Ana Menü

İnönü'de yine Kavga..

Başlatan NoPasaran, Nisan 27, 2013, 22:34:44

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Numaralı tirbünden Samet AYBABA istifa sesleri yükselirken

şeref tirbününden takım elbiseli iki kişi taraftara saldırıyor oraya atlayıp..Ellerinde jopla..

Ciddi olaylar çıkmış..

Kim oldukları belli değil bu kişilerin
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Tamer Kıranın adamları deniyor medyada..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Besiktasta herkes kabadayi olmus, nedir bu cektigimiz
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

[KralKartal]

nedir bu adamin agzi burnu gitmis, jopu alip monte edecen bunlara, cok sinir oldum

ERHUN

"Tamer Kıran korumayla mı dolanıyor? Bu nasıl mantık? İddialar gerçek dışı!"

demiş TRT Spor muhabiri.

[KralKartal]

Mesut Urgancilar "Bunu yapanlara lanet olsun..Bu tür şiddet olayları nedeniyle futboldan nefret ettim. Bu akşam burada bulunduğum için utanıyorum..Kulüp olarak emniyetle işbirliği yapıp,suçluları bulacağız."

ERHUN

Fatih Hasbal @fatihhasbal
Tamer Kıran'ın koruması yok. Bu iftirayı atanlar, bunun altından nasıl sıyrılacak göreceğiz. Tamer Kıran değil de Seyit Ateş açıklasın..

NoPasaran

Ya tamer kıran önemli değil..

Bu kavgalar neden sadece bizde oluyor
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Herkes Tamer Kıran'ın korumasıyla falan stada gelmediğini söylüyor.

Yarından tezi yok şu işi açıklığa kavuştur başkan.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ERHUN

Yönetimin bırakmasını isteyen, BEŞİKTAŞ DÜŞMANLARI iş başında. Başka da bir şey görmüyorum ben şuan.

CR7

Alıntı yapılan: ERHUN - Nisan 27, 2013, 23:28:47
Yönetimin bırakmasını isteyen, BEŞİKTAŞ DÜŞMANLARI iş başında. Başka da bir şey görmüyorum ben şuan.

çıkışta ben de aynısını düşündüm.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ilhan mansız_melis

Yönetim Kurulumuz’un BJK İnönü Stadı’nda yaşanan üzücü olaylarla ilgili açıklaması şöyle:
Bugün BJK İnönü Stadı'nda Orduspor ile oynanan karşılaşmanın ardından numaralı tribünde çıkan üzücü olayı şiddetle kınıyoruz.

Beşiktaşımız’ın en önemli değeri olan taraftarlarımızın şiddete maruz kalmış olduğu bu münferit olayın kabul edilmesi mümkün değildir. Geçmişte bu tarz olayların üzerini örten zihniyetin tam karşısında olan bir yönetim anlayışına sahip olduğumuzun altını bir kez daha önemle çizmek isteriz.

Bu müeesir olayın sorumlularının bulunması ve cezalandırılması amacıyla kulüp olarak emniyet yetkilileri ve adli mercilerle sonuna kadar işbirliği içinde bulunacağımızdan ve bu olayın sonuna kadar takipçisi olacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmamalıdır.

Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız

Beşiktaş JK Yönetim Kurulu
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

keskinli

Son zamanlarda besiktas taraftarlari arasindaki pislikler cogaldi
rakibe kedi kendi taraftarina aslan kesilen bu densizleri ayiklamak sart
keskin sirke küpüne zarar verir misali bu ayilar sürekli zarar veriyor
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Beşiktaş İnönü Stadı'ndaki saldırıyı gerçekleştiren Rauf B.'nin olayın ardından polis tarafından gözaltına alındığı belirlendi. Rauf B., Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde verdiği ifadesinde 'Kulübün davetlisi olarak protokol tribününe geldik. Şahıs Samet hocaya küfür ediyordu. Uyardım. Bana da küfür edince yerde bulduğum cisimle vurdum" dedi. Rauf B. ifadesinin ardından savcılık talimatıyla serbest kaldı. Rauf B'ye 1 yıl futbol müsabakalarına men cezası verildi. Rauf B.'nin adı Kelebek operasyonunda Sedat Peker ile ilgili polisin hazırladığı raporda şebeke yapılanmasında 'mali işler' sorumlusu olarak geçmişti.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Kim davet ediyor, ne isi var Pekerin adamlarinin stadta?

Nasil serbest kalir, resmen darp etmis, serbest kaliyorlar...

adalet yok, bitmis..