Ana Menü

Beşiktaş MG Erkek Basketbol Takımı 2011-2012 | 3'te 3!

Başlatan ERHUN, Eylül 04, 2011, 15:13:31

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERHUN

3.cü çeyrek sona erdi.

67-66 öndeyiz.

eRe

84-80 kaybettik sanırım.
helal olsun
bıraz daha faullerde basarılı olabılseydık macı kazanıyorduk
en guzel cevapta bu olurdu da neyse
hakemın kararlarıda tam bır sacmalıktı
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ERHUN

86-82 yenildik.

Maç başında hakem saçma sapan teknik fauller çaldı 18-0 seri yaptı fenerbahçe.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

eko Basketbol Ligi'nde bugün oynanan ve Fenerbahçe Ülker galibiyetiyle tamamlanan derbinin ardından Beşiktaş Milangaz, karşılaşmadan sonra kural hatası yapıldığı gerekçesiyle itiraz dilekçesi verdi ve maçın tekrarını istedi.

Üçüncü çeyrekte Fenerbahçe Ülker'den Roko Ukic'in 3 sayılık atışı esnasında hakemler Oğuz Savaş'a hareketli perdelemeden dolayı hücum faul çaldılar ancak sayıyı geçerli kabul ettiler.

Beşiktaş teknik yönetimi faulün atıştan önce olduğunu ve bu nedenle sayının geçersiz sayılması gerektiğini iddia etti ve itiraz dilekçesiyle maçın tekrarını istediler.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

O pozisyondan bisey anlayan varsa soylesin zaten

Ulan dedim bu basket enteresan.oyun

Adama faul yapti ama sayi verildi

Neye gore verdiler anlamadim
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Beşiktaş Milangaz Basketbol Takımı, FIBA EuroChallenge Kupası'nda K Grubu'nda son maçında bu akşam İspanyol ekibi Mad-Croc Fuenlabrada takımını konuk etti.,

İlk maçta rakibine 72-70 mağlup olan siyah-beyazlılar'ın grubu lider bitirmek için rakibini en az 3 sayı farkla mağlup etmesi gerekiyordu. Ancak son periyoda 13 sayı farkla önde giren Beşiktaş, salondan  78-77'lik skorla mağlup oldu ve grubu 2. tamamladı.

unicorn

Şaka gibiydi ya.

Harbi enteresan takımız.
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Beşiktaş karşılaşmaya Kemp, Mensah-Bonsu, Arroyo, Serhat, Ersin beşi ile başladı.

Karşılaşmanın ilk sayılarını siyah-beyazlılar,  Serhat Çetin'in 2 sayılık basketi ile kazandı. Hücumda Mensah-Bonsu Arroyo ile sayılar üreten ekip, ilk dakikalardan itibaren skor üstünlüğünü kazandı. Kemp'in de skora katkısı ile takım, rakibi karşısında farkı açmaya devam etti. Etkili oynadığı bu bölümü Beşiktaşımız 27-22 önde tamamladı.

2. çeyreğe Zoran Erceg'in arka arkaya bulduğu basketler ile başlayan siyah-beyazlılar, etkili savunması ile rakibinin kolay sayı bulmasını engelledi. Karşılaşmanın 15. dakikasında Arroyo'nun 3 sayılık basketi ile ekip, rakibine 40-28 üstünlük sağladı. Ribaundlarda etkili olan siyah-beyazlılar, bu bölümde de etkili hücumlar yapmaya devam etti. İlk yarının bitimine 3.32 dakika kala Zoran Erceg'in asistinde Serhat Çetin 2 sayılık basket bularak skoru 43-32'ye getirdi. Kalan sürede hücumda etkili olmaya devam eden takımımız, ilk yarıyı 52-38 önde tamamladı.

Karşılaşmanın 2. yarısına Beşiktaş, Barış, Mensah-Bonsu, Arroyo, Kemp, Serhat beşi ile çıktı.

3. çeyreğe Arroyo'nun faul atışlardan bulduğu sayılar ile başlayan siyah-beyazlılar, etkili hücumlara yaparak rakibi ile arasındaki skor farkını açmaya devam etti. Karşılaşmanın 23. dakikasında Barış'ın 3 sayılık basketi ile siyah-beyazlılar skoru 60-44'e getirdi. Çeyreğin son 2.30 dakikasına girilirken Mensah-Bonsu smaç basket ile takıma 2 sayı kazandırdı ve skor 71-57 oldu. Mensah-Bonsu ve Kemp'in bu bölümde yaptığı hareketler taraftarları da coşturdu. Ekibimiz güzel bir oyun ortaya koyduğu bu çeyreği 79-64 önde tamamladı.

Morrison'un 2 sayılık basketi ile son bolüme başlayan siyah-beyazlılar, çeyreğin ilk 2 dakikasında rakibine sayı şansı tanımadı. Savunmada kaptığı toplarla hücumda etkili olan takım, Morrison ve Mensah-Bonsu'nun ürettiği sayılar ile skor farkını açmaya devam etti. Beşiktaş Milangaz son 5 dakikaya 92-74 üstünlük ile girdi. Kartal Özmızrak'ın üst üste bulduğu sayılar ile ekibimiz skoru 98-76'ya getirdi. Son 2 dakikaya girilirken Kemp'in 3 sayılık basketi ile siyah-beyazlılar skoru 101-76 yaptı. Siyah-beyazlılar karşılaşmadan 105-84 galip ayrıldı.  Karşılaşmada ekibin en skorer oyuncusu 18'er sayı ile oynayan Mensah-Bonsu ve Arroyo olurken, Kemp 17 sayı, Morrison 14 sayı ile oynadı.

