Ana Menü

Beşiktaş MG Erkek Basketbol Takımı 2011-2012 | 3'te 3!

Başlatan ERHUN, Eylül 04, 2011, 15:13:31

0 Üyeler ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ERHUN

Hem Beko Basketbol Ligi'nde hem de EuroChallenge Kupası'nda başarılı performansı ve göze hoş gelen oyunuyla dikkat çeken siyah-beyazlılar, Beşiktaş Milangaz Arena'da Türk Telekom'u konuk etti ve Karşılaşmadan 79-74 galip ayrıldı.

ERHUN

Spor Toto Türkiye Kupası çeyrek finalinde Aliağa Petkim'i 87-82 yenen siyah-beyazlılarımız, yarı finalde Antalya Büyükşehir Belediyesi'ni 94-57 mağlup eden Galatasaray Medical Park ile karşılaşacak.

İki takımın finale yükselme mücadelesi vereceği derbi, yarın (16 Şubat) saat 20.15'te Konya Selçuk Belediyesi Spor Salonu'nda oynanacak.

saldır beşiktaş

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

melankolizm

ya bu gslıları yenildikten sonra izlemek büyük zevk. Hazımda sorunları büyük, güldürüyorlar :)

ERHUN

Rakip zor. Umarım Sezonun ilk kupasını cumartesi kazanmış oluruz. Haydi BEŞİKTAŞ!

ERHUN

Morrison'ın son 2 maçtır performans düşüklüğünün sebebi öğrenilmiş.

Küçük yaşlardan bu yana diyabeti varmış. Her gün kendine tedavi uyguluyormuş. Tedavisini aksattığı zamanlarda performans düşüklüğü ve gereksiz asabiyet gösteriyormuş. Bu ara tedaviyi aksattı deniyor.

ERHUN

İlk kupa geldi.

BEŞİKTAŞ: 78-74: Banvit

ERHUN

ERHUN

Brestgerfich

Bitime 2 saniye kala atmışız basketi. Son saniye sayısı gibi bir şey.

Tebrikler Beşiktaşım
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

NoPasaran

Fenerle yapiyoruz

Hocamiz diskilafiye oldu
Hawkinste oyle
Bonsu ilk 5 dk.da.3 faul aldi

Fener 10 sayi onde

Onlarda da kaya diskalifiye oldu
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Hawkins'le Kaya kavga ettikleri için diskalifiye oldu.

Fenerlilerin küfürlerinden dolayı anons isteyen Ergin Ataman'ı hakem tribüne yolladı.
Şerefsiz bu hakemler. Futbol, basketbol farketmiyor. 1 tane adam yok içlerinde.

ERHUN