Ana Menü

AKP'ye Rüşvet ve Yolsuzluk Operasyonu

Başlatan eRe, Aralık 17, 2013, 12:00:04

0 Üyeler ve 12 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

1. Hafiza kaybin varsa yapabileceğim bi sey yok.
2-3 Benim uslubum boyle kotu niyetli olsam emin ol boyle yazmam o zaman zaten sende hissedersin madem sorun oluyor benimle ikili diyaloga girme forumda kisi engelleme mesajlarini gormeme olayi var sanirim deneyebilirsin
4. Dikkat et derim ben burda moderatorum benim gorevim bu tehdit degil uyaridir

♥ BEŞİKTAŞ ♡

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

ERHUN

1-Hafıza kaybım yok aslında hafızamda iyidir ama hatırlayamadım rica etsem bulup gösterir misin?
2,3-Benimde dün kahve konusunda kötü niyetim yoktu ama sen öyle algıladın, art niyetli olmakla suçladın. Sen dün yapmadın ama ben yapayım, yanlış anladıysam özür dilerim günahını aldım.
4-Tehdit, uyarı aşağı yukarı aynı kapıya çıkıyor. Yanlışım varsa, sonucu yaptırımsa uygulanır dert değil. Açıkta böyle yazmak milletin içinde tehdit etmeye giriyor bana göre. Ben öyle algılıyorum.

Şöyle numaralı yazdım diye de yanlış yerlere çekilmesin, bütün olarak yazınca arada kaynayan cümleler oluyor ona engel olmak için böyle yazdım.

[KralKartal]

Iki tarafli bakiyorum, ilginc seyler. Diyor ki AKP rusvet yolsuzluk yapti, belgeler var (tersi ispat edilmedikce dogru sayiyorum) ve oyle boyle yolsuzluk degil.

Buna karsi, CHP de kemal SSK da ne yapti, yolsuzluga karsiysan, once kendinden basliyacaksin, ki yapsaydi zaten RTE ortaligi belgelere bogmus, bir gazete resimiyle sov yapmazdi diye dusunuyorum, ama varsayiyorum ki dogru, SSK yi batirmak mi DEVLETI batirmak mi YOLSUZLUK?
Ikiside yolsuzluk ise, o zaman AKP yede vermiyeceksin CHP yede. NET.

Cocuk diyaloglari gibi, sen sarigule baksana, sen kemale baksana, yahu buradakiler basbakan ve devletin mali.

Sen melih baskana baktin mi? Sarigul + Kemali toplasan bir Melih etmez. Bir belediye baskanin oglu TV nasil satin aliyor?
Basbakani biraktim, belediye baskanlarida isi goturuyor.

Burada neyi savunuyorsunuz, yiyen benim kesim olsun'u mu savunuyorsunuz? Hic mi akli basinda dusunemiyorsunuz?
Verme CHPye verme AKPye, ver baska partilere, git saadet partisine ver, akpli olarak, git DSP ye ver chpli olarak,
ne bileyim, secenek coktur elbet.  Hersey chp akp mhp degildir. Zaten sorun orada.

Bu siyaset takim fanatikliginden beter, bakiniz Besiktas taraftari AKLANDA gel diye bagirdi, ama Fener taraftari, Sikeci aziz baskana sahip cikti, bildikleri halde, inadina aziz dediler,
AKP fanatikleride maalesef fener taraftari gibi. Keske BESIKTASLi durusu sergileseler, ne CHP ne AKP kalirdi, yeni partilere, yeni insanlara, yeni olusumlarada bir sans verilmis olur, ve YOLSUZLUKLARA karsi bir tokat atilmis olurdu, ama nerede?

Yesinde TAyyip yesin, yesinde Kemal yesin. Bunu diyenler zaten, kendileride bu isten rant elde ediyor. Ne insanlar biliyorum bu hukumet zamaninda koselik oldular.

Yolsuzluklari savunan, Fenerbahce fanatikligi gibi tavir sergiliyenleri buradan kiniyorum. Yanlisa yanlis, dogruya dogru diyemeyen bir insan, bence vicdansiz ve egoisttir. Saplantilarla yasamaktansa, hur yasamak ve onun bunun masasi adami olmadan yasamayi tercih etmisimdir ve etmenizi tavsiye ediyorum, buda secimlere kadar yazdigim son yazim, artik kim secilirse secilsin, ulkenin icine edilmistir. gecmis olsun
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

eRe

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Mart 25, 2014, 11:34:15
Iki tarafli bakiyorum, ilginc seyler. Diyor ki AKP rusvet yolsuzluk yapti, belgeler var (tersi ispat edilmedikce dogru sayiyorum) ve oyle boyle yolsuzluk degil.

