Ana Menü

AKP'ye Rüşvet ve Yolsuzluk Operasyonu

Başlatan eRe, Aralık 17, 2013, 12:00:04

0 Üyeler ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

Alıntı yapılan: carsi52 - Mart 25, 2014, 00:59:09
Abi bu kasetleri onları bunları birisi kontrol ettiremez mi montaj mı değil mi diye anlaşılmıyor mu bu çok mu zor yani.

kardeşim sadece 20 dakikalık işlem

chp gönderdi montaj olmadığını açıkladı
akp göndermedi gönderemedi o yüzden bu muhabbet hep böyle kaldı
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ERHUN

İkisi de bu ülkenin yabani otudur benim gözümde. Dediğin gibi Allah yardımcımız olsun da kurtulalım hepsinden.

ilhan mansız_melis

Amin.

Bir ailem, bir Beşiktaş, bir de Sıla.

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

DIABLO

Alıntı yapılan: ERHUN - Mart 25, 2014, 01:06:25
İkisi de bu ülkenin yabani otudur benim gözümde. Dediğin gibi Allah yardımcımız olsun da kurtulalım hepsinden.
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

NoPasaran

Kaan benim bildiğim başbakan yalan olsaydu bunu her türlü ispatlardı..

Mesela ben o konuşmaları hiç yapmadım demedi..

Kriptolu telefonlar dinleniyor dedi ama ben konuşmadım diyemedi bir türlü..

Neyse..

Ama şunuda diyeyim zerre kadar sevmesemde Gülen'e bu kadar hakareti bizim kesim bile etmemişti..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Alıntı yapılan: eRe - Mart 25, 2014, 01:06:13
Alıntı yapılan: carsi52 - Mart 25, 2014, 00:59:09
Abi bu kasetleri onları bunları birisi kontrol ettiremez mi montaj mı değil mi diye anlaşılmıyor mu bu çok mu zor yani.

kardeşim sadece 20 dakikalık işlem

chp gönderdi montaj olmadığını açıkladı
akp göndermedi gönderemedi o yüzden bu muhabbet hep böyle kaldı

Chp gönderip montaj deselerde zaten montaj değil derdi kardeşim ya :D

Bilmiyorum abi tek bildiğim bu adam yıkılmaz bu adamı yıkacak adam yok şuan.

Bölünür senin için uykular!

eRe

valla ben bile kendi çapımda bir kaç kişiyle inceledim ve benim ulaşabildiğim montajcı arkadaşlar montaj olamaz dedi ama bu işlerin en iyi amerikada ve dediğim gibi çok basit.niye gönderemedi akp anlamadım
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

carsi52

Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Mart 25, 2014, 01:16:58

;D

Bir ailem, bir Beşiktaş, bir de Sıla.

Bu çok iyiymiş ya  :ahaha :ahaha :ahaha :ahaha
Bölünür senin için uykular!

RCA

Bence bu tartışma silsilesinden vazgeçmek lazım. Neyin ne olduğunu bu kadar net anlamıyorsak 1959-1960'a gidelim Adnan menderesin neden asıldığına neden bunların yaşandığına bakalım.

1950-1960 türkiyesi = 2002-2014 türkiyesinden farksızdır.

Çaldılar çırptılar üzerini örtmek için ' din ' i piyasaya sürdüler. dini kullandılar dinci oldular. Bağırdılar çağırdılar katı kurallar koydular.

Genç ve dinamik olmadılar açık gezen kadın ile kapalı olan kadın ayrımcılığı yaptılar. imam hatip liseleri açıp fen lisesi ve anadolu liselerini kapattılar. Eğitim eğitim diye tutturdular gittiler ellerine ipad di zarttı zurttu verdiler.

Benim erdoğan'dan nefret etmem için ses kaydına ihtiyacım yok. Biz salak değiliz önümüzdeki haini çok rahat görüyoruz.
Ben istanbul'da tapu müdürlüklerinde belediyelerde önümde dönen milyon dolarları da biliyorum.

Devletin toprağını milim milim nasıl sattığını da biliyorum. Bunların hepsi ölmeden önce yaşanan son çırpınışlardır.

Akp %60 oy alsın. - Banane.

