Ana Menü

AKP'ye Rüşvet ve Yolsuzluk Operasyonu

Başlatan eRe, Aralık 17, 2013, 12:00:04

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Delirdik

Buna cemaat operasyonu diyince aklamak niye olsun abi, adamlar ellerindeki kozu şuanda öne sürüyorlar işte. Hatta bu daha çok kanıtı olur çünkü yalandan bir iddaa ile ortaya çıkacak değil ya cemaat..

Muammer Güler emri ben verdim demiş. Yani kendisiyle birlikte 3 bakanın fişini çektiğini söylüyor dolaylı olarak :D
Duyda inan

O adamında seks kasedi var gibi o fotoğraf karesinden o çıkıyor :)
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

ERHUN

Programa alkollü çıkan, konuşurken ağzı kayan.
Sinan Engin: "Rasim, nasıl içiyor biliyor musunuz?"

Helin Avşar'a röportaj verip abuk subuk fotoğraflar çektiren.
http://2.bp.blogspot.com/-m2XZlF2vyE0/T8DUEb2z4NI/AAAAAAAACbs/XyUL322couk/s1600/rasim-ozan-helin-avsar.jpg
http://3.bp.blogspot.com/-vf3aMnnrdXs/T8DU7mmgPyI/AAAAAAAACb0/0nt5rgoeLkU/s1600/rasim-ozan-kutahyali_111024.jpg
http://www.sumuklubocek.com.tr/wp-content/uploads/2013/09/rasimson.jpg
http://galeri7.uludagsozluk.com/243/rasim-ozan-k%C3%BCtahyal%C4%B1-nas%C4%B1l-%C3%BCnl%C3%BC-oldu_500497.jpg

biri bu ROK. Bir çok televizyon programını izledim bu zamana kadar. Ne siyaset ne ekonomi ne spor. Hiç bir şey konuşmayı bilmiyor, iki kelimeyi araya getiremeyip düşündüğü bir şeyi tekrarlıyor, milleti konuşturmuyor. Onun bütün olayı bu.

keskinli

Alıntı yapılan: Delirdik - Aralık 17, 2013, 17:53:28
Buna cemaat operasyonu diyince aklamak niye olsun abi, adamlar ellerindeki kozu şuanda öne sürüyorlar işte. Hatta bu daha çok kanıtı olur çünkü yalandan bir iddaa ile ortaya çıkacak değil ya cemaat..

Muammer Güler emri ben verdim demiş. Yani kendisiyle birlikte 3 bakanın fişini çektiğini söylüyor dolaylı olarak :D
Duyda inan

O adamında seks kasedi var gibi o fotoğraf karesinden o çıkıyor :)
hani cemaat askere operasyon yapti,febeye operasyon yapti,oraya buraya yapti diye savunup aklamaya calisiyorlar ya ondan dolayi dedim
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ERHUN

Ayrı şeyler. O zaman yapılan şeylerin cemaat tarafından yaptırıldığını düşünüyordum (çoğu kişi gibi). Geçen sürede cemaat ile AKP'nin arası açıldı. Şimdi sıra onlara geldi.

NoPasaran

Alıntı yapılan: ERHUN - Aralık 17, 2013, 17:45:57
Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Aralık 17, 2013, 17:02:41
Bazı fotoğraflar dolanıyor internette ROK'a ait  :o :muha

Görmedim ama ROK denen tipte her yol var gibi duruyor. Nasıl fotoğrafını görürsem göreyim şaşırmam.

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

Alıntı yapılan: ERHUN - Aralık 17, 2013, 18:08:48
Ayrı şeyler. O zaman yapılan şeylerin cemaat tarafından yaptırıldığını düşünüyordum (çoğu kişi gibi). Geçen sürede cemaat ile AKP'nin arası açıldı. Şimdi sıra onlara geldi.
bize yakin olanlara yapildimi haksizlik baskasina yapildimi hakli :)
neyse
ben cemaatin böyle bi gücü olduguna inanmiyorum zaten
toplumu bu sekilde dizayn etme arzularida yok
cemaatin amaci dinimizi sevdirerek yaymak
nasil hristiyanlarda misyonerler dinlerini yaymaya calisiyorlarsa cemaat dediginiz olusumda islam dinini yaymaya calisiyor
cemaat denilen olusumun digerlerinden farki dini sevdirmeye calismak

