudelerle,Dentinholarla,Danylerle çok büyük kulüp oluruz.

O örnek verdiğin kulüplerin yaptığı transferlere bak birde bizim yaptığımız "tarz" transferler bak.

Kusura bakmada bu ve bu tarz transferle 3.büyük kulüp ve bu tarz transferler devam ederse ki öyle görünüyor artık 4-5 gideriz.

Kasımpaşa-Bursa-Trabzon-Beşiktaş kendi aramızda büyüklük karmaşası yaratmış oluruz.Fener gesede alır başını gider ki aldılar gittiler bizde oturur bu 2 takımı seyrederiz ki seyrediyoruz.

K.D

Abi o söylediklerinin yanlış olduğu anlaşıldı ve çoğu gitti açıkçası ben franco konusunda güveniyorum oyuncuya ama diğer transferlerin yanlış olduğunu(dany hariç) burdaki çoğu kişi hemfikirdir zaten kimse o zihniyeti savunmuyor ki.

carsi52

Alıntı yapılan: K.D - Şubat 03, 2014, 01:26:03
Abi o söylediklerinin yanlış olduğu anlaşıldı ve çoğu gitti açıkçası ben franco konusunda güveniyorum oyuncuya ama diğer transferlerin yanlış olduğunu(dany hariç) burdaki çoğu kişi hemfikirdir zaten kimse o zihniyeti savunmuyor ki.

Onlar Beşiktaş'ın çöpe giden paraları değil mi ?

Dany transferi nedir ? Sezer transferinden ne farkı var ? Pardon çok farkı var aslında bu daha beter bi transfer.

Sonuç olarak aynı tarz transferlere devam ediyorlar.

Ve daha Almeida,Fernandes konusuda var yani onlarda sezon sonu bedava giderse oyy oyyy oyyy  :)

ERHUN

Dar açıdan bakıyorsun, anlamaman normal. Bu arada Escude ve Dentinho geçen sezon geldi. Önder Özen'in gelişiyle başlayan projenin parçası değiller. Sezer ve Eneramo hatadır. O saydığım kulüplerin geçmişte ne transferler yaptığına da bak bir zahmet eğer gerçekten yazdığımı anlamak istiyorsan, özellikle en yakın zamanda olduğu için Dortmund'a.

"Önder hoca gel, iki güne stat orada yükselsin, kulübün kasası dolsun, şunları transfer edelim" şeklinde olmuyor işler, bir çok kişi (anladığım kadarıyla sende) öyle bir şey bekliyordun ama maalesef.

İnşallah proje aynı şekilde devam edecek ve 1-2 sezona geleceğimiz noktayı hep birlikte göreceğiz. Bu süreçte hatalarda olacak tabii, ama hatalardan çok taraftarın bir kısmının ve kendi çıkarları için başkanın değişmesini isteyenlerin verdiği zararlar kulübü etkiliyor, devam edeceğini de düşünürsek etkileyecek.