Ana Menü

AKP'ye Rüşvet ve Yolsuzluk Operasyonu

Başlatan eRe, Aralık 17, 2013, 12:00:04

0 Üyeler ve 16 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

Ben İslam'ı o adamlardan daha iyi sevdiririm be ;D
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Aralık 17, 2013, 18:50:06
Ben İslam'ı o adamlardan daha iyi sevdiririm be ;D

Kesinlikle :D

Ama sende badem bıyık yok :(
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Bırakırım, biraz fazla zaman gerek ama olsun  8)

:ahaha

eRe

4 bakanın dokunulmazlıgının kalkması ıcın fezleke hazırlanmıs
acaba kım bu 4 bakan
fotograflar varmıs rusvet alırken
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ilhan mansız_melis

Bir buçuk milyon dolar  :o

Vay anam vay.

ERHUN

Alıntı yapılan: keskinli - Aralık 17, 2013, 18:24:51
Alıntı yapılan: ERHUN - Aralık 17, 2013, 18:08:48
Ayrı şeyler. O zaman yapılan şeylerin cemaat tarafından yaptırıldığını düşünüyordum (çoğu kişi gibi). Geçen sürede cemaat ile AKP'nin arası açıldı. Şimdi sıra onlara geldi.
bize yakin olanlara yapildimi haksizlik baskasina yapildimi hakli :)
neyse
ben cemaatin böyle bi gücü olduguna inanmiyorum zaten
toplumu bu sekilde dizayn etme arzularida yok
cemaatin amaci dinimizi sevdirerek yaymak
nasil hristiyanlarda misyonerler dinlerini yaymaya calisiyorlarsa cemaat dediginiz olusumda islam dinini yaymaya calisiyor
cemaat denilen olusumun digerlerinden farki dini sevdirmeye calismak

Benim, o zaman haklı şimdi haksız şu zaman haklı tarzı bir yorumum olmadı. Yalan yanlış, söylemediğim şeyleri benim üzerime yıkmaya çalışmayın.

Ayrıca bu yazdığınızı RTE söylüyor. Milleti suçsuz günahsız bilmem kaç yıl hapiste yatırdılar, suçsuz oldukları belli oldu daha bu sene çıktılar. Onlar hakkında tek kelime etmedi. Bugün yolsuzluktan, rüşvetten alınanlar için "çirkin tuzak kuruyorlar" diye çığırtkanlık yapıyor. Rüşvet aldığı, yolsuzluk yaptığı iddia edilen kişileri koruyan bir başbakan var bu ülkede, kendinin de korktuğu bir şey mi var acaba? Eee ben olsam bende korkarım, oğulları nasıl zengin iş adamı oldu? Kızı nasıl et lokantaları açtı?

Ebru Gündeş'in eşi Rezan adındaki İran vatandaşı Azerbaycan Türkü, ekonomi bakanı Zafer Çağlayan'ın oğlu, içişleri bakanı Muammer Güler'in oğlu ve çevre ve şehircilik bakanı Erdoğan Bayraktar'ın oğlu vasıtalarıyla kamudaki makam sahibi kişilere rüşvet dağıtarak hayali ihracat yaptığı ve kara para akladığı iddia ediliyor. Yine başka birilerine rüşvet vererek akrabalarını Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı yaptığı iddia ediliyor.

Ali Ağaoğlu'nun ihalelere fesat karıştırdığı ve kamu görevlilerine rüşvet verdiği iddia ediliyor.

Bir bakanın 1.5m$ rüşvet aldığı iddia ediliyor (Mehmet Baransu'nun dediğine göre bu bakan Egemen Bağış).

Fatih Belediye başkanı Mustafa Demir'in rüşvet aldığı iddia ediliyor (yıkılan evlerin yerine oteller diktiler, neden? cevabı bu herhalde).

keskinli

kimsenin üzerine bi sey yiktigim yok heleki yalan yanlis isler bana göre degil,senin yorumundan cikardigim buydu
emniyet gücü haric bir gurubun  birilerine operasyon yapmasi,aslinda öyle bi suc yok ama suc varmis gibi gösteriliyor anlami cikar
cemaatin eskiden operasyon yaptirildigini düsünüyordum yazmissin,sonrada akp ile aralari acildi simdide sira akp ye gelmis diye yazmissin
aralari acilmasa yapmayacaklardi yani
bende bunu cikardim,bundan alinacak bi sey yok
soru surada cemaatin bu seferki sözde operasyonu dogrumu yanlismi?eskiler yanlissa bu niye dogru olsun

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

keskinli

Alıntı yapılan: Simurg - Aralık 17, 2013, 18:46:41
aynen öyle gökhan sen yurtta kalıcaksan soruyorlar kaç feto kitabı okudun feto için naparsın ?
Geçmişinde cemaatle ilgili iletişimin ne derhanelerinin hiç birinde dershaneden olmayan öğretmen yok ;D
5 çayında fetonun ağlama videoları maklube eşliğinde feto kitap tahlilleri vs. vs. :D
Başarılı öğrencilere başka başka öğretmenler, sıradan öğrencilere stajerler bakar..
Yanlış anlamayın adamlar islami yayıyor :D
Ana gaye oydu ;D ;D
sen o cemaati sevmiyorsan niye onlarin yurduna gidiyorsun?soru ve sorun bu
isin dogasinda yokmu bu? beni aziz nesin vakfinin okullarina alirlarmi? almazlar !
müjdat gezen tiyatro okuluna alirlarmi?almazlar
buda dogal degilmi?
sucmu?

