Ana Menü

AKP'ye Rüşvet ve Yolsuzluk Operasyonu

Başlatan eRe, Aralık 17, 2013, 12:00:04

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

Alıntı yapılan: keskinli - Aralık 25, 2013, 01:26:37
Her yerde etkili olmak icin bi ton adami nereden buluyorlar diye merak ediyorum

Abi her şehirde her ilçede her köyde adamları var.Bazı ilçelerde üniversite öğrencileri için kalmaya yer bile yokken sadece cemaat yurtları ve cemaat evleri var.

Hatta çoğu ülkede bile..
Bölünür senin için uykular!

beckyZWICKY

benim bilgim yok bu yurt konularında falan.. ama sanırım kaba taslak tahminimce normal yurttan daha çok cemaat yurtları var sanırım.. cünkü yurtta kaldığını öğrendiğim her 10 kişiden 7'si cemaat yurdunda kalıyor..

ister istemez birşeyler aşılıyorlardır kendilerinden, sundukları imkanlarıda gözönüne alırsak; yetiştirdikleri 100'lerce öğrenci ister istemez manevi olarak kendini borçlu hissediyordur onlara.. buda ileride bu öğrencilerin geldiği konumlar göz önüne alınınca, onların "adamı" oluyo gibi bişi oluyo sanırım..

Şahsi fikrimle özetleyecek olursam; Cemaatin gücü maneviyattan geliyor..

ve öylesi bir maneviyat ki; bu adamlar görevlerini konumlarını hatta mesleklerini kaybetmek uğruna istenileni yapıyor borcunu ödemek için..
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

keskinli

Burada varlar
kafalarina vur ellerinden ekmeklerini al
hic aklima yatmiyor bi türlü
bi ülke yönetiminin her yerinde etkili olabilecekleri
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

DIABLO

Cemaat maddi ve manevi olarak destekler onlar sana bu imkanı sunduklarında ister istemez gebe kalıyorsun onlara tesbih taneleri gibiler kolay kolay dağılmazlar

ahmet abi yargıda olsun emniyette olsun özal zamanında girdiler ve basit görevlere değil en can alıcı mevkilerdeler o yüzden şuanki iktidar tasfiyeye uğraşıyor önemli konumdan basit yerlere aktarıyorlar tam olarak temizleyebilirlermi sanmıyorum tümör gibi sarmışlar
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

keskinli

Son yasananlarda ögrendim nurcular baska gülen hareketi baskaymis

CR7

Alıntı yapılan: keskinli - Aralık 25, 2013, 03:20:26

:D

nurcular daha katılar.
2'sine de gittim ben.
1 yıl yurtlarında kaldım Gülenin üni 1'de.sadece 1 yıl kalınıyordu evlere çıkartıyorlardı çıkmadım ben.
arada sırada da bu nurcuların risale-i nur toplantıları oluyordu onlara gidiyordum ilköğretimdeyken. giden arkadaş vardı. pek gitmesem de bulundum yani aralarında
bizi sıkmasalar da biliyorum nurcuların daha sıkı olduğunu.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

El Maestro

Alıntı yapılan: keskinli - Aralık 25, 2013, 03:20:26

Ayrıca birbirlerinden hiç haz etmezler ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

keskinli

Saidi-nursi dolayisiyla ikisini bir saniyordum

[KralKartal]

Akp  icin demistim ama cemaatte farkli degil,hepsi kendi adamini yeslestirmedi mi?

Adam biter mi
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

IL Capitano

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Aralık 25, 2013, 04:52:01
Akp  icin demistim ama cemaatte farkli degil,hepsi kendi adamini yeslestirmedi mi?

Adam biter mi

:)
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

eRe

çağlayan ve güler istifa ettiler
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

IL Capitano

Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, Bakanlıktan ve milletvekilliğinden istifa etti. Bayraktar NTV'de yaptığı açıklamada 'Başbakan'ın istifa etmesi gerekir'dedi.[/size]Her şey Başbakan'ın onayıyla yapıldı. Bana istifa baskısı yapılmasını kabul etmiyorum, gerekiyorsa Başbakan istifa etsin.Elimize deklarasyon tutuşturup istifa edin dendi.Operasyonda geçen imar değişikliklerinin çoğu Başbakan'ın bilgisi dahilinde yapıldı.

IL Capitano

Erdoğan Bayraktar, milletvekilliği ve bakanlıktan istifa ettiğini açıkladı.Bayraktar şunları söyledi:
[/color]''Ben müsaadenizle basın açıklaması şeklinde çok kısa ifadelerde bulunmak istiyorum. 17 Aralık tarihinde yapılan operasyon dosyasında şahsımı rencide edecek veya izah edemeyeceğim hiçbir husus yok. Ancak Sayın Başbakan'ın istediği Bakanla çalışmak veya istediği bakanı görevden almak en tabi hakkıdır ve yetkisidir. Fakat rüşvet  ve yolsuzluk ifadelerinin bulunduğu bir operasyon sebebiyle istifa ediniz ve beni rahatlatacak deklarasyonu yayınlayınız şeklinde tarafıma baskı yapılmasını kabul etmiyorum. Etmiyorum çünkü, soruşturma dosyasında var olan ve onaylanan imar planlarının büyük bir bölümü Sayın Başbakan'ın onayıyla yapıldı. Bu minval üzere bakanlıktan ve milletvekilliğinden istifa ettiğimi açıklıyorum. Bu milleti ve vatanı rahatlatmak için sayın Başbakan'ın istifa etmesi gerektiğine inandığımı ifade ediyor, yüce milletime saygılar sunuyorum.''

DIABLO

1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

eRe

sanırım herşey ortada
hükümet düşmeli !
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi