Ana Menü

Fransızlar 'Bobo' dedi

Başlatan CHEm !, Mart 09, 2007, 18:19:50

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

bu adam daha cok genc ve bence adrıanoyu anımsatıyo.guclu fızıgı hızlı ayakları sert sutları ve hava topu hakımıyetı.bu adam kendını gelıstırdıkce cok ıyı bır futbolcu olucak.o yuzden bunu satmak ıcın henuz erken.bence 2 sene daha tutarsak 15 mılyon cıvarına gıder
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

eRe

"Tek düşüncem Beşiktaş"

Brezilyalı yıldız, "İstanbul'a gelirken tek hedefim vardı. Burada kendimi kanıtlayıp, Avrupa'nın sayılı kulüplerinde kariyer yapmak. Bu amacıma her geçen gün bir adım daha yaklaşıyorum. Kulübümü çok seviyorum. Sezon sonuna kadar çıkışımı sürdürüp, gelen teklifler içerisinden en iyisini değerlendireceğim. Böylece hem Beşiktaş kazanacak hem de önüm açılacak. Profesyonellikte her zaman bir adım sonrasını düşünmek zorundasınız. Bunu sadece benim değil, tüm genç arkadaşlarımın düşünmesi gerek. Ama şu anda tek düşüncem Beşiktaş" ifadesini kullandı.

Kaynak: Fanatik
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

sedokajmeran

arkadaslar bunlar futbolcunun kafasını cıkarmak icin yapılıyor yalan bunlar onumuzu kesmek istiyorlar
BEN İMZA ATMASINI BİLMİYORUM... PARMAK BASSAM OLUR MU :)

carsi52

inşaallah satmazlar bunu bari kaptırmayalım.
Bölünür senin için uykular!

gordu87

satmasınlar yaaa... para mı herşey?
nasıl geldik birgün öyle gideceğiz..
beşiktaşlı doğduk beşiktaşlı öleceğiz..

rommedahl

Bobo Sadece Türkiye de değil Avrupada büyük takımlarda oynabilecek kapasitede sayılı hücum oyuncularından Ahmet Çakar ı sevmem ama ilk Diyarbakır maçından sonra Bobo için ileride Chelsea Manchester gibi büyük takımlarda oynayabilecek bir oyuncu onu görüyorum demişti bende katılıyorum.

alper_1903

daha kalsin ya bi kac sene sonra daha cok paraya gider
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

keskinli

gitmek isteyen futbolcuyu zorla tutarsan,hic bi verim alamazssin.
benden bobonun kalmasindan yanayim ama avrupaya gitmek istiyorsa,iyi bi bonservis bedeli karsiliginda gitsin.
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

canmert

eğer bobo yu satarlarsa en büyük hatayı yapmış olurlar
para için yapmayacakları şey yok satmasınlar en azından şimdilik
adam daha çok genç bizde 5-6 yıl oynasın sonra yönetim bilir

SATUKBLADE

eğer satılmazsa zaten kendide oynamaz

ist.hatirasi/3-4

gelecege yatırım yaptık ama yabancı gencleri tutamıyorsak neden aldık? kalmalı 2 sora 25 e gider!
YÖNETİM İSTİFA !!!

bjkolik@19

eğer boboyu satarlarsa yazıklar olsun ..
ama bu dönemlerde çok olur böyle haberler
GEÇSEDE GENÇLİĞİM KAYBOLSA YILLAR...

parmanides

bence satilmasi daha uygun cunku yeterince hizli bulmuyorum tabi bu benim fikrim herkesin gorusune saygim var

Asya Kartalları

ama öyle ama adam haklı. burada bizimle şampiyonluğa oynamayı reddeder avrupara küme düşmeye oynayan takımlara giderler.
Alıntı yapılan: Çarşı Ulan ! - Mart 09, 2007, 18:43:28
Alıntı yapılan: WaGNeR LoWe - Mart 09, 2007, 18:37:15
abi zaten amacı burda kendini gösterip Avrupaya gitmek.

bende buna sinir oluyorum işte

carsi52

Alıntı yapılan: parmanides - Mart 16, 2007, 00:35:08
bence satilmasi daha uygun cunku yeterince hizli bulmuyorum tabi bu benim fikrim herkesin gorusune saygim var

hızlı bulamıyomusun hatırla istersen nobreye attırdığı golleri.Beşiktaşda bobo gibi ortasaha yada forvet oyuncusu   var mı acaba depar atan (burak hariç ;D )
Bölünür senin için uykular!