Ana Menü

Beşiktaş MG Erkek Basketbol Takımı 2011-2012 | 3'te 3!

Başlatan ERHUN, Eylül 04, 2011, 15:13:31

0 Üyeler ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERHUN

İki takımın da karşılıklı sayılar bularak başladığı mücadelenin ilk çeyreğini siyah-beyazlılar 21-18 önde tamamladı. İkinci yarıda daha etkili olan takım, yaptığı iyi savunmayla ev sahibi ekibin skor üretmesini engelledi ve soyunma odasına 41-26 galip gitti.

İkinci yarıda Zoran Erceg'in basketleriyle farkı iyice açan Beşiktaş, final periyotuna 61-40 üstünlükle girdi. Son bölümde de etkili oyununu devam ettiren takım karşılaşmadan 79-58 galip ayrıldı.

ERHUN

Alıntı yapılan: BJK_Kübra - Şubat 01, 2012, 11:04:53

Beşiktaş Milangaz Erkek Basketbol Takımımız, BK Pardubice karşılaşması için Çek Cumhuriyeti'ne gitti.
FIBA EuroChallenge Kupası 2. Tur 4. maçında deplasmanda BK Pardubice ile karşılaşacak olan Beşiktaş Milangaz Erkek Basketbol Takımımız, dün 15.40'da havayolu ile Çek Cumhuriyeti'ne gitti.

Alıntı yaptım haberi kadın basketbol konusuna yazılmış yanlışlıkla.

Bu arada FIBA'ya maçın ertelenmesi için başvuruda bulunduk. Formaların, ayakkabıların kısaca tüm malzemelerin bulunduğu uçak İstanbul'dan kalkamadı.

Takım Çek Cumhuriyeti'ne giderken THY görevlileri valizleri yüklemeyi unutmuş, o yüzden bugün gönderilecekmiş malzemeler. Hava koşulları nedeniyle gönderilemiyormuş. Prag'da forma diktirmeye çalışıyormuş şuanda. Farklı bir markanın formasıyla çıkılacakmış yetişirse. Kupadan diskalifiye edilme ihtimalimiz varmış.

saldır beşiktaş

Skandal ötesi bir durum. Thy, nasıl bir açıklama yapacak merak ediyorum.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

unicorn

Kalem mi bu arkadaş,cep telefonu mu?

Koskoca valizler nasıl unutulur ya nerede bekletiliyordu ki unutuldu?

Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

eRe

thy ye dava açsan bu durumda adı değişir beşiktaş hava yolları olur da
bizim yönetim özür diler yarın thy den :)
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ERHUN

Prag'da bir atölyede formalar dikildi.

İlk periyot 23-21 önde kapadık.

Biraz önceye kadar duyduğum kadarıyla Morrison 15 sayı atmıştı daha attımı bilmiyorum.

TV yayını yok.

http://basketbal.tvcom.cz/PrenosDnes/12787-BK-JIP-Pardubice-Besiktas-Milangaz-basketbal-muzi-Eurochallenge.htm

ERHUN

İlk yarıyı 35-34 önde kapadık.

ERHUN

eRe

Beşiktaş Milangaz'da Adam Morrison 26 sayı, Ersin Dağlı 14 sayı, Pop Mensah Bohsu 12 sayı ve 12 ribaunt, David Hawkins de 10 sayıyla dikkati çekti.
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ERHUN

BK PARDUBICE (69): Martin Peterka 1 ribaund 1 asist, Maurice Hampton 12 sayı 5 ribaund 4 asist, Petr Bohacik 10 sayı5 ribaund 4 asist, Ondrej Peterka 4 sayı 3 ribaund 2 asist, Tomas Toth, Michal Carnecky 1 sayı 2 ribaund 1 asist, Jiri Cernosek 5 sayı 4 ribaund 2 asist, Marcus Arnold 27 sayı 9 ribaund, Corey Muirhead 6 sayı 5 ribaund 3 asist, Hermann Opoku 4 sayı 4 ribaund.

BEŞİKTAŞ MİLANGAZ (76): Barış Hersek, Zoran Erceg 2 sayı 1 ribaund, Can Akın 9 sayı 1 ribaund 3 asist, Serhat Çetin 3 sayı 2 asist, Adam Morrison 26 sayı 2 ribaund 1 asist, David Hawkins 10 sayı 5 ribaund 1 asist, Ersin Dağlı 14 sayı 6 ribaund, Pops Mensah Bonsu 12 sayı 12 ribaund 1 asist.

ERHUN

ERHUN

CUMARTESİ günü saat 17.00'da Akatlar'da rakip PINAR KARŞIYAKA.

Cem Goren

Erdi Batmaz sen biliyorsun yapman gerekeni. İstikamet çıkış kapısı :ok
altın kapılarımız kan oldu tayfun

ERHUN

İlk yarı 50-38 önde kapadık.

ERHUN