keskinli

Alıntı yapılan: Delirdik - Aralık 17, 2013, 18:44:17
Valla abi Başbakan bile Konyadaki açılışta kendisi diyor, gücü olan gitsin sandığa parti kursun diyor. Yani cemaatin işi değil demek yersiz bence
Ha bunlar Akpyi yıkar mı orası ayrı bir konu tabi

Yurt dışında cemaatin işlevi nasıl bilemiyorum ama cemaat evlerinde kalan çok arkadaşım vardı, buradaki üni öğrencisi arkadaşlarında eminim vardır.
Nasıl ki sola yatkın çocukları sol gruplar çekip sömürüyorsa
sağa yatkın çocukları ülkücüler çekip sömürüyorsa
cemaatte dindar olan çocukları çekip kendi işlerinde kullandırıyorlar benim gördüğüm buydu yani
hangi uçta durursan dur kullanıyorlar :) öyle din ile islamiyet ile yanıp tutuştuklarına inanmıyorum ben
cemaatin isiyse bunlar sucsuzmu?

keskinli

Alıntı yapılan: RCA - Aralık 17, 2013, 18:48:50
Alman göçmenlere niye oy hakkı tanırlar bunu hiç anlamam mesela.

Adam gider almanya da sosyalistlere oy verir. türkiye de akp ye oy verir. Dünyanın en saçma olayı.
1.göcmenlere oy hakki yok
2.türkiyede sosyal demokratim diyenlerin sosyal demokratligi sözde kaldigi olabilirmi?

ERHUN

Eskilerin tamamına yanlış demedim. Haksız yere alınanda oldu, haklı yere alınanda.

Şuan gördüğüm kadarıyla birebir tanıdığımız kişiler değil bunlar. Ama durumları, kapasiteleri falan operasyonun haklı olup olmadığı hakkında ipuçları veriyor. Şuan için haklı gibi duruyor. Mustafa Demir çok beyefendi biri mesela. Ama yıkılan evlerin bir kısmının yerine otel yapıldığı gerçeği var Sultanahmet'te. Haklı operasyon olma ihtimalini benim için güçlendiren şeyler bunlar. Haksızlarda alınmış olabilir veya bu operasyon dahilinde alınabilir onlar hakkında dediğim bir şey yok. Aynı şeyleri yazınca kendimi tuhaf hissediyorum ama dediğim gibi kimseyi bire bir tanımıyoruz, olaylardan ve kişileri tanıdığımız kadarıyla kendimizce çözümlemeye çalışıyoruz.

RCA

Alıntı yapılan: keskinli - Aralık 17, 2013, 19:51:07
Alıntı yapılan: RCA - Aralık 17, 2013, 18:48:50
Alman göçmenlere niye oy hakkı tanırlar bunu hiç anlamam mesela.

Adam gider almanya da sosyalistlere oy verir. türkiye de akp ye oy verir. Dünyanın en saçma olayı.
1.göcmenlere oy hakki yok
2.türkiyede sosyal demokratim diyenlerin sosyal demokratligi sözde kaldigi olabilirmi?

Nasıl yani almanyadaki türkler oy kullanmıyor mu?
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

keskinli

keskinli

Alıntı yapılan: ERHUN - Aralık 17, 2013, 19:51:27
Eskilerin tamamına yanlış demedim. Haksız yere alınanda oldu, haklı yere alınanda.

Şuan gördüğüm kadarıyla birebir tanıdığımız kişiler değil bunlar. Ama durumları, kapasiteleri falan operasyonun haklı olup olmadığı hakkında ipuçları veriyor. Şuan için haklı gibi duruyor. Mustafa Demir çok beyefendi biri mesela. Ama yıkılan evlerin bir kısmının yerine otel yapıldığı gerçeği var Sultanahmet'te. Haklı operasyon olma ihtimalini benim için güçlendiren şeyler bunlar. Haksızlarda alınmış olabilir veya bu operasyon dahilinde alınabilir onlar hakkında dediğim bir şey yok. Aynı şeyleri yazınca kendimi tuhaf hissediyorum ama dediğim gibi kimseyi bire bir tanımıyoruz, olaylardan ve kişileri tanıdığımız kadarıyla kendimizce çözümlemeye çalışıyoruz.
suclularsa sonuna kadar gidilsin
ne kimse sulandirsin ne mahkeme bassin,ne hakimlere sen sucusun bucusun diye baski yapsin hemde delilleri karartacak olanlar gözaltina alinsin
herkes ciksin hesabini mahkemede versin

carsi52

Alıntı yapılan: Simurg - Aralık 17, 2013, 18:46:41
aynen öyle gökhan sen yurtta kalıcaksan soruyorlar kaç feto kitabı okudun feto için naparsın ?
Geçmişinde cemaatle ilgili iletişimin ne derhanelerinin hiç birinde dershaneden olmayan öğretmen yok ;D
5 çayında fetonun ağlama videoları maklube eşliğinde feto kitap tahlilleri vs. vs. :D
Başarılı öğrencilere başka başka öğretmenler, sıradan öğrencilere stajerler bakar..
Yanlış anlamayın adamlar islami yayıyor :D
Ana gaye oydu ;D ;D

Bende gittim kaldım yurtlarında.

Hiç sormadılar bana kaç feto kitabı okudun veya feto için naparsın tarzında sorular.

Ha tabikide onu övmeleri,anlatmaları gerekiyor çünkü bu cemaatin başı bu adam gayet doğal.
Başarılı öğrenciler konusunda sonuna kadar haklısın.

Polislerin çoğunun onların elindede olduğu doğru ama dini yaymak istedikleride doğru.

Ben iyi mi kötü mü bir türlü çözemedim yani.
Bölünür senin için uykular!