Buna karsi, CHP de kemal SSK da ne yapti, yolsuzluga karsiysan, once kendinden basliyacaksin, ki yapsaydi zaten RTE ortaligi belgelere bogmus, bir gazete resimiyle sov yapmazdi diye dusunuyorum, ama varsayiyorum ki dogru, SSK yi batirmak mi DEVLETI batirmak mi YOLSUZLUK?
Ikiside yolsuzluk ise, o zaman AKP yede vermiyeceksin CHP yede. NET.

Cocuk diyaloglari gibi, sen sarigule baksana, sen kemale baksana, yahu buradakiler basbakan ve devletin mali.

Sen melih baskana baktin mi? Sarigul + Kemali toplasan bir Melih etmez. Bir belediye baskanin oglu TV nasil satin aliyor?
Basbakani biraktim, belediye baskanlarida isi goturuyor.

Burada neyi savunuyorsunuz, yiyen benim kesim olsun'u mu savunuyorsunuz? Hic mi akli basinda dusunemiyorsunuz?
Verme CHPye verme AKPye, ver baska partilere, git saadet partisine ver, akpli olarak, git DSP ye ver chpli olarak,
ne bileyim, secenek coktur elbet.  Hersey chp akp mhp degildir. Zaten sorun orada.

Bu siyaset takim fanatikliginden beter, bakiniz Besiktas taraftari AKLANDA gel diye bagirdi, ama Fener taraftari, Sikeci aziz baskana sahip cikti, bildikleri halde, inadina aziz dediler,
AKP fanatikleride maalesef fener taraftari gibi. Keske BESIKTASLi durusu sergileseler, ne CHP ne AKP kalirdi, yeni partilere, yeni insanlara, yeni olusumlarada bir sans verilmis olur, ve YOLSUZLUKLARA karsi bir tokat atilmis olurdu, ama nerede?

Yesinde TAyyip yesin, yesinde Kemal yesin. Bunu diyenler zaten, kendileride bu isten rant elde ediyor. Ne insanlar biliyorum bu hukumet zamaninda koselik oldular.

Yolsuzluklari savunan, Fenerbahce fanatikligi gibi tavir sergiliyenleri buradan kiniyorum. Yanlisa yanlis, dogruya dogru diyemeyen bir insan, bence vicdansiz ve egoisttir. Saplantilarla yasamaktansa, hur yasamak ve onun bunun masasi adami olmadan yasamayi tercih etmisimdir ve etmenizi tavsiye ediyorum, buda secimlere kadar yazdigim son yazim, artik kim secilirse secilsin, ulkenin icine edilmistir. gecmis olsun

.
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

NoPasaran

Malesef gözlerimle şahit oldum bedava metroya..

bilet almaya çalışan ak parti şapkalı kişilere siz bilet almayın şapkayı gösterin geçin diyecek kadar küstahlar..

bu konuda ben mustafa sarıgüle mail attım. belediye başkanı olursanız ve emniyet durağındaki adamı görevde  tutarsanız sizinde allah belanızı versin dedim.

ben orada adama tepki gösterdim. abi sende bedava bin sana bişey diyen mi var diyecek kadar nankör görevliler var..

Bunu gözlerimle gördüm malesef..

Utanç verici idi..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

İhsan söylediklerinin belli bölümünü kabul etmem mümkün değil..

Neden dersen ?

Çünkü SSK konusunda halkı nasıl yanlış yönlnedirdiklerini anlatayım sana..

1- SSK kar amacı güden bir kurummudur. Ben açıkcası SSK dan kar beklemem. Çünkü orası bir ticari işletme değildir..

2- SSK konusunda o dönem emeklilik yaşı 36 idi. Tansu ve Erbakan iktidarının 36 yaşında emekli ettiği bir ülkede ssk nasıl kar edecek Allah Aşkına..

3- O dönem hükümet planları değişebilir. Yani borçlar ile ilgili yapılandırma müdürü ne kadar bağlayabilir..

4- SSK Genel Müdürü dediğin adam ancak oranın hesap ve kitabını devlete vermekle yükümlüdür. Bununla ilgii çalışmalar ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞINCA yürütülür..

