Ana Menü

Van'da 7.2 Şiddetinde Deprem

Başlatan ilhan mansız_melis, Ekim 23, 2011, 14:24:17

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

Şimdilik can kaybı yokmuş. İnşallah da olmaz.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ERHUN

Yabancı kaynaklar 7.3 diyormuş.

Umarız can kaybı olmaz ama Van gibi bir şehirde bu büyüklükte depremde can kaybı olmaması zor gözüküyor.

CR7

ntv: çok sayıda bina yıkıldı çok sayıda ölü var..
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ilhan mansız_melis

Şimdi gördüm can kaybı varmış. :(

ilhan mansız_melis

Büyüklük 7.2 olarak değiştirildi.

KeePSaKe

İstanbul'da beklenen deprem Van'da oldu.

Geçmiş olsun.
Since 1903

eRe

kandıllı 7.2 dıye duzelttı

en yakın arkadasım van ercıste ogretmenlık yapıyor ve ulasamıyorum :S
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

KeePSaKe

Erciş'te 25 apartman ve 1 yurt çöktü

Kızılay, Erciş'te büyük hasar olduğunu, 25 apartman ve bir öğrenci yurdunun çöktüğünü açıkladı ...

Kızılay, Van'da meydana gelen 6,6 büyüklüğündeki depremin ardından acil olarak harekete geçti. Ankara'daki Türk Kızılayı Afet Operasyon Merkezi'nde bir kriz masası oluşturuldu, Erzurum, Muş ve Elazığ yerel afet müdahale ve lojistik merkezlerinden çok sayıda çadır, battaniye ve gıda malzemesi bölgeye doğru yola çıkarıldı.

Kızılay'dan yapılan açıklamada, ekiplerin bölgede durum ve ihtiyaç tespit çalışmalarının devam ettiği belirtildi. Açıklamada şu bilgilere yer verildi: "Bölgedeki kan merkezleri de yaralılar için gerekli kanı ulaştırmak için çalışmalarına başladı. İlk olarak Erciş'te büyük hasar olduğu 25 apartmanın ve bir öğrenci yurdunun çöktüğü tespit edildi. Kızılay'ın yerel ekipleri çöken öğrenci yurdundan çok sayıda yaralı çıkardı. Bölgede arama kurtarma ekipleri, iş makineleri ve içme suyu ihtiyacı bulunuyor. Türk Kızılayı Genel Müdürü Ömer Taşlı da bölgeye doğru yola çıktı. Bölgede ortaya çıkabilecek yardım malzemelerinin bölgeye ulaştırılabilmesi için tüm hazırlıklar tamamlandı. Türk Kızılayı bölgedeki gelişmeleri yakından takip etmektedir."

CİHAN
Since 1903

Brestgerfich

Allah yaralılara acil şifa versin. Hayatını kaybeden yurttaşlarmızın mekanları cennet olsun.
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

ERHUN

TRT'de canlı yayında biri "burası Doğu olduğu için bize yardım etmiyorlar" dedi. Yazıklar olsun sana ve senin gibi düşünenlere. Nankör herif.

ilhan mansız_melis

Ölü sayısının bin civarında olduğu tahmin ediliyormuş. :S

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

RCA

ağrılıyız halamı aradım orası da çok hissetmiş. erçişe yakın bizim memleket.

diyorum ya deprem öldürmüyor. şu bilinçsiz yapılan kar marjı yüzünden binlerin öldüğü şerefsiz inşaat mühendisleri öldürüyor. şu diplomamı alayım ben bi yemin ederim allah nasip ederse şunlara artık izin vermeyeceğim yeter arkadasım yeter
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

El Maestro

Oha 1000 civarımı.  :o

Allah geride kalanlara sabır versin ..

Nedir son 1 haftadır bu çektiklerimiz ?
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

KeePSaKe

4-5 şiddetinde 20 den fazla artçı var ölü sayısı 28 olduğu söyleniyor.
Since 1903