DIABLO

bu resimdeki video yu izledim o değil gibi :)
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

NoPasaran

Alıntı yapılan: keskinli - Aralık 17, 2013, 18:24:51
Alıntı yapılan: ERHUN - Aralık 17, 2013, 18:08:48
bize yakin olanlara yapildimi haksizlik baskasina yapildimi hakli :)
neyse
ben cemaatin böyle bi gücü olduguna inanmiyorum zaten
toplumu bu sekilde dizayn etme arzularida yok
cemaatin amaci dinimizi sevdirerek yaymak
nasil hristiyanlarda misyonerler dinlerini yaymaya calisiyorlarsa cemaat dediginiz olusumda islam dinini yaymaya calisiyor
cemaat denilen olusumun digerlerinden farki dini sevdirmeye calismak

Savcıların
Hakimlerin
Polislerin

Cemaat tarafından yönetilmeside sanırım kamuya dini sevdirmek..

Çok müslüman adamlar..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

onlari yönetiyorlar sunlari yönetiyorlar gibi deyimler varsayim,dedikodu,tahmin,iddia
hic bir kaniti yok
ama islam dinini yaymaya calistiklari dogru
hem türkiyede hemde dünyada

Simurg

Valla ben cemaatin dini insanlara sevdirmeyi ana amaç olarak kullandıklarını dine hizmet ettiklerine inanamıyorum.
Dini yaymak için hizmet için çok yanıp tutuşuyorlarsa karşılığında para almasınlarda görelim bakalım.
Adamlar dini ne olursa olsun iyi insanların cennete gideceğini söylüyorlar.
Bu düşüncenin nesi islama uygun acaba neyse bunlar tartışılacak başka konularda..
İslamı kullanarak anca masum görünmeye çalışma çabasına girerler :D
başarı oranı 0
Sen o kadar dinden haktan hukuktan yakın bilmem kimin sapık videolarını çek, yay, şantaj yap :D :D

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

DIABLO

1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

NoPasaran

Alıntı yapılan: Simurg - Aralık 17, 2013, 18:38:37
Sen o kadar dinden haktan hukuktan yakın bilmem kimin sapık videolarını çek, yay, şantaj yap :D :D

Yada sahte belgelerle insanları suçla..

Resmen ispatlandı belgelerin sonradan yazılduğı Balyozda ama çözüm yok :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Delirdik

Valla abi Başbakan bile Konyadaki açılışta kendisi diyor, gücü olan gitsin sandığa parti kursun diyor. Yani cemaatin işi değil demek yersiz bence
Ha bunlar Akpyi yıkar mı orası ayrı bir konu tabi

Yurt dışında cemaatin işlevi nasıl bilemiyorum ama cemaat evlerinde kalan çok arkadaşım vardı, buradaki üni öğrencisi arkadaşlarında eminim vardır.
Nasıl ki sola yatkın çocukları sol gruplar çekip sömürüyorsa
sağa yatkın çocukları ülkücüler çekip sömürüyorsa
cemaatte dindar olan çocukları çekip kendi işlerinde kullandırıyorlar benim gördüğüm buydu yani
hangi uçta durursan dur kullanıyorlar :) öyle din ile islamiyet ile yanıp tutuştuklarına inanmıyorum ben
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

Simurg

aynen öyle gökhan sen yurtta kalıcaksan soruyorlar kaç feto kitabı okudun feto için naparsın ?
Geçmişinde cemaatle ilgili iletişimin ne derhanelerinin hiç birinde dershaneden olmayan öğretmen yok ;D
5 çayında fetonun ağlama videoları maklube eşliğinde feto kitap tahlilleri vs. vs. :D
Başarılı öğrencilere başka başka öğretmenler, sıradan öğrencilere stajerler bakar..
Yanlış anlamayın adamlar islami yayıyor :D
Ana gaye oydu ;D ;D

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

RCA

Alman göçmenlere niye oy hakkı tanırlar bunu hiç anlamam mesela.

Adam gider almanya da sosyalistlere oy verir. türkiye de akp ye oy verir. Dünyanın en saçma olayı.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.