Hani hep empati yapıyorum. Ben bu AKP'ye oy verecek bir vatandaş olsam. Diğer seçmenlerine yani benim gibi düşünen seçmenlerine bakar sosyolojik ve psikolojik insani değerlendirmemi yaparım. Abi resmen FACİA. okuma yazmayı bilmez. Allah der gerisine karışmaz. İki kelimeyi biraraya getiremez. Mitingde BB hepinizin alayını diye küfür etse amin der. Böyle sosyopat ve gerikalmış insanların oy verdiği bir partiden söz ediyoruz.

Bence Türkiye'nin beşeri olarak potansiyelini çok net gösteriyor. Akp sağolsun sayesinde ülkemizdeki okuma-yazma oranını da oy oranıyla paralel olarak bize yansıttı. he okuma yazma derken ( gerçekten okuma-yazma'dan bahsediyorum )

Şu herkesin bayrağı dikmek için koştuğu AKP reklamı da tamamen faşist bir reklamdır. Bunu da söylemeden geçemeyeceğim.

Muhalefet hakkında diyebileceğim tek şey ise CHP biraz kendine geldi. Reklamlarını ve kılıçdaroğlunun konuşmasından keyf almaya başladım ama henüz yeterli değil. Siyasal etkinliğini geliştirebilmesi için halkı laflarıyla doyurması gerek.

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

ERHUN

O reklam world war z'den yürütülmüş. Türk bayrağı ve İstiklal Marşı'yla milliyetçi oylara göz diktiklerini gösterdiler ama reklam yasağını hesaba katamadılar.

http://www.geeklegacy.com/wp-content/uploads/2013/06/World-War-Z-2013-Stills.jpg

Ersin Develi

Resul'un söylediği seçmen kitlesi konusu gerçekten çok doğru Malesef seçmen kitlesi arasında uçurum var. Birebir şahit olduğum konuşmalar düşünceler var cahilden öte,tabi bunu genellemek doğru olmaz ama büyük bir kısmı böyle

DIABLO

1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

El Maestro

Alıntı yapılan: RCA - Mart 25, 2014, 01:20:23
Bence bu tartışma silsilesinden vazgeçmek lazım. Neyin ne olduğunu bu kadar net anlamıyorsak 1959-1960'a gidelim Adnan menderesin neden asıldığına neden bunların yaşandığına bakalım.

1950-1960 türkiyesi = 2002-2014 türkiyesinden farksızdır.

Çaldılar çırptılar üzerini örtmek için ' din ' i piyasaya sürdüler. dini kullandılar dinci oldular. Bağırdılar çağırdılar katı kurallar koydular.

Genç ve dinamik olmadılar açık gezen kadın ile kapalı olan kadın ayrımcılığı yaptılar. imam hatip liseleri açıp fen lisesi ve anadolu liselerini kapattılar. Eğitim eğitim diye tutturdular gittiler ellerine ipad di zarttı zurttu verdiler.

Benim erdoğan'dan nefret etmem için ses kaydına ihtiyacım yok. Biz salak değiliz önümüzdeki haini çok rahat görüyoruz.
Ben istanbul'da tapu müdürlüklerinde belediyelerde önümde dönen milyon dolarları da biliyorum.

Devletin toprağını milim milim nasıl sattığını da biliyorum. Bunların hepsi ölmeden önce yaşanan son çırpınışlardır.

Akp %60 oy alsın. - Banane.

Hani hep empati yapıyorum. Ben bu AKP'ye oy verecek bir vatandaş olsam. Diğer seçmenlerine yani benim gibi düşünen seçmenlerine bakar sosyolojik ve psikolojik insani değerlendirmemi yaparım. Abi resmen FACİA. okuma yazmayı bilmez. Allah der gerisine karışmaz. İki kelimeyi biraraya getiremez. Mitingde BB hepinizin alayını diye küfür etse amin der. Böyle sosyopat ve gerikalmış insanların oy verdiği bir partiden söz ediyoruz.

Bence Türkiye'nin beşeri olarak potansiyelini çok net gösteriyor. Akp sağolsun sayesinde ülkemizdeki okuma-yazma oranını da oy oranıyla paralel olarak bize yansıttı. he okuma yazma derken ( gerçekten okuma-yazma'dan bahsediyorum )

Şu herkesin bayrağı dikmek için koştuğu AKP reklamı da tamamen faşist bir reklamdır. Bunu da söylemeden geçemeyeceğim.

