Ana Menü

Van'da 7.2 Şiddetinde Deprem

Başlatan ilhan mansız_melis, Ekim 23, 2011, 14:24:17

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

RCA

akp lanetiyle ve deprem arasında nasıl bir bağlantı var ?
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

DIABLO

en güzeli yorum yapan kişiyi beklemek

geldiği gün sorarsın resul ...
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

Grocbenn

Allah yardımcıları olsun.Dualarım onlar ile.

Van gibi şuan soğuk bir yerde yüzlerce kişi göçük altında binlerce kişide evsiz kaldı.

Yalnız şunu da belirtmeden geçmiyeceğim Depremi hükümet ile bağdaşlaştırmak anlayışına gülerim geçerim.

Cem Goren

küçük bir destekle siz de bir hayat kurtarabilirsiniz... 2930'a AKUT yazıp göndererek 5TL yardımda bulunun...
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Brestgerfich

Cep telefonuma gelen mesajı aynen aktarıyorum.

Alıntı yapılan: eReÖncelikle ben yokken arkamdan atıp tutan bilmeden etmeden yorum yapan zihniyetin bana sövmesi umrumda bile değil. Benim o yazımda ne bir lanet var ne de beddua. Bir yerlerinizden uydurmayın. Ayrıca Kürt çok fazla arkadaşım olup pkk dışında hiç bir kürtü türkten ayırmam bunuda dostlarım bilir. Gelelim sadete. Üstümüzden hiç eksilmeyen bir lanet var. Kötü düşünmek istemiyorum ama inançlarım var. Bir ülkenin üstünden lanet eksilmiyorsa eminim bunun bir sebebi vardır. BEn kendimce dini alet ederek bir yerlere gelenleri üstü kapalı eleştirdim ve bir söylemde bulundum. Bunu başka yere çekip hakaret etmek yerine bir daha ki sefere ADAM gibi sorup açıklama beklerseniz daha iyi olur.
Not: Depremden sonra ilk fırsatta yardım gönderdim. Umursamasam ne üzülür ne yardım gönderirdim. Umarım benim saçma cezam bitesiye kadar beni beklersiniz adam gibi yorum yapmak için.

Bu arada gelen özel mesajlara cevap vermem de yasaklanmış nopost cezası aldığım için.
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

RCA

o yazdıklarının içinde beddua olmadığını kastetmen bile yazdıklarını okumadan gönderdiğin hatasını dütüğünü göstermez mi ?
senin yazdığını ben senden daha fazla okudum ve düşündüm erdem merak etme çevremdeki herkese böyle söyleyen bir insanın ne demek istediğine dair soruşturdum. ben bu forumda  yıldır varım ki sende öylesin belki çok tanışmadık senle ama şunu belirtmeliyim ki ben burada bir forum üyesine dahil kırıcı olmadım. ama sen insan hayatına kasteden yazınla beni buna ittin kusura bakma arkadasım, böyle ir cümle sarfedemezsin bizim neslimizde olan bir türk gencinin bunu demesi bana dokunuyor bilmem anlatabildim mi ? ayrıca volkan abinin diyişiyle akpyle bağdaştırmışsın ne alakası var be arkadasım akpyle doğa olayının. bana biri açıklasın. benim kökenim kürt olsa da olmasa da sana aynı şeyi yazardım. benim senle hiçbir alıp veremediğim olmadı kastım da olmadı. ama sen yazmadan önce yanlış anlamayın diye girersen aslında demek istediğinin bize yanlış lanse edilceğini bize anlatmadan beyninde kurduğunu gösterir.

sana kurduğum kırıcı cümleden dolayı senden özürdiliyorum ve kullandığın cümlenin içiyle dışıyla yanlış olduğunu belirtmek istiyorum. herkese iyi geceler
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

ilhan mansız_melis

Yalnız kim konuştuysa devlet yardımının çok geciktiğini söylüyor.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Ersin Develi

Konu nereden nereye gelmiş
Ahmet abi;
"Allah dualarınızı kabul etmiş" nasıl bir cümledir ya
Biz vatan hainimiyiz,biz insan düşmanımıyız ki insanlar ölsün isteyelim.Yanlış anlama olur ama bu kadar da olmaz.
Bir kez daha açıklamak istiyorum kendi düşüncelerimi,bundan sonra da yanlış anlayacaksan yapacak bişe yok.

