Ana Menü

AKP'ye Rüşvet ve Yolsuzluk Operasyonu

Başlatan eRe, Aralık 17, 2013, 12:00:04

0 Üyeler ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

El Maestro

Sonları geliyor artık.

Ayrıca Tayyip Erdogan'ın basdanısmanı, cemaati kastederek "Orduya Kumpas Kurdunuz" dedi.

Daha nasıl bir itiraf bekliyor bu millet?
Hersey ortada iste!
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

Delirdik

Aynen söyledi valla bunları birebir dinledim :)
Abi zaten bakan dediğin kimdir ki? Başbakanın çalışma arkadaşları bu insanların başbakandan habersiz bir şey yapmaları mümkün mü? Bakalım başbakan bunlara nasıl yaklaşacak
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

eRe

israil yapıyor der
herkeste huloooooooooooooooogggggggg der
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

El Maestro

Yoksa Faiz Lobisimi der ?  :D

Ulan tayyip bu sefer kurtulamıcaksın ..

DIABLO

damat ferit sırtından çok pis hançerlendi

satışa geldi
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

ilhan mansız_melis

Hakan Şükür'den öğrenmiş herhalde doksana çakmayı.

Rezil oluyorlar rezil.

Gideceksiniz siz de.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

[KralKartal]

Gitmezler, millet herseye inaniyor..

Yok baris sureci, yok faiz lobisi, yok muhalefet, yok dis gucler, yok derin devlet

Bahane hazir, neye alkisladiklarini bilmeyen kesimde cok.. Gundemi takip etmeyen edemeyen bir cok insan var, sadece basbakanin agzina bakip hareket ediyorlar ama sorgulama kabiliyeti sifir..

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ilhan mansız_melis

Şu kadar olay oldu da Yıldırım Demirören'in adı geçmedi ona üzülüyorum ben. Bir inceleseler bulurlar kesin bir şeyler.  :(

Savcılar, polisler göreve !  ;;D
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

carsi52

Alıntı yapılan: keskinli - Aralık 25, 2013, 03:20:26
Son yasananlarda ögrendim nurcular baska gülen hareketi baskaymis

Birbirlerini hiç sevmezler.

Nurcular yiğitin dediği gibi daha katıdır gülen cemaat, nurcuların yanında daha yanında kalıcı kalıyor yani :D
Bölünür senin için uykular!

Delirdik

Yaklaşık 400 polis memurunun görev yerleri değiştirildi!
Yolsuzluk ve rüşvet soruşturmasının ardından Hüseyin Çapkın dahil olmak üzere 38 müdürü görevden alınan İstanbul Emniyeti'nde dün de rüşvet operasyonunda görev aldığı belirtilen yaklaşık 400 polis memurunun görev yerleri değiştirilmeye başlandı. Görevden alınan emniyet mensupları dava açmaya hazırlanıyor.
Milliyet

Emri yerine getiren polisi bile sürüyorlar :D Gezinin dokunulmaz polislerine bakın hey gidi :)

Akpnin bu hareketlerini bataklıkta çırpınmak olarak görüyorum.. Gezi olayları gibi kanallar sus pusta değil ntvde felan bu konular işleniyor yani halka ulaşıyor bu yolsuzlukların hepsi. Sadece sosyal ağlar tabanlı gelişmiyor..
Bugün mesela çamur Başbakanada sıçradı ve bu işler uzadıkça daha da çok çamur bulaşacaktır. Akpnin en azından tek başına iktidarlığı gidiyor gibi (:
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

[KralKartal]

Suleymanci, nurcu, gulenci, yok kaplancilar vardi bir ara... Birde aczimendiler vardi ama onlar farkli :D

Herkes kendi derdinde, suleymanci illaki suleymancilarin camisine gidecek vs
Baska cami olmaz..
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ERHUN

Görevden almalar vs.

Başlık değiştirilmeli. "AKP'YE YOLSUZLUK OPERASYONU" daha iyi. Hiç RTE'yi savunmasın kimse. Madem RTE yolsuzlukların üstüne giden biri neden pisliği çıkaranları atıyor? İEM'nin başına sıradan bir Anadolu şehrinin valisini getirdi, olacak iş değil.

Simurg

akpye bu kadar laf atıyonuz yarınız sarıgüle oy atıcak değil mi :D
onunda yolsuzluk belgeleri var herkesin sevdiği partisi kendine temiz geliyor neye debeleşiyorsunuz anlamıyorum.
Haram zıkkım olsun yemeyen mi var ;D
Aday olup siyaseti temizlicem ;D ;D

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

ERHUN

Alıntı yapılan: Simurg - Aralık 25, 2013, 16:12:16
1-) akpye bu kadar laf atıyonuz yarınız sarıgüle oy atıcak değil mi :D
onunda yolsuzluk belgeleri var 2-) herkesin sevdiği partisi kendine temiz geliyor neye debeleşiyorsunuz anlamıyorum.
3-)Haram zıkkım olsun yemeyen mi var ;D
Aday olup siyaseti temizlicem ;D ;D

1-) Hayır.
2-) Desteklediğim bir parti yok. HEPAR, TKP gibi partiler dışında kim gelirse gelsin buna benzer şeylerin çıkacağını düşünüyorum. Parti lideri olarak bakınca Devlet Bahçeli'nin böyle bir şey yapacağını düşünmem ama partiden yapacaklar çıkar.
3-) Yemeyen mi var zihniyeti sağlıklı bir düşünce değil.

Debelenme falan değil benim yaptığım. Şuan adı geçenler ve bu kara sistemi kuranlar direkt olarak AKP'nin bakanı, vekili ve onların ortakları. "AKP'ye yolsuzluk operasyonu" neden rahatsız ediyor bazı kişileri bende bunu anlamıyorum.

Son olarak sen yazdın demiyorum üstüne alınma, AKP karşıtıysan "CHP'li yeeaaa" diye bir zihniyet var, o zihniyetten nefret ediyorum. Sevdiğim yanları olmasının yanında genel olarak CHP'yi de beğenmiyorum.

El Maestro

Şu lafa hastayım ya yemeyenmi var .  :) Sessiz kalıp izleyelim o zaman bide alkışlayalım üstüne .. Yemeyen var ayrıca rahmetli Ecevit'in hala mal varlığı ortadadır açıp bakınız, demekki yemeyen varmış olabiliyormuş yani .

Bu işin Akpsi Chpsi Mhpsi yok, 1 tane Türkiye var.. Kim zarar verecek davranışta bulunursa bizde sesimizi yükseltiriz, haksızlığa boyun eğmeyiz .

Simdi gercekten farklılıkları bir kenara bırakmanın zamanıdır diye düşünüyorum, hangi görüsten olursa olsun gerçek bir vatansever "Hükümet Istifa" demeli şu anki şartlar altında ..

Son olarak şu sözü yazmadanda edemicem, haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır ne güzel bir laf ..  ;)