Ana Menü

Beşiktaş MG Erkek Basketbol Takımı 2011-2012 | 3'te 3!

Başlatan ERHUN, Eylül 04, 2011, 15:13:31

0 Üyeler ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERHUN

Bence kötü oldu.

Gassaray maçı fener maçı kadar olmasada doluydu, 6-7 bin kişi vardı orada. Akatlar full olsa bile 3.500 kişi olacak. Efes maçı Sinan Erdem'de rahat 6-7 bin kişi olurdu yine.

Cem Goren

Sorun da orada zaten. Sinan Erdem'e gelen insanların hepsi taraftar değil. Basketbol izleyicisi olup takıma bir etki edemeyen insanlarda olacaktır. -sözüm kimseye değil yanlış olmasın-
Akatlar'da 3500 tane taraftar olsun gerisini hallederiz.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

ERHUN

O konuda haklısın. Sinan Erdem'e taraftarın yanında basketbol izleyicisi de geliyor. Ama bu yönetim maçlara gelinsin, kulüp para kazansın diyorsa maçı Sinan Erdem'e almalıydı. En azından büyük takımlarla oynarken.

Cem Goren

Sinan Erdem'de oynanan fenerbahçe maçında 250milyar gelir elde edildi ama ortada tık yok. Voleybol takımı protesto çekmişti cuma günü saat 3buçukta ödemeleri yapıldı 5e kadar ödeme yapılmasa hepsi serbest kalacaktı.
Ödenmeyen miktarda 350bin tl. Koskoca Beşiktaş yönetimi 350milyarı ödemiyor yada ödeyemiyor yada kaçıyor falan filan

ERHUN

Mensah-Bonsu, antrenmanda girdiği ikili mücadele sırasında sakatlanmış.
Gözüne parmak girmiş, gözünde yırtık oluşmuş, dün ameliyat edilmiş. Özel bir gözlükle çalışmalara başlayacakmış, cumartesi oynayıp oynamayacağı hakkında bilgi yok.

Carlos Arroyo'nun lisansı çıktı, Efes maçında sahada.

saldır beşiktaş

Efes'i 83-76 yendik.
Zoran Ergec 28 sayı 9 riband 2 asist'le oynadı.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Brestgerfich

Ergec maçın 2.yarısında tutuktu. Hatta sanırım 20-22 sayıyı ilk yarıda üretti.
Güzel galibiyet oldu.
Ufuk Sarıca'ya gıcık oldum.
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

eRe

Saka gibi feneri gs yi efesi yendik ancak dandik takimlara yenildik
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Cem Goren

Feneri yen o ara git gs'yi yen sonra utanmadan efes'i ters düz et yen ama hacettepe ve erdemir'e yenil.

Ne diyim Büyüksün Beşiktaş.

ERHUN

Cem Goren

Erdi Batmaz yaptı bizde köşesinden tuttuk.

Eline sağlık erdiciğim

Brestgerfich

Cem medyatik olmuşsun. Unutma bizi ;D
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

ERHUN

Efes maçından 2 gün önce göz ameliyatı olan Mensah, 'Koç bana gözlük bul, deneyeceğim' dedi. 400 TL'ye hazırlatılan özel gözlüğü beğenmeyip, nalburdan alınanla derbiye çıktı.

Efes maçından önce gözünden sakatlanan Mensah Bonsu'nun, bu önemli mücadelede nasıl oynamak istediğini hocası Ergin Ataman anlattı.

Arkadaşının parmağı gözüne girdiği için üst göz kapağının iç kısmında ve gözyaşı kanalında yırtık oluştu.

Acıbadem Fulya Hastanesi'nde zorlu maçtan 2 gün önce göz ameliyatı geçiren Mensah'ın, Anadolu Efes maçında oynaması adeta imkansız gibiydi.

İKİNCİ YARI GÖZLÜK KOPTU

Pops Mensah Bonsu'nun nasıl bu önemli maça çıktığının hikayesini başarılı koç Ergin Ataman'dan dinleyelim:

'Çok önemli bir ameliyat geçirmişti. Oynaması imkansızdı. Riske atmak istemedim. Ancak o gelip bana, 'Koç bana uygun gözlük bulun, ben deneyeceğim' diye ısrar etti. Biz de kendisine uygun gözlükler bulduk. Yönetim bu konuda çok özverili davrandı, gereken her şey yapıldı. Önce idmanda denedim ve bu şekilde başarılı olabileceğini gördüm. O da 'Koç ben çok iyiyim, oynayabilirim' dedi. O yüzden de maçta ilk 5 çıkarttım. İzleyenler görmüştür, ilk başlarda biraz çekingendi ancak sonradan savaşçı ruhunu sahaya koydu. Hatta ikinci yarıda gözlüğü koptu. Ama her konuda çok profesyonel çalışan yönetim, bu konuda da aynı özeni göstermişti. Kenarda yedek gözlük de vardı. Onu takıp oyuna devam etti. Böylece de müthiş başarı geldi.'