5- Hakkında "ihalesiz ürün aldığı" gerekçesiyle inceleme istenmiş ancak o dönem af ile beraber bu bitmiştir.Buna rağmen Kılıçdaroğlu mahkemeye gitmiş ve bu davadan beraat etmiştir.

Bizim istediğimiz adalet..

Çıkacaksın mahkeme karşısına vereceksin hesabını..

Bu para hepimizin parası. Herkes son kuruşuna kadar versin hesabını. Bundan kaçmanın anlamı yok..

Bence Erdoğan'ın hatası şudur..

"Düne kadar Gülen Tarikatına inanılmaz bağlı olanların bugün onları terör örgütü olarak nitelendirmede geçen süresi 1 ay bile olmadı. 1 ayda bu seçmen kendisininde arkasından gider. Onlara güvenmemeli idi. Ama artık çok geç"
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Maestro

Alıntı yapılan: Simurg - Mart 25, 2014, 11:10:55
30 mart aksami herkese benden soda :-D

♥ BEŞİKTAŞ ♡

Onca satır yazı yazmışız ben dahil olmak üzere Erhun da öyle, burdan bunumu çıkartıyorsun yani ? Erhuna yaptığın terbiyesizlik ve tahrik etmek bence bunu söyliyim.

2.si Ben sana somut sebepler sunuyorum veya diğer arkadaşlarım, karşı tarafın savunucusu olarak bu delillerimi çürütsene ? Dalga geçeceğine bunlara karşı birşey yazsan kimse senle kavga etmez . Kusura bakma ama cevap veremeyince her zaman aynı şeyi yapıyorsun .

Dersen ki uzun uzun istediğin konuda konuşup tartışalım somut şeylerle, sonuna kadar her daim.. Ama sen bunu hiç bir zaman yapamıyorsun .

Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayalım lütfen. ;)
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

Simurg

Konunun uzamaması için yazmıyorum hala üstüme yazı yazıyorsun, hem de şahsi,
Öncesini bilmediğin polemikler üzerinden yazı yazma, konu o safhaya geldiyse bi geçmişi vardır.
Terbiyem senin belirleyebileceğin bir konu değil.
Varsa bir hata, uslupta abeslik moderatöre bildir butonu var kullanabilirsin.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

El Maestro

Benim yorum neden siliniyor ??

Hakaret yok, küfür yok neden silindi ?

Bu kadar zoruna gitceğini bilseydim yazmazdım.. Verecek cevabın olmayınca kolayına kaçtı galiba gülücükte koyamadın tabi bu sefer, moderatörsün diye sana ters geleni siliyorsun he çok iyi valla helal olsun, desteklediğin DİKTATÖR adama çok benziyorsun gerçekten .

KİMSE İÇİN SUSACAK DEĞİLİZ.  Herhangi bir hakaret,küfür içerilmeyen yorum siliniyor bu nasıl saçma iştir anlamadım .

HADİ BUNUDA SİL.

ilhan mansız_melis

Serkancım hangi yorumun silinmiş ? Son yazdığın duruyor hala da ondan.

Bir ailem, bir Beşiktaş, bir de Sıla.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Silinen yorumun nedeni olayın kişisel olaylara dönmesi. Oda geri cevap atacaktı..

Bunlara gerek yok..

Biraz sakin yazın artık rica ediyorum
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Maestro

Yok o değil Melis.

Ondan sonra yazdığım silinmiş..

Hakarete yönelik birşey yoktu saçmalık yani.. Ben cevap yazmamışım gibi gözüküyor bide tesadüfen görmesem, madem benimki siliniyor herkesinki silinsin mod olmayanlaramı işliyor bu tür şeyler ?

Forum üslubuna aykırı bi durum olsa eyvallah ta öyle bir durumda yoktu .

Geri koyulsunda görsün herkes ne yazdığımı varmıymış aykırı bi durum..

ilhan mansız_melis

Ben o yorumu kaçırmışım herhalde.

Bir ailem, bir Beşiktaş, bir de Sıla.

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Serkan hakaret var denilmiyor

Tartışma yaratabilecek bir mesaj şekli..

Büşranında soda mesajı için gerekli eylem uygulanır bu kadar büyütmeye gerek varmı Allah Aşkına..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Maestro

Abi senin bi yorumunu silelim bakalım neler oluyor ?

Büyütülmesinin sebebi bu uygulamanın tek taraflı olmasıdır . Yapan kişi benim yorumu siliyor sanki ben cevap atmamışımda susmuşum gibi ama kendi yorumu duruyor.

Neyse sıkıntı yok eyvallah bizi bilen biliyor .