Muhalefet hakkında diyebileceğim tek şey ise CHP biraz kendine geldi. Reklamlarını ve kılıçdaroğlunun konuşmasından keyf almaya başladım ama henüz yeterli değil. Siyasal etkinliğini geliştirebilmesi için halkı laflarıyla doyurması gerek.

Altına imzamı atarım. Sonrada bir virgül koyup bir-iki birşeyde ben yazayım bu konu hakkında,

Artık klasikleşen ancak klasikleştiği kadarda bir o kadarda doğru olan, montaj olsaydı başbakan ispatlardı lafı herşeyi özetliyor aslında .. Bir ülkenin başbakanıyla ilgili çok ciddi bir yolsuzluk ses kaydı çıkıyor ve bunu yalanlayacak bir ispat sunamıyor. Bu olayı araştırdım harbiden bu test 20 dakika. Yahu madem MONTAJ neden ispatlatmıyorsun diye basit bir soruyu neden soramıyor AKP SEÇMENİ ? Sadece bu sorunun cevabı bazı şeyleri gerçekten açık bir şekilde gözler önüne seriyor.

Örnek veriyorum akpye oy veren sıradan bir vatandaş:  Başbakanımızın sesini taklit etmeye çalışan o şerefsize söyleyin beceremiyo şantaj, iftira vs.

Ertesi gün: basın toplantısında rte kasetleri kabul eder. Etmedi ama ben etti olarak varsıyoyorum mesela,Normal insanın vereceği tepki : kayıt gerçekmiş, yazıklar olsun hırsızlık yapıyor, yargıya doğrudan müdahale ediyor, rüşvetler alıyor.. Bu olur değilmi ? Ki normal olanda ve olması gerekende budur. Ancak,

Temsili bir Akp seçmeni:  Gelmiş geçmiş tüm siyasiler bunları yaptı, rte en azından hizmet getiriyor, dini savunuyor diğerlerinden daha az çalmıştır çalsada vs vs vs .. Bu durumu yalanlıyabilecek bir allahın kulu varmı şu forumda akplisinden muhalefetine kadar herkese soruyorum ?

Fanatizimin gözleri kör etmesi gerçekten acı bir durum, ne CHP ne MHP ne AKP hangisi ülkeme zarar veriyorsa ben karşısında olurum hiç farketmez . Ben başa gelen herkese muhalefetim çünkü 1 tane ülkem var. Benim ailemden ve yaşantımdan öğrendiğim kadarıyla ahlaklı insan dürtülerine uygun olarak etik ve ahlaki değerleri gözardı edip çıkarlarının, ekmeğinin peşinde olan insandır. Biz böyle gördük en azından.

Bir traji-komik durumda Akp rüşvet yiyor denilince, chp de mhp de rüşvet yiyor diyorlar. İşte komik, daha da üzücü olmasının nedeni budur. O olumsuz durumu açıklamak, gerekçelerini söylemek veya yanlışlamak yerine karşı partinin yaptığını iddia ederek(yapıyordur, yapmıyordur bilemem) durumu meşrulaştırmaya çalışıyorlar. Bu acizlikten başka hiç birşey değildir, hatta ve hatta suçu resmen desteklemektir. Parti gömleğini üstünden çıkaramayan ve çoğu zaman gördüğümüz gibi partisine tapan SEÇMENLERİN yaptığı durumdur bu. Bunu kimse yalanlıyaamaz değilmi ?

Tüm bunların yanında alnı secde görüyor diye oyunu veren var ki,

Bu DİNDAR kardeşlerime,abilerime,ablalarıma şu soruyu sormak istiyorum,

Araştırsınlar bakalım bu adamın yaptıklarını Kur'an kabul ediyor mu ? Onaylıyor mu ?
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

Simurg

Kapalı ayrımcılığıni üniversite ye basi acik girilecek kararini cikaranlar yaptı akpde bunu normallestirdi olmasi gerekeni yapti.
Sen okula kot pantalonunda gidiyorsan bayanlarinda başörtülü okumasi bir haktir.
Dini sömürü degildir.
Dini somuruyu yapan bkz: gulen bunu tartisalim bence islamin şartını bilmeyen fetvaci fetoya diyelim somurmesin.

Sizin oyunuzla o kucumsediginiz kisilerin oyu denk ozgurlukcu arkadaslarim

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..