HALA GÖZÜNDE BANT VARDI

Ataman bütün oyuncuların Pops gibi, Beşiktaş'ı sahiplenen bir karaktere sahip olduğunu ve başarının altında yatan en önemli etkenin de bu olduğunu söylerken şu önemli mesajları verdi: 'Biz transfer yaparken sadece oyuncunun yeteneklerine değil, karakterine de bakıyoruz. Transferde ince eleyip sık dokuyoruz. Mensah'a da bu maçtan önce oynaması için telkinde bulunmadık. Hala gözünde bant vardı. Takım kaptanı Hawkins'in de gelen oyuncuların hemen entegre olmasında çok önemli payı var. Takımın sistemi oturdu, havası da iyi. Yeni gelenler de buna hemen uyum sağlıyorlar.'

ERHUN

Hem ligde hem da EuroChallenge Kupası'nda başarılı bir grafik sergileyen Beşiktaş Milangaz Erkek Basketbol Takımımız, sizleri Trabzonspor ve BK Pardubice karşılaşmalarında Milangaz Arena'ya bekliyor.

Siyah-beyazlılarımız, 4 Ocak Çarşamba günü Beko Basketbol Ligi 13. haftasında Bursa'da Tofaş'ın konuğu olduktan sonra iki önemli sınava çıkacak.

ÖNCE TRABZONSPOR SONRA BK PARDUBİCE

Ligin 14. haftasında Trabzonspor'u 7 Ocak Cumartesi günü saat 15.00'te Beşiktaş Milangaz Arena'da ağırlayacak olan takımımız, yeni yıldaki ilk iç saha maçından galibiyetle ayrılarak zirve tırmanışını sürdürmeyi hedefliyor.

Takımımız, bu zorlu karşılaşmadan 3 gün sonra ise FIBA EuroChallenge Kupası 2. turu K Grubu ilk maçında Çek Cumhuriyeti'nden BK Pardubice ile yine Milangaz Arena'da karşı karşıya gelecek. 10 Ocak Salı günü oynanacak olan bu mücadele saat 20.00'de başlayacak.

TARAFTARLARIMIZDAN DESTEĞİNİ SÜRDÜRMESİNİ BEKLİYORUZ

Anadolu Efes mücadelesinde salonu dolduran ve tezahüratlarıyla galibiyetimizde pay sahibi olan Büyük Beşiktaş Taraftarını, bu iki zorlu maçta da Akatlar'a bekliyoruz.

Beşiktaş Milangaz Erkek Basketbol Takımımız hem ligde hem de FIBA EuroChallenge Kupası'nda zirve iddiasını sürdürebilmek için sizlerin desteğine ihtiyaç duyuyor.

OYUNCULARIMIZDAN MÜTHİŞ PERFORMANS

Beko Basketbol Ligi'nin lideri Anadolu Efes'i 31 Aralık Cumartesi günü Milangaz Arena'da oynanan maçta 83-76 mağlup eden siyah-beyazlılarımız, Pops Mensah-Bonsu ve Carlos Arroyo gibi yıldız transferlerinin yanı sıra, Zoran Erceg, David Hawkins ve Can Akın'ın son dönemdeki müthiş performanslarıyla taraftarlarımıza heyecanlı ve keyifli anlar yaşatıyor.

BİLETLER BİLETİX'TE SATIŞTA

Her iki karşılaşmanın biletleri de Biletix'ten satışa sunuldu. Biletlerinizi Biletix satış standları, 0216 556 98 00 numaralı Biletix Çağrı Merkezi ve www.biletix.com internet adresinden alabilirsiniz.

Beşiktaş Milangaz - Trabzonspor maçına internetten bilet almak için lütfen tıklayınız.

Beşiktaş Milangaz - BK Pardubice maçına internetten bilet almak için lütfen tıklayınız.

Bilet fiyatları şöyledir:

Pota Arkaları: 10 TL
Protokol Karşısı: 15 TL
Bench Arkası : 25 TL
Protokol: 75 TL

BEŞİKTAŞ MİLANGAZ ARENA'YA NASIL ULAŞABİLİRSİNİZ?

Taraftarlarımız 58 A ve 59 B nolu İETT otobüsleriyle Milangaz Arena'ya ulaşabilirler.

Kabataş durağından kalkan ve Beşiktaş - Zincirlikuyu güzergahından Akatlar'a gelen 58 A nolu otobüsten Anafartalar Okulu durağı'nda inmek suretiyle taraftarlarımız Milangaz Arena'ya kısa bir yürüyüş ile ulaşabilirler.

Ayrıca Şişli Merkez durağından kalkan ve Zincirlikuyu - Levent güzergahından Akatlar'a gelen 59 B nolu otobüsten Spor Kompleksi durağında inmek suretiyle Milangaz Arena'ya yürüyerek ulaşabilirsiniz.

Bu alternatiflerin yanı sıra Levent Metro Durağı ve Zincirlikuyu Metrobüs durağından kısa bir taksi yolculuğu ile Milangaz Arena'ya ulaşmak mümkündür.

ERHUN

Marcelus Kemp'ten sonra Mehmet Yağmur'da sakatlandı. Zaten dar rotasyonla oynuyorduk iyice daraldı kadro. Takviye şart oldu.

Bu arada yarınki maç için 13.30-14.00-14.30'da Zincirlikuyu metrobüs durağından Beşiktaş Belediyesi servis kaldıracak.