Beşiktaş Milangaz Arena'da oynanan karşılaşmadan önce İstanbul Şampiyonu olan Küçük Erkek Basketbol Takımımız'a, Kulüp Genel Müdürü Murat Ülgen tarafından plaket verildi.

ERHUN

Zonguldak Erdemir Spor Salonu'nda oynanan mücadele karşılıklı sayılarla başladı. İki ekibin de birbirine üstünlük kurmakta zorluk çektiği ilk periyotu siyah-beyazlılar, 15-13 galip bitirdi. İkinci periyotta oyuna ağırlığını koyan ve ardından farkı açmayı başaran karakartallar, ilk yarının son dakikalarına doğru Erdemir hücumlarını savuşturamayınca soyunma odasına 31-29 üstünlükle gitti.

İkinci yarıda Mensah-Bonsu'nun sayılarıyla etkili olan Beşiktaş Milangaz, Zoran Erceg'in de katkısıyla farkı açmayı başardı. 27. dakikaya 51-40 galip giren siyah beyazlılar, karşılaşmanın bu bölümünü 57-48 galip tamamladı. Son çeyrekte oyundan düşen Erdemir karşısında rahat bir oyun sergileyen siyah-beyazlılar, peş peşe bulduğu basketlerle arayı iyice açtı ve karşılaşmayı 81-64 kazandı.

ERHUN

Beşiktaş Milangaz Arena'da oynanan karşılaşmaya takımımız; Mensah-Bonsu, Hawkins, Arroyo, Serhat ve Barış beşi ile başladı.

Karşılaşmanın ilk sayılarının ekibimiz, Mensah-Bonsu'nun pota altından bulduğu basket ile kazandı. İki takım da ilk dakikalarda sayı bulmakta zorlandı. Siyah-beyazlılarımız, Barış ile dış atışlardan isabet sağlayarak rakibine üstünlük kurmaya çalıştı ama Aliağa Petkim pota altından ürettiği sayılarla farkın açılmasını engelledi. Mensah-Bonsu ve Arroyo ile sayı üretmeye devam eden ekibimiz, ilk çeyreği Kemp'in son saniyedeki 3 sayılık basketiyle 23-22 önde tamamladı.

Siyah-beyazlılarımız 2. çeyreğe Ersin Dağlı'nın bulduğu sayılarla başladı. Karşılaşmanın ilk çeyreğine göre daha iyi organize olan siyah-beyazlılarımız, Mensah-Bonsu'nun basketleriyle arayı açtı. Kemp'in de devreye girmesiyle üstünlüğünü iyice kabul ettiren takımımız, soyunma odasına 58-44 galip gitti. Mensah-Bonsu ilk yarıda attığı 16 sayıyla yıldızlaştı.

Ekibimiz, Mensah-Bonsu'nun pota altından bulduğu 2 sayılık basket ile 3. çeyreğe başladı. Arroyo'nun takımımızı iyi yönlendirmesi ile etkili hücumlar yapan siyah-beyazlılarımız, rakibi karşısında sayı bulmakta zorlanmadı. Karşılaşmanın 24. dakikasında Serhat'ın 3 sayılık basketiyle ekibimiz skoru 68-51'e getirdi. Göze hoş gelen bir oyun ortaya koyan takımımız, bu çeyrekte rakibini oyundan düşürmeyi başardı. Rakibine potayı göstermeyen siyah-beyazlılarımız, bu çeyreği ekibimiz, 81-58 önde tamamladı.

Son bölümde rahat bir oyun ortaya koyan takımımız, oyunun temposunu düşürdü. Son 5 dakikaya 92-68 önde giren takımımız, mücadelenin sonunda üç haneli rakamlara ulaştı ve karşılaşmadan 101-78 galip ayrıldı.

Mücadelede ekibimizden en skorer oyuncu bulduğu 25 sayı ile yıldızlaşan Mensah-Bonsu olurken, Barış Hersek 15 sayı, Kempve Arroyo 13'er sayı ile oynadı.

saldır beşiktaş

Şu takım, futbol takımın'dan çok daha fazla ilgiyi hak ediyor.
Ancak salon hala çoğu maçta boş kalıyor.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

ERHUN

Euro challenge çeyrek final 1.maçında Alman ekibi Artland Dragons'u deplasmanda 73-74 mağlup ettik.

saldır beşiktaş

Erceg 24 sayı 8 ribaund, Bonsu 22 sayı 10 ribaund Arroyo 15 sayı 3 asist.
Erceg, Bonsu ikilisi toplamda 46 sayı 18 ribaund ile oynadılar.
Özellike Erceg çok kritik anlarda sahne aldı yine.
Perşembe Akatlar'da kazanırsak finalfour'a kalıyoruz.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan