Ana Menü

Şok ! İbrahim Üzülmez'in sözleşmesi fes edildi

Başlatan eRe, Şubat 14, 2011, 20:59:48

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

Alıntı yapılan: Cem Baba - Şubat 14, 2011, 21:24:42
Yumruga Toraman cvp vermemis..

Verse onunda başının yancağını biliyordu.
Vermemeli zaten çünkü sonuçta Üzülmez kaç yaş büyük ondan..

Ama sebebi ne acaba ya  :-\  Merakla Toramanın yada Üzülmezin birşeyler demesini bekliyorum.
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Beşiktaş'ın kaptanı İbrahim Üzülmez'in sözleşmesi fesh edildi. Üzülmez Toraman'ı yumrukladı ortalık karıştı.

HABER1903'ün edindiği bilgiye göre; Dün oynanan Ankaragücü maçında yenilen golden sonra İbrahim Toraman'ın söylendiği, bunun üzerine soyunma odasında İbrahim Üzülmez'in Toraman'ı yumrukladığı öğrenildi. Yönetim kuruluna verilen raporda Toraman'ın küfür etmediğinin belirtilmesi üzerineYönetim kurulunun İbrahim Üzülmez'in sözleşmesini tek taraflı feshederek takımdan uzaklaştırıldığı bildirildi.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eyup1903

çok ayıp edilmiş üzülmez e sonuçta senin 11 senelik futbolcun profosyönelliğle hırsıyla herkeze örnek olan biriydi sonuçta ayıp edilmiş ortada bu kadar emek varken birden silip atmak olmazdı ama olan olmuş herşey için teşekkürler deli seni bu taraftar hiç bi zaman unutmayacak ne zaman seni görsem aklıma gelen sözü söylemek istiyorum
ÖLÜMSÜZ OLMAK İÇİN YÜREĞİNİ KOYMAN GEREKİR
artık sende bizim için ölümsüzsün....

IL Capitano

Uzulmezin yaptigi yanlis Eyup. sen takim kaptani olarak diger takim kaptanini 16 futbolcu önunde tokatliyorsun. 11 yillik futbolcuysa bu takimda bu sekilde davranmamali. hersey icin tesekkuler uzulmez, ne kadar futbolunu hic bir zaman begenmediysemde. tesekkurler.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

eyup1903

yağtığının doğru olduğunu söylemiyorum sadece 11 yıllık bi futbolcunu birden kapı önüne koymak hele hele transfer sozunu bitmişken koymak bana pek mantıklı gelmedi yada ben çok duygusal davranıyorum

NoPasaran

İddaa ediyorum İbrahim Toraman küfür etmiştir
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eyup1903

Alıntı yapılan: s.volkan :) - Şubat 14, 2011, 21:41:15
İddaa ediyorum İbrahim Toraman küfür etmiştir

altına imzamı atarım
üzülmez durup dururken neden ona saldırsın kesin saha içinde bi laf soktu ki üzülmez böyle çıldırdı...

IL Capitano

terlik kavgasinda herkes uzulmezi gönderip , torman kalsin diye kampanya yapiyordu, asil o zaman ikiside kapi önune konacakti. ama bir kereden bir sey olmaz dedi yönetim ve kaldilar, dunku olaydan sonrada kalmasi imkansizdi.

Ersin Develi

Üzülmez'in üstü normal şartlarda çizilmedi.
Bu 2.kavga vakası.Hemde aynı kişiyle.
Eğer ikiside suçluysa,ikisine de aynı muamele yapılmalıydı.
Muhtemelen gol pozisyonundan dolayı kavga çıkmış,İbrahim Üzülmez 11 yıl oynuyor olması ona kimseyle kavga etme hakkını vermez.Ayrıca İbrahim Üzülmez'in hatasından dolayı çok gol yemişliğimiz var..

NoPasaran

Biraz beklemek lazım..

Eğer durupğ dururken tartışma sonrası yumruk varsa elbetteki sözleşmesi fes edilecek ona kimse bişey demez..

İkisininde ağzından maç içinde küfür eksik olmuyor.

Bir oyuncumuz daha gitti yerli :D Hayırlısı bakalım..

Bu kavgalar olurken yabancılar ne yapıyor merak ediyorum ???

Adamlar nere geldk demişlerdir herhalde..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

sene sonu jubilesi istenecekti buyuk ihtimal, bu sekilde gitmesinin tek suclusu kendisidir. artik ismail, ekrem sol tarafi rahat rahat götururler.

Batuko

Hiç olmazsa bari sezon sonunu bekleselerdi çok ayıp ettiler 11 yıllık emeğine yazık oldu.

NoPasaran

Schuster maç sonrası bundan gergingdi herhalde..

Alakası yok dedi ya, Guti ve Q7 nin olmayışı ile :-\

Kavga eden adamlarla başarı nasıl gelsin zaten
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

demekki cernat hakliymis
yaziklar olsun
ne olursa olsun böyle bi sey yapmamaliydi
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Ersin Develi

Alıntı yapılan: s.volkan :) - Şubat 14, 2011, 21:56:16
Schuster maç sonrası bundan gergingdi herhalde..

Alakası yok dedi ya, Guti ve Q7 nin olmayışı ile :-\

Kavga eden adamlarla başarı nasıl gelsin zaten

Bi maçın devre arasında oluyorsa bu,İbrahim Üzülmez çıkıp Beşiktaş camiasından özür dilemelidir.