Ana Menü

Fransızlar 'Bobo' dedi

Başlatan CHEm !, Mart 09, 2007, 18:19:50

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CHEm !

Avrupa'nın dev ekiplerinin transfer listesine giren Bobo'ya yol göründü. Bobo'ya Fransız takımları başta olmak üzere Avrupa'dan teklif yağıyor. Beşiktaş en az 5 milyon euro istiyor

Avrupa'nın dev ekiplerinin transfer listesine giren Bobo'ya yol göründü. Beşiktaş Brezilyalı yıldız için en az 5 milyon Euro istiyor.
Beşiktaş'ın, en golcü ismi yuvadan uçuyor... Bu sezonki performansıyla beklentilerin üzerine çıkan ve ligde 10 golün altına imzasını atan Bobo'ya Fransa'dan teklif yağıyor. Galatasaray derbisi öncesinde sessiz sedasız İstanbul'a gelen Sambacı'nın menaceri Fernando, genç futbolcu ile yüzyüze bir görüşme yaptıktan sonra yönetimle bir araya geldi. Menacer, "Bobo'ya Fransız takımları başta olmak üzere Avrupa'dan teklif yağıyor. Özellikle Bordeaux oyuncumu çok istiyor'' dedi.

'Teklife açığız'

Bobo'nun da kariyerini Avrupa'da sürdürmek istediğine dikkat çeken Fernando, "İzin verirseniz sezon bitiminde yolları ayırmak niyetindeyiz'' ifadesini kullandı. Yönetim, Brezilyalı menacerden gelen bu teklif karşısında, "Bütün resmi teklifleri mayıs ayına kadar bize getirin. Oturup, birlikte değerlendirme yaparız. Ancak 5 milyon Euro'dan düşük teklifleri dikkate almayız'' yorumunu yaptı. Bilindiği gibi Bordeaux, devre arasında Beşiktaş'a 5 milyon Euro'luk teklif yapmıştı.

Allah kitap Beşiktaş

Çarþý Ulan !

dünyada futbolcumu yok hemen yapışın adi fransızlar

kimse satılmasın ya başlarım parasına yeter beh !

die-4-u

bobo önce fransa ligi'nde bordeaux gibi bi takıma gider ordan da çok büyük bi takıma..ben onu inter'e yakıştırıyorum..

2 dia 2 muerto

CHEm bende biraz önce Fotomaçta okudum.Tottenham Bobo için 8 milyon avro teklif etmiş ama Baskan 10 milyon getirseler dahi satmayız diye cevap vermiş

WaGNeR LoWe

kardeş yapışmasalar sanki gitmeyecek mi???Yabancılar burda para için ve ileride ii bi takıma gitmek için oynuyo.

Çarþý Ulan !

talibi olmasa nereye gitecek ?

CHEm !

önce işimizi görsün şampiyon yapsın sonra gitsin
bence 2 sene daha bizde kalmalı
ilhan mansız nihat carew için de böle yaptık
sonumuz ne oldu gördük
hele ilhan işinde daha büyük zararını gördük
çok yazık olur
Allah kitap Beşiktaş

Çarþý Ulan !

başımıza ne geldiyse bu yüzden geldi

para lazım değil futbolcu lazım

örneğin carewin gidişi ailtonun gelişi

WaGNeR LoWe

abi zaten amacı burda kendini gösterip Avrupaya gitmek.Sorsunlar bakalım tüm futbolculara.Sadece günü kurtarıyolar.İstikrarsızlık da bundan kaynaklanıyo bence

2 dia 2 muerto

Umarım satmazlar Bobo'yu valla cok üzülürüm.Tıpkı Carew de oldugu gıbı bu adamı nasıl sattılar ya 7.6 milyon avro Beşiktaştan daha mı onemlıydı anlamıyorum... >:(

Çarþý Ulan !

Alıntı yapılan: WaGNeR LoWe - Mart 09, 2007, 18:37:15
abi zaten amacı burda kendini gösterip Avrupaya gitmek.

bende buna sinir oluyorum işte

Çarþý Ulan !

Alıntı yapılan: Palermo! - Mart 09, 2007, 18:40:40
Umarım satmazlar Bobo'yu valla cok üzülürüm.Tıpkı Carew de oldugu gıbı bu adamı nasıl sattılar ya 7.6 milyon avro Beşiktaştan daha mı onemlıydı anlamıyorum... >:(

o bi yana gelen kazma bi yana !!

1903bjk

EGER BU KLÜBÜN AMACI BÜYÜK BİR KLÜP OLMAK İSE AVRUPA DA VE SÜPERLİGDE SES GETİRMEKSE HİÇ BİR OYUNCUSUNU SATMAMALI TAM TERSİNE TRANSFERE DEVAM ETMELİ BOBO DA GİDERSE VAY HALİMİZE
FORZA BEŞİKTAŞ

ugur24

bence ligin en iyi golcüsü..eğer satılırsa halimiz harap olur..daha yeni yeni kendini buluyo..

Dewi1TenGri

ben bu yönetimden bişe anlamadım onu sat bunu sat  birgün satacak bişe bulamıcaklar elindekilerin kiymetini bilseler
RAMPALARIN USTASIYIM GÖZLERİNİN HASTASIYIM.61