Erdem'in söylediklerinin yanlış anlaşıldığı yorumların her halinden belli
Erdem'in söylediklerine katılıyorum.Ve söylediklerinde bişe yok.

Benim sıra arkadaşım kürt..Ben haddimi bilen bir insanım,insanları hor görmem..Türk'müş,Kürt'müş,Laz'mız farketmez benim için,benim nazarımda herkes insandır.
Biz bütün kürtler pkk'mı diyoruz,bütün kürtler ölsün mü diyoruz.Var mı böyle birşey yaa
Bu ülke kurtuluş savaşında,çanakkale savaşında çarpışırken de tekti,ölürken de tek.
Bizi ayrıştırıp,araya nifak sokanlar ve buna ses çıkarmayanlar benim gözümde suçludur.

----

Alıntı;
DEPREM BÖLGESINDEN ÇAĞRİ YAPILIYOR!!! Iş makinalarını gönderin.. Cevap: iş makinalarını yaktınız...! Doktor gönderin... Doktorları öldürdünüz..! Polis gönderin... Polisi taşladınız..! Para gönderin... Gönderdiğimiz paraları belediyeleriniz pkk ya verdi..! MEHMETCIGI yardıma gönderin.. MEHMETÇIĞI ŞEHIT ETTINIZ..!!! Edenlere yardım ettiniz..!! BDP ye %48 oy çıkardınız.!!  MÜSLÜMANıZ.. BİZ TÜRK'ÜZ !! BEKLEYiN GELIYORUZ..!.
----

Yukarda yazanların hangisi yalan,şu durum karşısında hiç mi vicdanınız sızlamıyor? Vicdanınızın sızlaması için illa askerin şehit olması mı ya da bir felaket olup insanların ölmesimi gerekiyor.
Erdem'in söyledinin tam üstüne geldi heralde
"Bir musibet,bin nasihattan iyidir"
"Zülme sessiz kalan,zulmü yapan kadar suçludur"
Herşeye rağmen Türk Milleti oradaki insanlara yardım etmek için kendilerini yırtıyor.Ve tüm Türkiye bu olaya kilitlendi.İnsanlar yardım etmek için çabalıyor

Ben elimden gelen yardımı yapacağım,belki de daha fazlasını

İnsan ölür,buna kimse engel olamaz
Yeter ki İNSANLIK ölmesin

Cem Goren

Alıntı yapılan: Ersin Develi - Ekim 24, 2011, 10:26:19
http://haber.mynet.com/teror-orgutu-depremi-bile-sabote-etti-598534-guncel/

Yazık..!
Gel de yardım et.

Neyse biz yardımımızı desteğimizi esirgemeyelim çıkıp ama çıkıp bir gün derse ki birisi halk devlet bize yardım etmedi işte o zaman dümdüz söverim yaşına başına bakmadan

Ersin Develi

Ersin Develi

Demirtaş twiter hesabından yardımlarla ilgili, "Türkiye’nin dört bir yanından gelen yardımlarda kardeş kokusu, kardeş selamı var. Herkese teşekkürler” dedi.
----
BDP Van Milletvekili Özdal Üçer de Erciş’teki incelemelerini ANKA’ya anlattı. Van’da yaşayan eşi ve çocuklarının binada çatlak oluşması üzerine akrabalarının yanına, köye gittiğini anlatan Üçer, Erciş’te yardımlarda sorun olduğunu söyledi. Yardımların kağıt üzerinde kaldığını ileri süren Üçer, koordinasyon eksikliği ve duyarsızlık olduğunu savundu. Üçer, özellikle Erciş’in köylerine yardım gitmediğini belirterek, “Enkazın altında kalan hükümet, devlet” dedi

:)

Cem Goren

Alıntı yapılan: Ersin Develi - Ekim 24, 2011, 13:48:56

Ayıptır günahtır. Biz burdan bi tarafımızı yırtalım şu yapılan gaddarlığa bak

CR7

Japon devi Toshiba, Van'da meydana gelen deprem bölgesine 10 milyon Yen (220 bin dolar) yardımda bulunacağını bildirdi.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

CR7

Teknosa: Van'daki en acil ihtiyaçlardan birini karşılayabilmek üzere ilk etapta 1000 adet ısıtıcıyı yola çıkartıyoruz . #van"
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)